SESTO COM S.R.L.
Revenue
1.5M
2024
Profit
4K
2024
Employees
14
2024
Margin
0,2%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
SESTO COM S.R.L. este o companie mică din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în BIHOR, având o cifră de afaceri de 1.5M lei (date 2024). În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #3.868 la cifra de afaceri, #11.715 la profit, #1.873 la număr angajați din 30.688 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 0.2%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- SESTO COM S.R.L. este o companie mică din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în BIHOR, având o cifră de afaceri de 1.5M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 0.2%.
- Poziție în industrie
- În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #3.868 la cifra de afaceri, #11.715 la profit, #1.873 la număr angajați din 30.688 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Alimentație și servicii (CAEN 56) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.1M lei
- Marjă medie
- 6.6%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 1.4× față de media industriei
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este 3.3× față de media industriei
Industry intelligence
Alimentație și servicii (CAEN 56) — 2024
Industry size
34.2B
RON revenue
Total companies
30.688
Total employees
131.741
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| REWINE BISTRO & WINE S.R.L. | 1.8M | 15 | Alimentație și servicii |
| MARSTELI SRL | 1.7M | 13 | Alimentație și servicii |
| ERIC RESTAURANTE SRL | 1.8M | 14 | Alimentație și servicii |
| DON KING CONCEPT S.R.L. | 1.9M | 15 | Alimentație și servicii |
| RENEGADE GARDEN S.R.L. | 1.8M | 14 | Alimentație și servicii |
| VMV - BEY TURISM SRL | 1.7M | 14 | Alimentație și servicii |
| ALE & OLA SRL | 1.7M | 14 | Alimentație și servicii |
| �MPINGE TAVA LA GIGIC� SRL | 1.7M | 14 | Alimentație și servicii |
| PENSIUNEA SIMFONIA SRL | 1.8M | 12 | Alimentație și servicii |
| CABESTEANA COM S.R.L. | 1.6M | 15 | Alimentație și servicii |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BIHOR
Industrie (CAEN 56)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 0.2%
- CA / angajat
- 126K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 12%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 1.5M
- Profit net
- 4K
- Angajați
- 14
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 1.5M | 4K | 14 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la SESTO COM S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- SESTO COM S.R.L.(current)
- Revenue
- 1.5M
- Employees
- 14
- Profit
- 4K
- Rank RO
- #104.579
- REWINE BISTRO & WINE S.R.L.
- Revenue
- 1.8M
- Employees
- 15
- Profit
- -513K
- Rank RO
- #104.294
- MARSTELI SRL
- Revenue
- 1.7M
- Employees
- 13
- Profit
- -784K
- Rank RO
- #107.637
- ERIC RESTAURANTE SRL
- Revenue
- 1.8M
- Employees
- 14
- Profit
- -42.9K
- Rank RO
- #104.467
- DON KING CONCEPT S.R.L.
- Revenue
- 1.9M
- Employees
- 15
- Profit
- -168K
- Rank RO
- #99.854
- RENEGADE GARDEN S.R.L.
- Revenue
- 1.8M
- Employees
- 14
- Profit
- 69.4K
- Rank RO
- #104.200
- VMV - BEY TURISM SRL
- Revenue
- 1.7M
- Employees
- 14
- Profit
- 14.4K
- Rank RO
- #106.120
- ALE & OLA SRL
- Revenue
- 1.7M
- Employees
- 14
- Profit
- 33.8K
- Rank RO
- #106.304
- �MPINGE TAVA LA GIGIC� SRL
- Revenue
- 1.7M
- Employees
- 14
- Profit
- 28.5K
- Rank RO
- #106.550
- PENSIUNEA SIMFONIA SRL
- Revenue
- 1.8M
- Employees
- 12
- Profit
- 222K
- Rank RO
- #103.477
- CABESTEANA COM S.R.L.
- Revenue
- 1.6M
- Employees
- 15
- Profit
- -501K
- Rank RO
- #112.754
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| SESTO COM S.R.L.(current) | 1.5M | 14 | 4K | #104.579 |
| REWINE BISTRO & WINE S.R.L. | 1.8M | 15 | -513K | #104.294 |
| MARSTELI SRL | 1.7M | 13 | -784K | #107.637 |
| ERIC RESTAURANTE SRL | 1.8M | 14 | -42.9K | #104.467 |
| DON KING CONCEPT S.R.L. | 1.9M | 15 | -168K | #99.854 |
| RENEGADE GARDEN S.R.L. | 1.8M | 14 | 69.4K | #104.200 |
| VMV - BEY TURISM SRL | 1.7M | 14 | 14.4K | #106.120 |
| ALE & OLA SRL | 1.7M | 14 | 33.8K | #106.304 |
| �MPINGE TAVA LA GIGIC� SRL | 1.7M | 14 | 28.5K | #106.550 |
| PENSIUNEA SIMFONIA SRL | 1.8M | 12 | 222K | #103.477 |
| CABESTEANA COM S.R.L. | 1.6M | 15 | -501K | #112.754 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | SESTO COM S.R.L.(you) | REWINE BISTRO & WINE S.R.L. | MARSTELI SRL | ERIC RESTAURANTE SRL | DON KING CONCEPT S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 1.5M | 1.8M | 1.7M | 1.8M | 1.9M |
| Profit | 4K | -513K | -784K | -42.9K | -168K |
| Margin | 0,2% | -28,9% | -46,2% | -2,4% | -8,9% |
| Employees | 14 | 15 | 13 | 14 | 15 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “SESTO COM S.R.L.”.