SERVICII D & D SRL
Revenue
506K
2024
Profit
22.5K
2024
Employees
4
2024
Margin
4,4%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
SERVICII D & D SRL este o companie mică din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în COVASNA, având o cifră de afaceri de 506K lei (date 2024). În industria de Comerț en-gros (România), compania este #8.737 la cifra de afaceri, #9.054 la profit, #3.660 la număr angajați din 31.269 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 4.4%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- SERVICII D & D SRL este o companie mică din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în COVASNA, având o cifră de afaceri de 506K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 4.4%.
- Poziție în industrie
- În industria de Comerț en-gros (România), compania este #8.737 la cifra de afaceri, #9.054 la profit, #3.660 la număr angajați din 31.269 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Comerț en-gros (CAEN 45) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 3.3M lei
- Marjă medie
- 3.7%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 0.2× față de media industriei
Compania este 1.2× față de media industriei
Compania este 1.4× față de media industriei
Industry intelligence
Comerț en-gros (CAEN 45) — 2024
Industry size
102B
RON revenue
Total companies
31.269
Total employees
91.939
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| VAG-COM SRL | 470K | 4 | Comerț en-gros |
| MAV TRUCK SERVICE TYRES S.R.L. | 505K | 4 | Comerț en-gros |
| BRANCU LIANA SRL | 506K | 4 | Comerț en-gros |
| ALPHA ELECTRIC SERVICE SRL | 506K | 4 | Comerț en-gros |
| RAVI MOTORS SRL | 505K | 4 | Comerț en-gros |
| DRETYRES S.R.L. | 505K | 4 | Comerț en-gros |
| AUTOCYB TOR S.R.L. | 508K | 4 | Comerț en-gros |
| VASMAR-SERVICE SRL | 503K | 4 | Comerț en-gros |
| WEST SIB LOGISTIC S.R.L. | 502K | 4 | Comerț en-gros |
| VIGA SERV S.R.L. | 510K | 4 | Comerț en-gros |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ COVASNA
Industrie (CAEN 45)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 4.4%
- CA / angajat
- 126K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 25%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 506K
- Profit net
- 22.5K
- Angajați
- 4
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 506K | 22.5K | 4 |
Explore
Industry (CAEN 45)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la SERVICII D & D SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- SERVICII D & D SRL(current)
- Revenue
- 506K
- Employees
- 4
- Profit
- 22.5K
- Rank RO
- #227.417
- VAG-COM SRL
- Revenue
- 470K
- Employees
- 4
- Profit
- 40.8K
- Rank RO
- #236.813
- MAV TRUCK SERVICE TYRES S.R.L.
- Revenue
- 505K
- Employees
- 4
- Profit
- -94.2K
- Rank RO
- #227.512
- BRANCU LIANA SRL
- Revenue
- 506K
- Employees
- 4
- Profit
- 16.2K
- Rank RO
- #227.287
- ALPHA ELECTRIC SERVICE SRL
- Revenue
- 506K
- Employees
- 4
- Profit
- -29.2K
- Rank RO
- #227.261
- RAVI MOTORS SRL
- Revenue
- 505K
- Employees
- 4
- Profit
- -40.7K
- Rank RO
- #227.627
- DRETYRES S.R.L.
- Revenue
- 505K
- Employees
- 4
- Profit
- 36.1K
- Rank RO
- #227.675
- AUTOCYB TOR S.R.L.
- Revenue
- 508K
- Employees
- 4
- Profit
- 41.8K
- Rank RO
- #226.778
- VASMAR-SERVICE SRL
- Revenue
- 503K
- Employees
- 4
- Profit
- -27K
- Rank RO
- #228.049
- WEST SIB LOGISTIC S.R.L.
- Revenue
- 502K
- Employees
- 4
- Profit
- -111K
- Rank RO
- #228.260
- VIGA SERV S.R.L.
- Revenue
- 510K
- Employees
- 4
- Profit
- 10.5K
- Rank RO
- #226.331
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| SERVICII D & D SRL(current) | 506K | 4 | 22.5K | #227.417 |
| VAG-COM SRL | 470K | 4 | 40.8K | #236.813 |
| MAV TRUCK SERVICE TYRES S.R.L. | 505K | 4 | -94.2K | #227.512 |
| BRANCU LIANA SRL | 506K | 4 | 16.2K | #227.287 |
| ALPHA ELECTRIC SERVICE SRL | 506K | 4 | -29.2K | #227.261 |
| RAVI MOTORS SRL | 505K | 4 | -40.7K | #227.627 |
| DRETYRES S.R.L. | 505K | 4 | 36.1K | #227.675 |
| AUTOCYB TOR S.R.L. | 508K | 4 | 41.8K | #226.778 |
| VASMAR-SERVICE SRL | 503K | 4 | -27K | #228.049 |
| WEST SIB LOGISTIC S.R.L. | 502K | 4 | -111K | #228.260 |
| VIGA SERV S.R.L. | 510K | 4 | 10.5K | #226.331 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | SERVICII D & D SRL(you) | VAG-COM SRL | MAV TRUCK SERVICE TYRES S.R.L. | BRANCU LIANA SRL | ALPHA ELECTRIC SERVICE SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 506K | 470K | 505K | 506K | 506K |
| Profit | 22.5K | 40.8K | -94.2K | 16.2K | -29.2K |
| Margin | 4,4% | 8,7% | -18,6% | 3,2% | -5,8% |
| Employees | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “SERVICII D & D SRL”.