SEB & ANT CAR S.R.L.
Revenue
1.5M
2024
Profit
-14K
2024
Employees
—
2024
Margin
-0,9%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
SEB & ANT CAR S.R.L. este o companie mică din sectorul Transport, cu sediul în OLT, având o cifră de afaceri de 1.5M lei (date 2024). În industria de Transport (România), compania este #7.908 la cifra de afaceri, #54.190 la profit, #47.382 la număr angajați din 69.154 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- SEB & ANT CAR S.R.L. este o companie mică din sectorul Transport, cu sediul în OLT, având o cifră de afaceri de 1.5M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -0.9%).
- Poziție în industrie
- În industria de Transport (România), compania este #7.908 la cifra de afaceri, #54.190 la profit, #47.382 la număr angajați din 69.154 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Transport (CAEN 49) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.4M lei
- Marjă medie
- 4.3%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 1.1× față de media industriei
Compania este -0.2× față de media industriei
Industry intelligence
Transport (CAEN 49) — 2024
Industry size
96.4B
RON revenue
Total companies
69.154
Total employees
224.808
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| CDD WATSIM SRL | 1.6M | 1 | Transport |
| FRIO SUR S.R.L. | 1.6M | 1 | Transport |
| SEC LOGISTIC S.R.L. | 1.6M | 1 | Transport |
| GIN CARGO S.R.L. | 1.6M | 1 | Transport |
| DASLEC PREST SERV SRL | 1.6M | 1 | Transport |
| ANVIGRUP SIGMA-TRANS SRL | 1.6M | 1 | Transport |
| JMR SPEDITION PARTENER S.R.L. | 1.6M | 1 | Transport |
| MANOLO CAR TRANS S.R.L. | 1.6M | 1 | Transport |
| CONTRAST IMPORT EXPORT S.R.L. | 1.6M | 1 | Transport |
| KARA - COMPROD - IMPEX S.R.L. | 1.6M | 1 | Transport |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Industrie (CAEN 49)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -0.9%
- Scor risc (0–100)
- 50
- Percentil piață (CA)
- Top 13%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 1.5M
- Profit net
- -14K
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 1.5M | -14K | — |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la SEB & ANT CAR S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- SEB & ANT CAR S.R.L.(current)
- Revenue
- 1.5M
- Employees
- 0
- Profit
- -14K
- Rank RO
- #113.343
- CDD WATSIM SRL
- Revenue
- 1.6M
- Employees
- 1
- Profit
- 492K
- Rank RO
- #112.170
- FRIO SUR S.R.L.
- Revenue
- 1.6M
- Employees
- 1
- Profit
- 204K
- Rank RO
- #113.330
- SEC LOGISTIC S.R.L.
- Revenue
- 1.6M
- Employees
- 1
- Profit
- 630K
- Rank RO
- #113.479
- GIN CARGO S.R.L.
- Revenue
- 1.6M
- Employees
- 1
- Profit
- 86.6K
- Rank RO
- #113.751
- DASLEC PREST SERV SRL
- Revenue
- 1.6M
- Employees
- 1
- Profit
- 13.4K
- Rank RO
- #112.864
- ANVIGRUP SIGMA-TRANS SRL
- Revenue
- 1.6M
- Employees
- 1
- Profit
- 684K
- Rank RO
- #113.847
- JMR SPEDITION PARTENER S.R.L.
- Revenue
- 1.6M
- Employees
- 1
- Profit
- 101K
- Rank RO
- #114.212
- MANOLO CAR TRANS S.R.L.
- Revenue
- 1.6M
- Employees
- 1
- Profit
- 305K
- Rank RO
- #114.395
- CONTRAST IMPORT EXPORT S.R.L.
- Revenue
- 1.6M
- Employees
- 1
- Profit
- 377K
- Rank RO
- #114.427
- KARA - COMPROD - IMPEX S.R.L.
- Revenue
- 1.6M
- Employees
- 1
- Profit
- 759K
- Rank RO
- #112.200
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| SEB & ANT CAR S.R.L.(current) | 1.5M | 0 | -14K | #113.343 |
| CDD WATSIM SRL | 1.6M | 1 | 492K | #112.170 |
| FRIO SUR S.R.L. | 1.6M | 1 | 204K | #113.330 |
| SEC LOGISTIC S.R.L. | 1.6M | 1 | 630K | #113.479 |
| GIN CARGO S.R.L. | 1.6M | 1 | 86.6K | #113.751 |
| DASLEC PREST SERV SRL | 1.6M | 1 | 13.4K | #112.864 |
| ANVIGRUP SIGMA-TRANS SRL | 1.6M | 1 | 684K | #113.847 |
| JMR SPEDITION PARTENER S.R.L. | 1.6M | 1 | 101K | #114.212 |
| MANOLO CAR TRANS S.R.L. | 1.6M | 1 | 305K | #114.395 |
| CONTRAST IMPORT EXPORT S.R.L. | 1.6M | 1 | 377K | #114.427 |
| KARA - COMPROD - IMPEX S.R.L. | 1.6M | 1 | 759K | #112.200 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | SEB & ANT CAR S.R.L.(you) | CDD WATSIM SRL | FRIO SUR S.R.L. | SEC LOGISTIC S.R.L. | GIN CARGO S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 1.5M | 1.6M | 1.6M | 1.6M | 1.6M |
| Profit | -14K | 492K | 204K | 630K | 86.6K |
| Margin | -0,9% | 30,8% | 13,0% | 40,1% | 5,5% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “SEB & ANT CAR S.R.L.”.