SARNAO CLEAN S.R.L.
Revenue
75.5K
2024
Profit
-56.8K
2024
Employees
1
2024
Margin
-75,2%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
SARNAO CLEAN S.R.L. este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în BIHOR, având o cifră de afaceri de 75.5K lei (date 2024). În industria de Activități profesionale (România), compania este #5.172 la cifra de afaceri, #8.570 la profit, #2.849 la număr angajați din 9.011 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- SARNAO CLEAN S.R.L. este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în BIHOR, având o cifră de afaceri de 75.5K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -75.2%).
- Poziție în industrie
- În industria de Activități profesionale (România), compania este #5.172 la cifra de afaceri, #8.570 la profit, #2.849 la număr angajați din 9.011 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Activități profesionale (CAEN 81) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 777K lei
- Marjă medie
- 14.2%
- Angajați medie
- 5
Companie vs medie industrie
Compania este 0.1× față de media industriei
Compania este -5.3× față de media industriei
Compania este 0.2× față de media industriei
Industry intelligence
Activități profesionale (CAEN 81) — 2024
Industry size
7B
RON revenue
Total companies
9.011
Total employees
42.829
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| TAPI�ERII HULEA S.R.L. | 76.9K | 1 | Activități profesionale |
| QUANTUM CLEAN SYSTEM S.R.L. | 73.4K | 1 | Activități profesionale |
| MAZOCLEAN-TEAM S.R.L. | 72.4K | 1 | Activități profesionale |
| MELIMON CLEANING S.R.L. | 70.4K | 1 | Activități profesionale |
| ASHANTYUM SOLUTYONS S.R.L. | 83.3K | 1 | Activități profesionale |
| ADEL CLEAN SERVICE S.R.L. | 75.6K | 1 | Activități profesionale |
| INSECTICER SRL | 75.6K | 1 | Activități profesionale |
| KONRAD GARDEN SERVICES S.R.L. | 75.6K | 1 | Activități profesionale |
| IVDETAIL INVEST S.R.L. | 75.4K | 1 | Activități profesionale |
| MARAX BIS DDD SRL | 75.7K | 1 | Activități profesionale |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BIHOR
Industrie (CAEN 81)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -75.2%
- CA / angajat
- 75.5K
- Scor risc (0–100)
- 88
- Percentil piață (CA)
- Top 58%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 75.5K
- Profit net
- -56.8K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 75.5K | -56.8K | 1 |
Explore
Industry (CAEN 81)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la SARNAO CLEAN S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- SARNAO CLEAN S.R.L.(current)
- Revenue
- 75.5K
- Employees
- 1
- Profit
- -56.8K
- Rank RO
- #524.753
- TAPI�ERII HULEA S.R.L.
- Revenue
- 76.9K
- Employees
- 1
- Profit
- 10.9K
- Rank RO
- #522.790
- QUANTUM CLEAN SYSTEM S.R.L.
- Revenue
- 73.4K
- Employees
- 1
- Profit
- 9K
- Rank RO
- #528.049
- MAZOCLEAN-TEAM S.R.L.
- Revenue
- 72.4K
- Employees
- 1
- Profit
- 11.2K
- Rank RO
- #529.593
- MELIMON CLEANING S.R.L.
- Revenue
- 70.4K
- Employees
- 1
- Profit
- 18.8K
- Rank RO
- #532.808
- ASHANTYUM SOLUTYONS S.R.L.
- Revenue
- 83.3K
- Employees
- 1
- Profit
- 2.1K
- Rank RO
- #513.442
- ADEL CLEAN SERVICE S.R.L.
- Revenue
- 75.6K
- Employees
- 1
- Profit
- 15.9K
- Rank RO
- #524.669
- INSECTICER SRL
- Revenue
- 75.6K
- Employees
- 1
- Profit
- -13.6K
- Rank RO
- #524.636
- KONRAD GARDEN SERVICES S.R.L.
- Revenue
- 75.6K
- Employees
- 1
- Profit
- -3.5K
- Rank RO
- #524.592
- IVDETAIL INVEST S.R.L.
- Revenue
- 75.4K
- Employees
- 1
- Profit
- 4.4K
- Rank RO
- #524.912
- MARAX BIS DDD SRL
- Revenue
- 75.7K
- Employees
- 1
- Profit
- 22.9K
- Rank RO
- #524.572
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| SARNAO CLEAN S.R.L.(current) | 75.5K | 1 | -56.8K | #524.753 |
| TAPI�ERII HULEA S.R.L. | 76.9K | 1 | 10.9K | #522.790 |
| QUANTUM CLEAN SYSTEM S.R.L. | 73.4K | 1 | 9K | #528.049 |
| MAZOCLEAN-TEAM S.R.L. | 72.4K | 1 | 11.2K | #529.593 |
| MELIMON CLEANING S.R.L. | 70.4K | 1 | 18.8K | #532.808 |
| ASHANTYUM SOLUTYONS S.R.L. | 83.3K | 1 | 2.1K | #513.442 |
| ADEL CLEAN SERVICE S.R.L. | 75.6K | 1 | 15.9K | #524.669 |
| INSECTICER SRL | 75.6K | 1 | -13.6K | #524.636 |
| KONRAD GARDEN SERVICES S.R.L. | 75.6K | 1 | -3.5K | #524.592 |
| IVDETAIL INVEST S.R.L. | 75.4K | 1 | 4.4K | #524.912 |
| MARAX BIS DDD SRL | 75.7K | 1 | 22.9K | #524.572 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | SARNAO CLEAN S.R.L.(you) | TAPI�ERII HULEA S.R.L. | QUANTUM CLEAN SYSTEM S.R.L. | MAZOCLEAN-TEAM S.R.L. | MELIMON CLEANING S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 75.5K | 76.9K | 73.4K | 72.4K | 70.4K |
| Profit | -56.8K | 10.9K | 9K | 11.2K | 18.8K |
| Margin | -75,2% | 14,2% | 12,3% | 15,4% | 26,6% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “SARNAO CLEAN S.R.L.”.