SANYI CONSTRUCT S.R.L.
Revenue
0 lei
2024
Profit
-2.8K
2024
Employees
—
2024
Margin
-2440,7%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
SANYI CONSTRUCT S.R.L. este o companie din sectorul Construcții, cu sediul în HARGHITA (date 2024). În industria de Construcții (România), compania este #42.238 la cifra de afaceri, #38.549 la profit, #39.097 la număr angajați din 56.726 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- SANYI CONSTRUCT S.R.L. este o companie din sectorul Construcții, cu sediul în HARGHITA (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -2440.7%).
- Poziție în industrie
- În industria de Construcții (România), compania este #42.238 la cifra de afaceri, #38.549 la profit, #39.097 la număr angajați din 56.726 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Construcții (CAEN 41) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 2.3M lei
- Marjă medie
- 9.8%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este -248.3× față de media industriei
Industry intelligence
Construcții (CAEN 41) — 2024
Industry size
128B
RON revenue
Total companies
56.726
Total employees
208.079
Industry growth
—
YoY
Top companies
- Porr Construct SRL2.4B
- WEBUILD Spa MILANO SUCURSALA ROMANIA BUCURESTI - SEDIU PERMANENT DESEMNAT2.1B
- STRABAG SRL1.7B
- CONCELEX SRL1.4B
- AKTOR SOCIETATE TEHNICA ANONIMA (AKTOR SA) - GRECIA - SUCURSALA BUCURESTI, ROMANIA - SEDIU PERMANENT DESEMNAT1.2B
- BOG 'ART SRL913M
- NESS PROIECT EUROPE SRL820M
- CON-A OPERATIONS S.R.L.735M
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| BCP BAU S.R.L. | 127 lei | 1 | Construcții |
| PERA REAL GRUP SRL | 113 lei | 1 | Construcții |
| PURPLE LAND CONCEPT S.R.L. | 112 lei | 1 | Construcții |
| EUROCONSTRUCT S.A. | 115 lei | 1 | Construcții |
| LADISE INTERNATIONAL CONSULTING SRL | 111 lei | 1 | Construcții |
| ANTRITER MANUAL ART SRL | 116 lei | 1 | Construcții |
| C.C. 28 URBAN DEVELOPMENT SRL | 110 lei | 1 | Construcții |
| IDUNNA AESTHETIC STM S.R.L. | 110 lei | 1 | Construcții |
| MED METALUX MEDIA S.R.L. | 110 lei | 1 | Construcții |
| CODRI TEAM SRL | 117 lei | 1 | Construcții |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ HARGHITA
Industrie (CAEN 41)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -2440.7%
- Scor risc (0–100)
- 100
- Percentil piață (CA)
- Top 79%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 0 lei
- Profit net
- -2.8K
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 0 lei | -2.8K | — |
Explore
Industry (CAEN 41)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la SANYI CONSTRUCT S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- BCP BAU S.R.L.
- Revenue
- 127 lei
- Employees
- 1
- Profit
- -64.3K
- Rank RO
- #714.519
- PERA REAL GRUP SRL
- Revenue
- 113 lei
- Employees
- 1
- Profit
- -5.8K
- Rank RO
- #714.815
- PURPLE LAND CONCEPT S.R.L.
- Revenue
- 112 lei
- Employees
- 1
- Profit
- -196K
- Rank RO
- #714.836
- EUROCONSTRUCT S.A.
- Revenue
- 115 lei
- Employees
- 1
- Profit
- -46K
- Rank RO
- #714.788
- LADISE INTERNATIONAL CONSULTING SRL
- Revenue
- 111 lei
- Employees
- 1
- Profit
- -153K
- Rank RO
- #714.856
- ANTRITER MANUAL ART SRL
- Revenue
- 116 lei
- Employees
- 1
- Profit
- -94.3K
- Rank RO
- #714.775
- C.C. 28 URBAN DEVELOPMENT SRL
- Revenue
- 110 lei
- Employees
- 1
- Profit
- -4.1K
- Rank RO
- #714.878
- IDUNNA AESTHETIC STM S.R.L.
- Revenue
- 110 lei
- Employees
- 1
- Profit
- -38.2K
- Rank RO
- #714.878
- MED METALUX MEDIA S.R.L.
- Revenue
- 110 lei
- Employees
- 1
- Profit
- -116K
- Rank RO
- #714.878
- CODRI TEAM SRL
- Revenue
- 117 lei
- Employees
- 1
- Profit
- -2K
- Rank RO
- #714.756
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| BCP BAU S.R.L. | 127 lei | 1 | -64.3K | #714.519 |
| PERA REAL GRUP SRL | 113 lei | 1 | -5.8K | #714.815 |
| PURPLE LAND CONCEPT S.R.L. | 112 lei | 1 | -196K | #714.836 |
| EUROCONSTRUCT S.A. | 115 lei | 1 | -46K | #714.788 |
| LADISE INTERNATIONAL CONSULTING SRL | 111 lei | 1 | -153K | #714.856 |
| ANTRITER MANUAL ART SRL | 116 lei | 1 | -94.3K | #714.775 |
| C.C. 28 URBAN DEVELOPMENT SRL | 110 lei | 1 | -4.1K | #714.878 |
| IDUNNA AESTHETIC STM S.R.L. | 110 lei | 1 | -38.2K | #714.878 |
| MED METALUX MEDIA S.R.L. | 110 lei | 1 | -116K | #714.878 |
| CODRI TEAM SRL | 117 lei | 1 | -2K | #714.756 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | SANYI CONSTRUCT S.R.L.(you) | BCP BAU S.R.L. | PERA REAL GRUP SRL | PURPLE LAND CONCEPT S.R.L. | EUROCONSTRUCT S.A. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 0 lei | 127 lei | 113 lei | 112 lei | 115 lei |
| Profit | -2.8K | -64.3K | -5.8K | -196K | -46K |
| Margin | -2440,7% | -50637,0% | -5091,2% | -174605,4% | -40034,8% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “SANYI CONSTRUCT S.R.L.”.