Competitori și alternative la SANTOFARM SRL
Companii similare cu SANTOFARM SRL în România: aceeași industrie (CAEN 75), același județ (CLUJ), venituri și angajați în interval similar. Util pentru benchmarking și identificarea alternativelor.
Comparație venituri, profit și angajați (2024)
| Companie | Cifră de afaceri | Profit net | Angajați | Rank România | Rank industrie |
|---|---|---|---|---|---|
| SANTOFARM SRL | 232K | 37.1K | 2 | #304.761 | #1.704 |
| MAXVET S.R.L. | 297K | -26.2K | 2 | #304.648 | #1.703 |
| BUNAZIUA ZOO S.R.L. | 294K | -27.7K | 2 | #308.351 | #1.744 |
| DI BIO VET SRL | 283K | 39.3K | 2 | #320.527 | #1.848 |
| KLAUSEN ANIMAL VET S.R.L. | 283K | 4.1K | 2 | #320.951 | #1.854 |
| COVAFLOR SRL | 314K | 148K | 2 | #290.268 | #1.583 |
| MACROVET S.R.L. | 321K | -227K | 2 | #287.300 | #1.546 |
| ZSIGMOND VET SRL | 321K | 17.3K | 2 | #287.136 | #1.543 |
| KIMMYS PETS SRL | 267K | 77.1K | 2 | #334.107 | #1.953 |
| MONDOR FARMVET PLUS SRL | 297K | 84.9K | 2 | #304.887 | #1.706 |
| SPECTRUM VET SRL | 297K | 110K | 2 | #305.070 | #1.710 |
Top competitori în aceeași industrie
Companii din CAEN 75, județ CLUJ, cu venituri și angajați similari cu SANTOFARM SRL.
- MAXVET S.R.L. · CLUJ · 297K · Rank #304.648
- BUNAZIUA ZOO S.R.L. · CLUJ · 294K · Rank #308.351
- DI BIO VET SRL · CLUJ · 283K · Rank #320.527
- KLAUSEN ANIMAL VET S.R.L. · CLUJ · 283K · Rank #320.951
- COVAFLOR SRL · CLUJ · 314K · Rank #290.268
- MACROVET S.R.L. · CLUJ · 321K · Rank #287.300
- ZSIGMOND VET SRL · CLUJ · 321K · Rank #287.136
- KIMMYS PETS SRL · CLUJ · 267K · Rank #334.107
- MONDOR FARMVET PLUS SRL · ARGES · 297K · Rank #304.887
- SPECTRUM VET SRL · BIHOR · 297K · Rank #305.070