Competitori și alternative la SANTES ENGINEERING S.R.L.
Companii similare cu SANTES ENGINEERING S.R.L. în România: aceeași industrie (CAEN 41), același județ (ILFOV), venituri și angajați în interval similar. Util pentru benchmarking și identificarea alternativelor.
Comparație venituri, profit și angajați (2024)
| Companie | Cifră de afaceri | Profit net | Angajați | Rank România | Rank industrie |
|---|---|---|---|---|---|
| SANTES ENGINEERING S.R.L. | 1.3M | -649K | 11 | #124.822 | #9.585 |
| SALCOM SOLUTIONS S.R.L. | 1.5M | 93.9K | 11 | #119.116 | #9.131 |
| RAPEROTI CONSTRUCT S.R.L. | 1.3M | 10.9K | 10 | #125.538 | #9.625 |
| A.M.A. ART CONSTRUCT SRL | 1.6M | 608K | 11 | #114.262 | #8.789 |
| AMASOR CONCEPT S.R.L. | 1.4M | 7K | 11 | #124.302 | #9.536 |
| EVRICON SRL | 1.4M | 7.1K | 11 | #124.204 | #9.528 |
| IANIS SAPCONS MIXT SRL | 1.3M | 152K | 11 | #125.511 | #9.622 |
| ANGELS HOUSE DESIGN 2017 SRL | 1.3M | 479K | 11 | #125.601 | #9.630 |
| ENGEL INVEST SRL | 1.4M | 213K | 11 | #123.963 | #9.512 |
| FLEISSIG S.R.L. | 1.4M | 859 lei | 11 | #123.228 | #9.446 |
| CIV CONS PITAG SRL | 1.4M | 167K | 11 | #123.138 | #9.441 |
Top competitori în aceeași industrie
Companii din CAEN 41, județ ILFOV, cu venituri și angajați similari cu SANTES ENGINEERING S.R.L..
- SALCOM SOLUTIONS S.R.L. · ILFOV · 1.5M · Rank #119.116
- RAPEROTI CONSTRUCT S.R.L. · ILFOV · 1.3M · Rank #125.538
- A.M.A. ART CONSTRUCT SRL · ILFOV · 1.6M · Rank #114.262
- AMASOR CONCEPT S.R.L. · GALATI · 1.4M · Rank #124.302
- EVRICON SRL · SUCEAVA · 1.4M · Rank #124.204
- IANIS SAPCONS MIXT SRL · OLT · 1.3M · Rank #125.511
- ANGELS HOUSE DESIGN 2017 SRL · GALATI · 1.3M · Rank #125.601
- ENGEL INVEST SRL · BUCURESTI · 1.4M · Rank #123.963
- FLEISSIG S.R.L. · SATU MARE · 1.4M · Rank #123.228
- CIV CONS PITAG SRL · ARGES · 1.4M · Rank #123.138