Competitori și alternative la SANTA LUCE SRL
Companii similare cu SANTA LUCE SRL în România: aceeași industrie (CAEN 96), același județ (DOLJ), venituri și angajați în interval similar. Util pentru benchmarking și identificarea alternativelor.
Comparație venituri, profit și angajați (2024)
| Companie | Cifră de afaceri | Profit net | Angajați | Rank România | Rank industrie |
|---|---|---|---|---|---|
| SANTA LUCE SRL | 111K | -18.9K | 2 | #476.551 | #7.863 |
| REY PERFECT BODY S.R.L. | 111K | 2.4K | 2 | #476.349 | #7.845 |
| GLOW CURL S.R.L. | 111K | -12.8K | 2 | #476.812 | #7.865 |
| EYELASH & NAILS STUDIO S.R.L. | 111K | -53.3K | 2 | #476.167 | #7.838 |
| SOFGLO BARBER S.R.L. | 110K | -32.9K | 2 | #477.172 | #7.884 |
| LUCYAN STYLEING SRL | 110K | 7.7K | 2 | #477.446 | #7.891 |
| NITA LOREDANA SRL | 110K | 7.9K | 2 | #477.836 | #7.902 |
| MARINA CLINIQUE BEAUTY SRL | 112K | -8.8K | 2 | #474.800 | #7.798 |
| M-SIM STYLE S.R.L. | 115K | 83 lei | 2 | #471.962 | #7.698 |
| BEAUTY DANA A08 S.R.L. | 105K | 4.1K | 2 | #483.287 | #8.098 |
| LAVINIA SALON COSMETIC� S.R.L. | 105K | -8.5K | 2 | #483.506 | #8.105 |
Top competitori în aceeași industrie
Companii din CAEN 96, județ DOLJ, cu venituri și angajați similari cu SANTA LUCE SRL.
- REY PERFECT BODY S.R.L. · DOLJ · 111K · Rank #476.349
- GLOW CURL S.R.L. · DOLJ · 111K · Rank #476.812
- EYELASH & NAILS STUDIO S.R.L. · DOLJ · 111K · Rank #476.167
- SOFGLO BARBER S.R.L. · DOLJ · 110K · Rank #477.172
- LUCYAN STYLEING SRL · DOLJ · 110K · Rank #477.446
- NITA LOREDANA SRL · DOLJ · 110K · Rank #477.836
- MARINA CLINIQUE BEAUTY SRL · DOLJ · 112K · Rank #474.800
- M-SIM STYLE S.R.L. · DOLJ · 115K · Rank #471.962
- BEAUTY DANA A08 S.R.L. · DOLJ · 105K · Rank #483.287
- LAVINIA SALON COSMETIC� S.R.L. · DOLJ · 105K · Rank #483.506