SAMOIL� MAINTENANCE S.R.L.

CUI 40240592·Activități profesionale·Tulcea·Founded 2024

Revenue

531K

2024

Profit

65.4K

2024

Employees

2

2024

Margin

12,3%

Growth

Raport companie (generat automat)

Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.

SAMOIL� MAINTENANCE S.R.L. este o companie mică din sectorul Activități profesionale, cu sediul în TULCEA, având o cifră de afaceri de 531K lei (date 2024). În industria de Activități profesionale (România), compania este #1.483 la cifra de afaceri, #2.648 la profit, #1.944 la număr angajați din 9.011 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 12.3%.

Detalii pe secțiuni
Prezentare
SAMOIL� MAINTENANCE S.R.L. este o companie mică din sectorul Activități profesionale, cu sediul în TULCEA, având o cifră de afaceri de 531K lei (date 2024).
Sănătate financiară
Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 12.3%.
Poziție în industrie
În industria de Activități profesionale (România), compania este #1.483 la cifra de afaceri, #2.648 la profit, #1.944 la număr angajați din 9.011 companii.
Context competitor
Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
Semnale de creștere
Date insuficiente pentru evoluția YoY.

Economic DNA

Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.

Etichete: 0–25 Low, 25–50 Medium, 50–75 High, 75–100 Very High.Risc: Low = stabil, Very High = riscant.

Evoluție financiară (ultimii 5 ani)

Show:

Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.

Poziție în industrie

În industria Activități profesionale (CAEN 81) — date 2024.

Clasament în industrie

După cifră de afaceri

#1.483 din 9.011 companii

Top 16.4%

Vezi clasamentul

După profit

#2.648 din 9.011 companii

Top 29.4%

Vezi clasamentul

După număr angajați

#1.944 din 9.011 companii

Top 21.6%

Vezi clasamentul

Medii industrie

CA medie
777K lei
Marjă medie
14.2%
Angajați medie
5

Companie vs medie industrie

Cifră afaceri531K lei vs medie industrie 777K lei

Compania este 0.7× față de media industriei

Marjă profit12.3% vs medie industrie 14.2%

Compania este 0.9× față de media industriei

Angajați2 vs medie industrie 5

Compania este 0.4× față de media industriei

Industry intelligence

Activități profesionale (CAEN 81) — 2024

Industry size

7B

RON revenue

Total companies

9.011

Total employees

42.829

Industry growth

YoY

Companii similare

Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.

CompanieCAAngajațiIndustrie
ROMLIFE ADI SRL506K2Activități profesionale
ALFLO CLEANING SYSTEM SRL532K2Activități profesionale
SIMARF GRUP SRL529K2Activități profesionale
DERAT MOUSE S.R.L.528K2Activități profesionale
ECO KIC SRL523K2Activități profesionale
LONE STAR RENEGADES S.R.L.542K2Activități profesionale
MAINI MAGICE CLEANING S.R.L.543K2Activități profesionale
INSULA FLORILOR S.R.L.520K2Activități profesionale
BIO POND TECH S.R.L.519K2Activități profesionale
Firma (CUI 50689352)545K2Activități profesionale

Profil financiar (2024)

Indicatori cheie

Marjă profit
12.3%
CA / angajat
266K
Scor risc (0–100)
0
Percentil piață (CA)
Top 25%

Situație financiară

  • 2024

    Cifră afaceri
    531K
    Profit net
    65.4K
    Angajați
    2

Harta peisajului competitorilor

Competitori și alternative la SAMOIL� MAINTENANCE S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.

Compare companies

Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.

MetricSAMOIL� MAINTENANCE S.R.L.(you)ROMLIFE ADI SRLALFLO CLEANING SYSTEM SRLSIMARF GRUP SRLDERAT MOUSE S.R.L.
Revenue
531K
506K
532K
529K
528K
Profit
65.4K
301K
21.5K
5.4K
-112K
Margin
12,3%
59,4%
4,0%
1,0%
-21,2%
Employees
2
2
2
2
2
Growth

Company news

No recent articles found mentioning “SAMOIL� MAINTENANCE S.R.L.”.