SAMACHIS COMSILVEX & CO SNC
Revenue
39.2K
2024
Profit
2.9K
2024
Employees
1
2024
Margin
7,4%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
SAMACHIS COMSILVEX & CO SNC este o companie micro din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în NEAMT, având o cifră de afaceri de 39.2K lei (date 2024). În industria de Comerț en-gros (România), compania este #21.760 la cifra de afaceri, #13.911 la profit, #10.029 la număr angajați din 31.269 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 7.4%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- SAMACHIS COMSILVEX & CO SNC este o companie micro din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în NEAMT, având o cifră de afaceri de 39.2K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 7.4%.
- Poziție în industrie
- În industria de Comerț en-gros (România), compania este #21.760 la cifra de afaceri, #13.911 la profit, #10.029 la număr angajați din 31.269 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Comerț en-gros (CAEN 45) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 3.3M lei
- Marjă medie
- 3.7%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este 2.0× față de media industriei
Compania este 0.3× față de media industriei
Industry intelligence
Comerț en-gros (CAEN 45) — 2024
Industry size
102B
RON revenue
Total companies
31.269
Total employees
91.939
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| ATV AUTOMOTOR SPORT S.R.L. | 37.9K | 1 | Comerț en-gros |
| SP�L�TORIA ANDPET PERFECT S.R.L. | 40.6K | 1 | Comerț en-gros |
| CROMATEX LC S.R.L. | 41.1K | 1 | Comerț en-gros |
| MARCOS MARTA P.C.M S.R.L. | 41.2K | 1 | Comerț en-gros |
| VIDSMART S.R.L. | 37K | 1 | Comerț en-gros |
| MAR & COS SRL | 36.9K | 1 | Comerț en-gros |
| ANVELOPE RELU & BOGDAN S.R.L. | 42.1K | 1 | Comerț en-gros |
| MOTORS STUDIO S.R.L. | 42.3K | 1 | Comerț en-gros |
| CONS TOTAL SERV SRL | 35.9K | 1 | Comerț en-gros |
| CARGO CLIM S.R.L. | 43K | 1 | Comerț en-gros |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ NEAMT
Industrie (CAEN 45)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 7.4%
- CA / angajat
- 39.2K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 65%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 39.2K
- Profit net
- 2.9K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 39.2K | 2.9K | 1 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la SAMACHIS COMSILVEX & CO SNC — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- SAMACHIS COMSILVEX & CO SNC(current)
- Revenue
- 39.2K
- Employees
- 1
- Profit
- 2.9K
- Rank RO
- #588.682
- ATV AUTOMOTOR SPORT S.R.L.
- Revenue
- 37.9K
- Employees
- 1
- Profit
- 7.8K
- Rank RO
- #591.087
- SP�L�TORIA ANDPET PERFECT S.R.L.
- Revenue
- 40.6K
- Employees
- 1
- Profit
- 19.7K
- Rank RO
- #585.808
- CROMATEX LC S.R.L.
- Revenue
- 41.1K
- Employees
- 1
- Profit
- 33 lei
- Rank RO
- #584.801
- MARCOS MARTA P.C.M S.R.L.
- Revenue
- 41.2K
- Employees
- 1
- Profit
- 11.7K
- Rank RO
- #584.604
- VIDSMART S.R.L.
- Revenue
- 37K
- Employees
- 1
- Profit
- 17.5K
- Rank RO
- #593.126
- MAR & COS SRL
- Revenue
- 36.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -6.8K
- Rank RO
- #593.150
- ANVELOPE RELU & BOGDAN S.R.L.
- Revenue
- 42.1K
- Employees
- 1
- Profit
- 18K
- Rank RO
- #582.772
- MOTORS STUDIO S.R.L.
- Revenue
- 42.3K
- Employees
- 1
- Profit
- 12.8K
- Rank RO
- #582.425
- CONS TOTAL SERV SRL
- Revenue
- 35.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -8K
- Rank RO
- #595.192
- CARGO CLIM S.R.L.
- Revenue
- 43K
- Employees
- 1
- Profit
- -46.2K
- Rank RO
- #581.162
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| SAMACHIS COMSILVEX & CO SNC(current) | 39.2K | 1 | 2.9K | #588.682 |
| ATV AUTOMOTOR SPORT S.R.L. | 37.9K | 1 | 7.8K | #591.087 |
| SP�L�TORIA ANDPET PERFECT S.R.L. | 40.6K | 1 | 19.7K | #585.808 |
| CROMATEX LC S.R.L. | 41.1K | 1 | 33 lei | #584.801 |
| MARCOS MARTA P.C.M S.R.L. | 41.2K | 1 | 11.7K | #584.604 |
| VIDSMART S.R.L. | 37K | 1 | 17.5K | #593.126 |
| MAR & COS SRL | 36.9K | 1 | -6.8K | #593.150 |
| ANVELOPE RELU & BOGDAN S.R.L. | 42.1K | 1 | 18K | #582.772 |
| MOTORS STUDIO S.R.L. | 42.3K | 1 | 12.8K | #582.425 |
| CONS TOTAL SERV SRL | 35.9K | 1 | -8K | #595.192 |
| CARGO CLIM S.R.L. | 43K | 1 | -46.2K | #581.162 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | SAMACHIS COMSILVEX & CO SNC(you) | ATV AUTOMOTOR SPORT S.R.L. | SP�L�TORIA ANDPET PERFECT S.R.L. | CROMATEX LC S.R.L. | MARCOS MARTA P.C.M S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 39.2K | 37.9K | 40.6K | 41.1K | 41.2K |
| Profit | 2.9K | 7.8K | 19.7K | 33 lei | 11.7K |
| Margin | 7,4% | 20,6% | 48,6% | 0,1% | 28,4% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “SAMACHIS COMSILVEX & CO SNC”.