SALUB TITU S.R.L.
Revenue
1.7M
2024
Profit
24.3K
2024
Employees
19
2024
Margin
1,4%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
SALUB TITU S.R.L. este o companie mică din sectorul Activități profesionale, cu sediul în DAMBOVITA, având o cifră de afaceri de 1.7M lei (date 2024). În industria de Activități profesionale (România), compania este #615 la cifra de afaceri, #3.786 la profit, #313 la număr angajați din 9.011 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 1.4%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- SALUB TITU S.R.L. este o companie mică din sectorul Activități profesionale, cu sediul în DAMBOVITA, având o cifră de afaceri de 1.7M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 1.4%.
- Poziție în industrie
- În industria de Activități profesionale (România), compania este #615 la cifra de afaceri, #3.786 la profit, #313 la număr angajați din 9.011 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Activități profesionale (CAEN 81) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 777K lei
- Marjă medie
- 14.2%
- Angajați medie
- 5
Companie vs medie industrie
Compania este 2.2× față de media industriei
Compania este 0.1× față de media industriei
Compania este 4.0× față de media industriei
Industry intelligence
Activități profesionale (CAEN 81) — 2024
Industry size
7B
RON revenue
Total companies
9.011
Total employees
42.829
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| MATCA TEHNIC S.R.L. | 1.9M | 19 | Activități profesionale |
| PREST LUX SRL | 1.7M | 19 | Activități profesionale |
| WINSCOPE FACILITY & MANAGEMENT SRL | 1.8M | 19 | Activități profesionale |
| DIAMED PHARMA SRL | 1.7M | 18 | Activități profesionale |
| SORANTIS TFM SRL | 1.7M | 20 | Activități profesionale |
| AUSTRIAN BIO CLEANING SRL | 1.7M | 18 | Activități profesionale |
| GUTMAN SERV SRL | 1.7M | 20 | Activități profesionale |
| LILI CLEANING S.R.L. | 1.7M | 15 | Activități profesionale |
| BEST CLEAN SRL | 1.6M | 19 | Activități profesionale |
| FOREST & CONSULTING SRL | 1.6M | 18 | Activități profesionale |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ DAMBOVITA
Industrie (CAEN 81)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 1.4%
- CA / angajat
- 90.3K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 12%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 1.7M
- Profit net
- 24.3K
- Angajați
- 19
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 1.7M | 24.3K | 19 |
Explore
Industry (CAEN 81)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la SALUB TITU S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- SALUB TITU S.R.L.(current)
- Revenue
- 1.7M
- Employees
- 19
- Profit
- 24.3K
- Rank RO
- #106.713
- MATCA TEHNIC S.R.L.
- Revenue
- 1.9M
- Employees
- 19
- Profit
- 176K
- Rank RO
- #98.877
- PREST LUX SRL
- Revenue
- 1.7M
- Employees
- 19
- Profit
- 363K
- Rank RO
- #105.390
- WINSCOPE FACILITY & MANAGEMENT SRL
- Revenue
- 1.8M
- Employees
- 19
- Profit
- 198K
- Rank RO
- #102.268
- DIAMED PHARMA SRL
- Revenue
- 1.7M
- Employees
- 18
- Profit
- 329K
- Rank RO
- #107.311
- SORANTIS TFM SRL
- Revenue
- 1.7M
- Employees
- 20
- Profit
- 36.5K
- Rank RO
- #105.763
- AUSTRIAN BIO CLEANING SRL
- Revenue
- 1.7M
- Employees
- 18
- Profit
- 270K
- Rank RO
- #108.392
- GUTMAN SERV SRL
- Revenue
- 1.7M
- Employees
- 20
- Profit
- 492K
- Rank RO
- #108.680
- LILI CLEANING S.R.L.
- Revenue
- 1.7M
- Employees
- 15
- Profit
- 798K
- Rank RO
- #107.043
- BEST CLEAN SRL
- Revenue
- 1.6M
- Employees
- 19
- Profit
- 311K
- Rank RO
- #114.169
- FOREST & CONSULTING SRL
- Revenue
- 1.6M
- Employees
- 18
- Profit
- 181K
- Rank RO
- #110.010
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| SALUB TITU S.R.L.(current) | 1.7M | 19 | 24.3K | #106.713 |
| MATCA TEHNIC S.R.L. | 1.9M | 19 | 176K | #98.877 |
| PREST LUX SRL | 1.7M | 19 | 363K | #105.390 |
| WINSCOPE FACILITY & MANAGEMENT SRL | 1.8M | 19 | 198K | #102.268 |
| DIAMED PHARMA SRL | 1.7M | 18 | 329K | #107.311 |
| SORANTIS TFM SRL | 1.7M | 20 | 36.5K | #105.763 |
| AUSTRIAN BIO CLEANING SRL | 1.7M | 18 | 270K | #108.392 |
| GUTMAN SERV SRL | 1.7M | 20 | 492K | #108.680 |
| LILI CLEANING S.R.L. | 1.7M | 15 | 798K | #107.043 |
| BEST CLEAN SRL | 1.6M | 19 | 311K | #114.169 |
| FOREST & CONSULTING SRL | 1.6M | 18 | 181K | #110.010 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | SALUB TITU S.R.L.(you) | MATCA TEHNIC S.R.L. | PREST LUX SRL | WINSCOPE FACILITY & MANAGEMENT SRL | DIAMED PHARMA SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 1.7M | 1.9M | 1.7M | 1.8M | 1.7M |
| Profit | 24.3K | 176K | 363K | 198K | 329K |
| Margin | 1,4% | 9,2% | 20,8% | 10,9% | 19,4% |
| Employees | 19 | 19 | 19 | 19 | 18 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “SALUB TITU S.R.L.”.