SALON CEZAR SRL
Revenue
124K
2024
Profit
-65K
2024
Employees
3
2024
Margin
-52,3%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
SALON CEZAR SRL este o companie micro din sectorul Alte servicii personale, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 124K lei (date 2024). În industria de Alte servicii personale (România), compania este #7.310 la cifra de afaceri, #21.690 la profit, #2.159 la număr angajați din 23.036 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- SALON CEZAR SRL este o companie micro din sectorul Alte servicii personale, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 124K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -52.3%).
- Poziție în industrie
- În industria de Alte servicii personale (România), compania este #7.310 la cifra de afaceri, #21.690 la profit, #2.159 la număr angajați din 23.036 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Alte servicii personale (CAEN 96) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 179K lei
- Marjă medie
- 3.9%
- Angajați medie
- 1
Companie vs medie industrie
Compania este 0.7× față de media industriei
Compania este -13.4× față de media industriei
Compania este 2.0× față de media industriei
Industry intelligence
Alte servicii personale (CAEN 96) — 2024
Industry size
4.1B
RON revenue
Total companies
23.036
Total employees
34.237
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| ACCENT HBM STUDIO S.R.L. | 124K | 3 | Alte servicii personale |
| MY FAVORIT SALON S.R.L. | 123K | 3 | Alte servicii personale |
| RED EVIL MASSAGE S.R.L. | 125K | 3 | Alte servicii personale |
| CUTTING CREW SRL | 126K | 3 | Alte servicii personale |
| EYREEN BEAUTY S.R.L. | 128K | 3 | Alte servicii personale |
| LINDA BEAUTY STAR SRL | 128K | 3 | Alte servicii personale |
| TOPALESSIS BEAUTY SRL | 120K | 3 | Alte servicii personale |
| DAS AESTHETIC CLINIQUE SRL | 118K | 3 | Alte servicii personale |
| CONFIDENCE BEAUTY S.R.L. | 118K | 3 | Alte servicii personale |
| HAIRCUT FACTORY S.R.L. | 115K | 3 | Alte servicii personale |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BUCURESTI
Industrie (CAEN 96)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -52.3%
- CA / angajat
- 41.4K
- Scor risc (0–100)
- 76
- Percentil piață (CA)
- Top 51%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 124K
- Profit net
- -65K
- Angajați
- 3
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 124K | -65K | 3 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la SALON CEZAR SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- SALON CEZAR SRL(current)
- Revenue
- 124K
- Employees
- 3
- Profit
- -65K
- Rank RO
- #460.914
- ACCENT HBM STUDIO S.R.L.
- Revenue
- 124K
- Employees
- 3
- Profit
- -30.5K
- Rank RO
- #460.720
- MY FAVORIT SALON S.R.L.
- Revenue
- 123K
- Employees
- 3
- Profit
- -83.5K
- Rank RO
- #461.989
- RED EVIL MASSAGE S.R.L.
- Revenue
- 125K
- Employees
- 3
- Profit
- -21.9K
- Rank RO
- #459.361
- CUTTING CREW SRL
- Revenue
- 126K
- Employees
- 3
- Profit
- -23.8K
- Rank RO
- #459.014
- EYREEN BEAUTY S.R.L.
- Revenue
- 128K
- Employees
- 3
- Profit
- -12.6K
- Rank RO
- #456.831
- LINDA BEAUTY STAR SRL
- Revenue
- 128K
- Employees
- 3
- Profit
- -26.8K
- Rank RO
- #456.475
- TOPALESSIS BEAUTY SRL
- Revenue
- 120K
- Employees
- 3
- Profit
- -80.2K
- Rank RO
- #465.234
- DAS AESTHETIC CLINIQUE SRL
- Revenue
- 118K
- Employees
- 3
- Profit
- -296K
- Rank RO
- #467.837
- CONFIDENCE BEAUTY S.R.L.
- Revenue
- 118K
- Employees
- 3
- Profit
- -643K
- Rank RO
- #468.341
- HAIRCUT FACTORY S.R.L.
- Revenue
- 115K
- Employees
- 3
- Profit
- -48.3K
- Rank RO
- #471.470
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| SALON CEZAR SRL(current) | 124K | 3 | -65K | #460.914 |
| ACCENT HBM STUDIO S.R.L. | 124K | 3 | -30.5K | #460.720 |
| MY FAVORIT SALON S.R.L. | 123K | 3 | -83.5K | #461.989 |
| RED EVIL MASSAGE S.R.L. | 125K | 3 | -21.9K | #459.361 |
| CUTTING CREW SRL | 126K | 3 | -23.8K | #459.014 |
| EYREEN BEAUTY S.R.L. | 128K | 3 | -12.6K | #456.831 |
| LINDA BEAUTY STAR SRL | 128K | 3 | -26.8K | #456.475 |
| TOPALESSIS BEAUTY SRL | 120K | 3 | -80.2K | #465.234 |
| DAS AESTHETIC CLINIQUE SRL | 118K | 3 | -296K | #467.837 |
| CONFIDENCE BEAUTY S.R.L. | 118K | 3 | -643K | #468.341 |
| HAIRCUT FACTORY S.R.L. | 115K | 3 | -48.3K | #471.470 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | SALON CEZAR SRL(you) | ACCENT HBM STUDIO S.R.L. | MY FAVORIT SALON S.R.L. | RED EVIL MASSAGE S.R.L. | CUTTING CREW SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 124K | 124K | 123K | 125K | 126K |
| Profit | -65K | -30.5K | -83.5K | -21.9K | -23.8K |
| Margin | -52,3% | -24,5% | -67,8% | -17,5% | -18,9% |
| Employees | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “SALON CEZAR SRL”.