SAFETY FIRST FLEET S.R.L.
Revenue
348K
2024
Profit
113K
2024
Employees
4
2024
Margin
25,1%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
SAFETY FIRST FLEET S.R.L. este o companie micro din sectorul Transport, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 348K lei (date 2024). În industria de Transport (România), compania este #18.135 la cifra de afaceri, #7.915 la profit, #7.395 la număr angajați din 69.154 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 25.1%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- SAFETY FIRST FLEET S.R.L. este o companie micro din sectorul Transport, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 348K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 25.1%.
- Poziție în industrie
- În industria de Transport (România), compania este #18.135 la cifra de afaceri, #7.915 la profit, #7.395 la număr angajați din 69.154 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Transport (CAEN 49) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.4M lei
- Marjă medie
- 4.3%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 0.2× față de media industriei
Compania este 5.8× față de media industriei
Compania este 1.2× față de media industriei
Industry intelligence
Transport (CAEN 49) — 2024
Industry size
96.4B
RON revenue
Total companies
69.154
Total employees
224.808
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| BMV LOGISTIC VALEX S.R.L. | 452K | 4 | Transport |
| EUROM HOUSE S.R.L. | 443K | 4 | Transport |
| IOROTRANS S.R.L. | 442K | 4 | Transport |
| INSIDE MINDSET S.R.L. | 438K | 4 | Transport |
| SITI COM S.R.L. | 434K | 4 | Transport |
| MIL TRANS EXPRES S.R.L. | 431K | 4 | Transport |
| MEGA MOVE S.R.L. | 474K | 4 | Transport |
| YES FRIGO SPEDITION S.R.L. | 483K | 4 | Transport |
| ADE TRANS CAR SERVICE S.R.L. | 421K | 4 | Transport |
| ANBO S.R.L. | 416K | 4 | Transport |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BUCURESTI
Industrie (CAEN 49)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 25.1%
- CA / angajat
- 113K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 27%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 348K
- Profit net
- 113K
- Angajați
- 4
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 348K | 113K | 4 |
Explore
Industry (CAEN 49)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la SAFETY FIRST FLEET S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- SAFETY FIRST FLEET S.R.L.(current)
- Revenue
- 348K
- Employees
- 4
- Profit
- 113K
- Rank RO
- #242.093
- BMV LOGISTIC VALEX S.R.L.
- Revenue
- 452K
- Employees
- 4
- Profit
- 45.3K
- Rank RO
- #241.786
- EUROM HOUSE S.R.L.
- Revenue
- 443K
- Employees
- 4
- Profit
- -150K
- Rank RO
- #244.556
- IOROTRANS S.R.L.
- Revenue
- 442K
- Employees
- 4
- Profit
- -180K
- Rank RO
- #244.733
- INSIDE MINDSET S.R.L.
- Revenue
- 438K
- Employees
- 4
- Profit
- 17K
- Rank RO
- #245.875
- SITI COM S.R.L.
- Revenue
- 434K
- Employees
- 4
- Profit
- -155K
- Rank RO
- #247.210
- MIL TRANS EXPRES S.R.L.
- Revenue
- 431K
- Employees
- 4
- Profit
- 108K
- Rank RO
- #248.067
- MEGA MOVE S.R.L.
- Revenue
- 474K
- Employees
- 4
- Profit
- 81.4K
- Rank RO
- #235.712
- YES FRIGO SPEDITION S.R.L.
- Revenue
- 483K
- Employees
- 4
- Profit
- -185K
- Rank RO
- #233.410
- ADE TRANS CAR SERVICE S.R.L.
- Revenue
- 421K
- Employees
- 4
- Profit
- -178K
- Rank RO
- #251.214
- ANBO S.R.L.
- Revenue
- 416K
- Employees
- 4
- Profit
- -386K
- Rank RO
- #252.916
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| SAFETY FIRST FLEET S.R.L.(current) | 348K | 4 | 113K | #242.093 |
| BMV LOGISTIC VALEX S.R.L. | 452K | 4 | 45.3K | #241.786 |
| EUROM HOUSE S.R.L. | 443K | 4 | -150K | #244.556 |
| IOROTRANS S.R.L. | 442K | 4 | -180K | #244.733 |
| INSIDE MINDSET S.R.L. | 438K | 4 | 17K | #245.875 |
| SITI COM S.R.L. | 434K | 4 | -155K | #247.210 |
| MIL TRANS EXPRES S.R.L. | 431K | 4 | 108K | #248.067 |
| MEGA MOVE S.R.L. | 474K | 4 | 81.4K | #235.712 |
| YES FRIGO SPEDITION S.R.L. | 483K | 4 | -185K | #233.410 |
| ADE TRANS CAR SERVICE S.R.L. | 421K | 4 | -178K | #251.214 |
| ANBO S.R.L. | 416K | 4 | -386K | #252.916 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | SAFETY FIRST FLEET S.R.L.(you) | BMV LOGISTIC VALEX S.R.L. | EUROM HOUSE S.R.L. | IOROTRANS S.R.L. | INSIDE MINDSET S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 348K | 452K | 443K | 442K | 438K |
| Profit | 113K | 45.3K | -150K | -180K | 17K |
| Margin | 25,1% | 10,0% | -34,0% | -40,6% | 3,9% |
| Employees | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “SAFETY FIRST FLEET S.R.L.”.