SAFEAND SOLUTIONS S.R.L.

CUI 45127927·Fabricare·Harghita·Founded 2024

Revenue

221K

2024

Profit

167K

2024

Employees

1

2024

Margin

75,4%

Growth

Raport companie (generat automat)

Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.

SAFEAND SOLUTIONS S.R.L. este o companie micro din sectorul Fabricare, cu sediul în HARGHITA, având o cifră de afaceri de 221K lei (date 2024). În industria de Fabricare (România), compania este #506 la cifra de afaceri, #206 la profit, #408 la număr angajați din 888 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 75.4%.

Detalii pe secțiuni
Prezentare
SAFEAND SOLUTIONS S.R.L. este o companie micro din sectorul Fabricare, cu sediul în HARGHITA, având o cifră de afaceri de 221K lei (date 2024).
Sănătate financiară
Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 75.4%.
Poziție în industrie
În industria de Fabricare (România), compania este #506 la cifra de afaceri, #206 la profit, #408 la număr angajați din 888 companii.
Context competitor
Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
Semnale de creștere
Date insuficiente pentru evoluția YoY.

Economic DNA

Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.

Etichete: 0–25 Low, 25–50 Medium, 50–75 High, 75–100 Very High.Risc: Low = stabil, Very High = riscant.

Evoluție financiară (ultimii 5 ani)

Show:

Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.

Poziție în industrie

În industria Fabricare (CAEN 26) — date 2024.

Clasament în industrie

După cifră de afaceri

#506 din 888 companii

Top 56.9%

Vezi clasamentul

După profit

#206 din 888 companii

Top 23.1%

Vezi clasamentul

După număr angajați

#408 din 888 companii

Top 45.8%

Vezi clasamentul

Medii industrie

CA medie
21.3M lei
Marjă medie
3.8%
Angajați medie
37

Companie vs medie industrie

Cifră afaceri221K lei vs medie industrie 21.3M lei

Compania este 0.0× față de media industriei

Marjă profit75.4% vs medie industrie 3.8%

Compania este 20.0× față de media industriei

Angajați1 vs medie industrie 37

Compania este 0.0× față de media industriei

Industry intelligence

Fabricare (CAEN 26) — 2024

Industry size

18.9B

RON revenue

Total companies

888

Total employees

32.564

Industry growth

YoY

Companii similare

Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.

Profil financiar (2024)

Indicatori cheie

Marjă profit
75.4%
CA / angajat
221K
Scor risc (0–100)
0
Percentil piață (CA)
Top 41%

Situație financiară

  • 2024

    Cifră afaceri
    221K
    Profit net
    167K
    Angajați
    1

Harta peisajului competitorilor

Competitori și alternative la SAFEAND SOLUTIONS S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.

X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.

Compare companies

Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.

MetricSAFEAND SOLUTIONS S.R.L.(you)ROBOTICS ENGINEERING S.R.L.ELECTRO-ASSEMBLIES S.R.L.AUTEC SRLOPHTHAQUINT S.R.L.
Revenue
221K
203K
221K
221K
220K
Profit
167K
136K
169K
106K
53.9K
Margin
75,4%
67,2%
76,7%
47,9%
24,5%
Employees
1
1
1
1
1
Growth

Company news

No recent articles found mentioning “SAFEAND SOLUTIONS S.R.L.”.