SAFE STRUCTURES BUSINESS S.R.L.
Revenue
11.8K
2024
Profit
-23.1K
2024
Employees
—
2024
Margin
-187,2%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
SAFE STRUCTURES BUSINESS S.R.L. este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 11.8K lei (date 2024). În industria de Activități profesionale (România), compania este #22.796 la cifra de afaceri, #25.202 la profit, #20.939 la număr angajați din 28.608 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- SAFE STRUCTURES BUSINESS S.R.L. este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 11.8K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -187.2%).
- Poziție în industrie
- În industria de Activități profesionale (România), compania este #22.796 la cifra de afaceri, #25.202 la profit, #20.939 la număr angajați din 28.608 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Activități profesionale (CAEN 71) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1M lei
- Marjă medie
- 16.2%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este -11.6× față de media industriei
Industry intelligence
Activități profesionale (CAEN 71) — 2024
Industry size
29.5B
RON revenue
Total companies
28.608
Total employees
78.684
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| ZOOM.ARHITECTURA.STUDIO S.R.L. | 12.4K | 1 | Activități profesionale |
| RS CONCEPT ARHITECTURAL S.R.L. | 12.4K | 1 | Activități profesionale |
| ALDEEA SERV 2004 SRL | 12.3K | 1 | Activități profesionale |
| GEOMATICA 2000 S.R.L. | 12.5K | 1 | Activități profesionale |
| KARINA PROIECT S.R.L. | 12.5K | 1 | Activități profesionale |
| G.V.S. PROIECT S.R.L. | 12.2K | 1 | Activități profesionale |
| BUILDING CITIES CONCEPT S.R.L. | 12.6K | 1 | Activități profesionale |
| APO DEVELOPMENT SERVICES S.R.L. | 12.1K | 1 | Activități profesionale |
| ROMAR CONSULT SRL | 12.6K | 1 | Activități profesionale |
| ELECTRIC - AGK S.R.L. | 12.1K | 1 | Activități profesionale |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BUCURESTI
Industrie (CAEN 71)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -187.2%
- Scor risc (0–100)
- 100
- Percentil piață (CA)
- Top 73%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 11.8K
- Profit net
- -23.1K
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 11.8K | -23.1K | — |
Explore
Industry (CAEN 71)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la SAFE STRUCTURES BUSINESS S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- SAFE STRUCTURES BUSINESS S.R.L.(current)
- Revenue
- 11.8K
- Employees
- 0
- Profit
- -23.1K
- Rank RO
- #654.690
- ZOOM.ARHITECTURA.STUDIO S.R.L.
- Revenue
- 12.4K
- Employees
- 1
- Profit
- 4.9K
- Rank RO
- #654.562
- RS CONCEPT ARHITECTURAL S.R.L.
- Revenue
- 12.4K
- Employees
- 1
- Profit
- -42.1K
- Rank RO
- #654.537
- ALDEEA SERV 2004 SRL
- Revenue
- 12.3K
- Employees
- 1
- Profit
- 1.8K
- Rank RO
- #654.944
- GEOMATICA 2000 S.R.L.
- Revenue
- 12.5K
- Employees
- 1
- Profit
- -16.4K
- Rank RO
- #654.173
- KARINA PROIECT S.R.L.
- Revenue
- 12.5K
- Employees
- 1
- Profit
- -90.6K
- Rank RO
- #654.130
- G.V.S. PROIECT S.R.L.
- Revenue
- 12.2K
- Employees
- 1
- Profit
- -3.4K
- Rank RO
- #655.193
- BUILDING CITIES CONCEPT S.R.L.
- Revenue
- 12.6K
- Employees
- 1
- Profit
- -2.1K
- Rank RO
- #654.022
- APO DEVELOPMENT SERVICES S.R.L.
- Revenue
- 12.1K
- Employees
- 1
- Profit
- 4.2K
- Rank RO
- #655.351
- ROMAR CONSULT SRL
- Revenue
- 12.6K
- Employees
- 1
- Profit
- -6.8K
- Rank RO
- #653.808
- ELECTRIC - AGK S.R.L.
- Revenue
- 12.1K
- Employees
- 1
- Profit
- 5.1K
- Rank RO
- #655.443
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| SAFE STRUCTURES BUSINESS S.R.L.(current) | 11.8K | 0 | -23.1K | #654.690 |
| ZOOM.ARHITECTURA.STUDIO S.R.L. | 12.4K | 1 | 4.9K | #654.562 |
| RS CONCEPT ARHITECTURAL S.R.L. | 12.4K | 1 | -42.1K | #654.537 |
| ALDEEA SERV 2004 SRL | 12.3K | 1 | 1.8K | #654.944 |
| GEOMATICA 2000 S.R.L. | 12.5K | 1 | -16.4K | #654.173 |
| KARINA PROIECT S.R.L. | 12.5K | 1 | -90.6K | #654.130 |
| G.V.S. PROIECT S.R.L. | 12.2K | 1 | -3.4K | #655.193 |
| BUILDING CITIES CONCEPT S.R.L. | 12.6K | 1 | -2.1K | #654.022 |
| APO DEVELOPMENT SERVICES S.R.L. | 12.1K | 1 | 4.2K | #655.351 |
| ROMAR CONSULT SRL | 12.6K | 1 | -6.8K | #653.808 |
| ELECTRIC - AGK S.R.L. | 12.1K | 1 | 5.1K | #655.443 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | SAFE STRUCTURES BUSINESS S.R.L.(you) | ZOOM.ARHITECTURA.STUDIO S.R.L. | RS CONCEPT ARHITECTURAL S.R.L. | ALDEEA SERV 2004 SRL | GEOMATICA 2000 S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 11.8K | 12.4K | 12.4K | 12.3K | 12.5K |
| Profit | -23.1K | 4.9K | -42.1K | 1.8K | -16.4K |
| Margin | -187,2% | 39,5% | -338,9% | 14,8% | -131,0% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “SAFE STRUCTURES BUSINESS S.R.L.”.