SAFE MAX BUILDING S.R.L.
Revenue
212K
2024
Profit
-309K
2024
Employees
4
2024
Margin
-146,2%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
SAFE MAX BUILDING S.R.L. este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în ILFOV, având o cifră de afaceri de 212K lei (date 2024). În industria de Construcții (România), compania este #18.072 la cifra de afaceri, #39.046 la profit, #6.475 la număr angajați din 39.568 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- SAFE MAX BUILDING S.R.L. este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în ILFOV, având o cifră de afaceri de 212K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -146.2%).
- Poziție în industrie
- În industria de Construcții (România), compania este #18.072 la cifra de afaceri, #39.046 la profit, #6.475 la număr angajați din 39.568 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Construcții (CAEN 43) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.4M lei
- Marjă medie
- 11.2%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.1× față de media industriei
Compania este -13.0× față de media industriei
Compania este 1.1× față de media industriei
Industry intelligence
Construcții (CAEN 43) — 2024
Industry size
56.4B
RON revenue
Total companies
39.568
Total employees
143.570
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| VILANOVA PRO SRL | 209K | 4 | Construcții |
| M&R ACOPERIS EXPERT S.R.L. | 200K | 4 | Construcții |
| ELECTRIC OCAZIONE SRL | 196K | 4 | Construcții |
| VIPELECTRIC S.R.L. | 230K | 4 | Construcții |
| ABIMELEK SRL | 235K | 4 | Construcții |
| SABRINI COMPANY SRL | 211K | 4 | Construcții |
| RT SMART INSULATION SRL | 210K | 4 | Construcții |
| INSTALZILA SRL | 214K | 4 | Construcții |
| STEF SYSTEMS SRL | 214K | 4 | Construcții |
| CODRESCU SRL | 209K | 4 | Construcții |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ ILFOV
Industrie (CAEN 43)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -146.2%
- CA / angajat
- 52.9K
- Scor risc (0–100)
- 100
- Percentil piață (CA)
- Top 42%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 212K
- Profit net
- -309K
- Angajați
- 4
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 212K | -309K | 4 |
Explore
Industry (CAEN 43)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la SAFE MAX BUILDING S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- SAFE MAX BUILDING S.R.L.(current)
- Revenue
- 212K
- Employees
- 4
- Profit
- -309K
- Rank RO
- #377.404
- VILANOVA PRO SRL
- Revenue
- 209K
- Employees
- 4
- Profit
- -136K
- Rank RO
- #379.325
- M&R ACOPERIS EXPERT S.R.L.
- Revenue
- 200K
- Employees
- 4
- Profit
- -157K
- Rank RO
- #387.451
- ELECTRIC OCAZIONE SRL
- Revenue
- 196K
- Employees
- 4
- Profit
- -273K
- Rank RO
- #390.861
- VIPELECTRIC S.R.L.
- Revenue
- 230K
- Employees
- 4
- Profit
- -12.6K
- Rank RO
- #362.405
- ABIMELEK SRL
- Revenue
- 235K
- Employees
- 4
- Profit
- -68.1K
- Rank RO
- #358.174
- SABRINI COMPANY SRL
- Revenue
- 211K
- Employees
- 4
- Profit
- -34K
- Rank RO
- #378.011
- RT SMART INSULATION SRL
- Revenue
- 210K
- Employees
- 4
- Profit
- -120K
- Rank RO
- #378.664
- INSTALZILA SRL
- Revenue
- 214K
- Employees
- 4
- Profit
- 27.7K
- Rank RO
- #375.768
- STEF SYSTEMS SRL
- Revenue
- 214K
- Employees
- 4
- Profit
- -69.3K
- Rank RO
- #375.650
- CODRESCU SRL
- Revenue
- 209K
- Employees
- 4
- Profit
- -176K
- Rank RO
- #379.554
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| SAFE MAX BUILDING S.R.L.(current) | 212K | 4 | -309K | #377.404 |
| VILANOVA PRO SRL | 209K | 4 | -136K | #379.325 |
| M&R ACOPERIS EXPERT S.R.L. | 200K | 4 | -157K | #387.451 |
| ELECTRIC OCAZIONE SRL | 196K | 4 | -273K | #390.861 |
| VIPELECTRIC S.R.L. | 230K | 4 | -12.6K | #362.405 |
| ABIMELEK SRL | 235K | 4 | -68.1K | #358.174 |
| SABRINI COMPANY SRL | 211K | 4 | -34K | #378.011 |
| RT SMART INSULATION SRL | 210K | 4 | -120K | #378.664 |
| INSTALZILA SRL | 214K | 4 | 27.7K | #375.768 |
| STEF SYSTEMS SRL | 214K | 4 | -69.3K | #375.650 |
| CODRESCU SRL | 209K | 4 | -176K | #379.554 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | SAFE MAX BUILDING S.R.L.(you) | VILANOVA PRO SRL | M&R ACOPERIS EXPERT S.R.L. | ELECTRIC OCAZIONE SRL | VIPELECTRIC S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 212K | 209K | 200K | 196K | 230K |
| Profit | -309K | -136K | -157K | -273K | -12.6K |
| Margin | -146,2% | -64,8% | -78,5% | -139,3% | -5,5% |
| Employees | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “SAFE MAX BUILDING S.R.L.”.