RYA & EDY SALON S.R.L.

CUI 41113740·Alte servicii personale·Dolj·Founded 2024

Revenue

95.6K

2024

Profit

-7.1K

2024

Employees

2

2024

Margin

-6,9%

Growth

Raport companie (generat automat)

Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.

RYA & EDY SALON S.R.L. este o companie micro din sectorul Alte servicii personale, cu sediul în DOLJ, având o cifră de afaceri de 95.6K lei (date 2024). În industria de Alte servicii personale (România), compania este #8.253 la cifra de afaceri, #16.491 la profit, #3.356 la număr angajați din 23.036 companii.

Detalii pe secțiuni
Prezentare
RYA & EDY SALON S.R.L. este o companie micro din sectorul Alte servicii personale, cu sediul în DOLJ, având o cifră de afaceri de 95.6K lei (date 2024).
Sănătate financiară
Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -6.9%).
Poziție în industrie
În industria de Alte servicii personale (România), compania este #8.253 la cifra de afaceri, #16.491 la profit, #3.356 la număr angajați din 23.036 companii.
Context competitor
Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
Semnale de creștere
Date insuficiente pentru evoluția YoY.

Economic DNA

Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.

Etichete: 0–25 Low, 25–50 Medium, 50–75 High, 75–100 Very High.Risc: Low = stabil, Very High = riscant.

Evoluție financiară (ultimii 5 ani)

Show:

Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.

Poziție în industrie

În industria Alte servicii personale (CAEN 96) — date 2024.

Clasament în industrie

După cifră de afaceri

#8.253 din 23.036 companii

Top 35.8%

Vezi clasamentul

După profit

#16.491 din 23.036 companii

Top 71.6%

Vezi clasamentul

După număr angajați

#3.356 din 23.036 companii

Top 14.6%

Vezi clasamentul

Medii industrie

CA medie
179K lei
Marjă medie
3.9%
Angajați medie
1

Companie vs medie industrie

Cifră afaceri95.6K lei vs medie industrie 179K lei

Compania este 0.5× față de media industriei

Marjă profit-6.9% vs medie industrie 3.9%

Compania este -1.8× față de media industriei

Angajați2 vs medie industrie 1

Compania este 1.3× față de media industriei

Industry intelligence

Alte servicii personale (CAEN 96) — 2024

Industry size

4.1B

RON revenue

Total companies

23.036

Total employees

34.237

Industry growth

YoY

Companii similare

Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.

CompanieCAAngajațiIndustrie
BELIEVE & BECOME SRL102K2Alte servicii personale
ROMELIA ADONIS S.R.L.99.7K2Alte servicii personale
LAVINIA SALON COSMETIC� S.R.L.105K2Alte servicii personale
BEAUTY DANA A08 S.R.L.105K2Alte servicii personale
NITA LOREDANA SRL110K2Alte servicii personale
LUCYAN STYLEING SRL110K2Alte servicii personale
SOFGLO BARBER S.R.L.110K2Alte servicii personale
GLOW CURL S.R.L.111K2Alte servicii personale
SANTA LUCE SRL111K2Alte servicii personale
REY PERFECT BODY S.R.L.111K2Alte servicii personale

Profil financiar (2024)

Indicatori cheie

Marjă profit
-6.9%
CA / angajat
51.1K
Scor risc (0–100)
53
Percentil piață (CA)
Top 54%

Situație financiară

  • 2024

    Cifră afaceri
    95.6K
    Profit net
    -7.1K
    Angajați
    2

Harta peisajului competitorilor

Competitori și alternative la RYA & EDY SALON S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.

Compare companies

Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.

MetricRYA & EDY SALON S.R.L.(you)BELIEVE & BECOME SRLROMELIA ADONIS S.R.L.LAVINIA SALON COSMETIC� S.R.L.BEAUTY DANA A08 S.R.L.
Revenue
95.6K
102K
99.7K
105K
105K
Profit
-7.1K
6.3K
-56.8K
-8.5K
4.1K
Margin
-6,9%
6,3%
-57,0%
-8,1%
3,9%
Employees
2
2
2
2
2
Growth

Company news

No recent articles found mentioning “RYA & EDY SALON S.R.L.”.