RUSTLER PROPERTY SERVICES RO SRL
Revenue
40.1M
2024
Profit
1.1M
2024
Employees
93
2024
Margin
2,7%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
RUSTLER PROPERTY SERVICES RO SRL este o companie de mărime medie din sectorul Imobiliare, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 40.1M lei (date 2024). În industria de Imobiliare (România), compania este #139 la cifra de afaceri, #1.230 la profit, #20 la număr angajați din 32.685 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 2.7%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- RUSTLER PROPERTY SERVICES RO SRL este o companie de mărime medie din sectorul Imobiliare, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 40.1M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 2.7%.
- Poziție în industrie
- În industria de Imobiliare (România), compania este #139 la cifra de afaceri, #1.230 la profit, #20 la număr angajați din 32.685 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Imobiliare (CAEN 68) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.1M lei
- Marjă medie
- 14.5%
- Angajați medie
- 1
Companie vs medie industrie
Compania este 36.0× față de media industriei
Compania este 0.2× față de media industriei
Compania este 70.6× față de media industriei
Industry intelligence
Imobiliare (CAEN 68) — 2024
Industry size
36.4B
RON revenue
Total companies
32.685
Total employees
43.080
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| FACILITIES MANAGEMENT SERVICES SRL | 42.6M | 126 | Imobiliare |
| GENESIS FM SRL | 34.4M | 74 | Imobiliare |
| NHOOD SERVICES ROMANIA S.R.L. | 51.6M | 71 | Imobiliare |
| TETAROM SA | 44.4M | 67 | Imobiliare |
| METALTIM SA | 38.8M | 59 | Imobiliare |
| BETMEN TECH GAMES S.R.L. | 30M | 143 | Imobiliare |
| EN-GROS PUCHENI S.R.L. | 44.3M | 42 | Imobiliare |
| ARA ROMANIA S.R.L. | 37.4M | 52 | Imobiliare |
| SEMA PARC SA | 49.9M | 46 | Imobiliare |
| I.D.M. KENNEDY GROUP CO SRL | 32.1M | 194 | Imobiliare |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BUCURESTI
Industrie (CAEN 68)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 2.7%
- CA / angajat
- 436K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 1%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 40.1M
- Profit net
- 1.1M
- Angajați
- 93
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 40.1M | 1.1M | 93 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la RUSTLER PROPERTY SERVICES RO SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- RUSTLER PROPERTY SERVICES RO SRL(current)
- Revenue
- 40.1M
- Employees
- 93
- Profit
- 1.1M
- Rank RO
- #7.680
- FACILITIES MANAGEMENT SERVICES SRL
- Revenue
- 42.6M
- Employees
- 126
- Profit
- 74.8K
- Rank RO
- #7.358
- GENESIS FM SRL
- Revenue
- 34.4M
- Employees
- 74
- Profit
- 4.1M
- Rank RO
- #8.957
- NHOOD SERVICES ROMANIA S.R.L.
- Revenue
- 51.6M
- Employees
- 71
- Profit
- 9.8M
- Rank RO
- #6.126
- TETAROM SA
- Revenue
- 44.4M
- Employees
- 67
- Profit
- 1.1M
- Rank RO
- #7.089
- METALTIM SA
- Revenue
- 38.8M
- Employees
- 59
- Profit
- 6.7M
- Rank RO
- #8.007
- BETMEN TECH GAMES S.R.L.
- Revenue
- 30M
- Employees
- 143
- Profit
- -19.8M
- Rank RO
- #10.117
- EN-GROS PUCHENI S.R.L.
- Revenue
- 44.3M
- Employees
- 42
- Profit
- 18.1M
- Rank RO
- #7.108
- ARA ROMANIA S.R.L.
- Revenue
- 37.4M
- Employees
- 52
- Profit
- 16.1M
- Rank RO
- #8.268
- SEMA PARC SA
- Revenue
- 49.9M
- Employees
- 46
- Profit
- -186M
- Rank RO
- #6.335
- I.D.M. KENNEDY GROUP CO SRL
- Revenue
- 32.1M
- Employees
- 194
- Profit
- 1.5M
- Rank RO
- #9.526
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| RUSTLER PROPERTY SERVICES RO SRL(current) | 40.1M | 93 | 1.1M | #7.680 |
| FACILITIES MANAGEMENT SERVICES SRL | 42.6M | 126 | 74.8K | #7.358 |
| GENESIS FM SRL | 34.4M | 74 | 4.1M | #8.957 |
| NHOOD SERVICES ROMANIA S.R.L. | 51.6M | 71 | 9.8M | #6.126 |
| TETAROM SA | 44.4M | 67 | 1.1M | #7.089 |
| METALTIM SA | 38.8M | 59 | 6.7M | #8.007 |
| BETMEN TECH GAMES S.R.L. | 30M | 143 | -19.8M | #10.117 |
| EN-GROS PUCHENI S.R.L. | 44.3M | 42 | 18.1M | #7.108 |
| ARA ROMANIA S.R.L. | 37.4M | 52 | 16.1M | #8.268 |
| SEMA PARC SA | 49.9M | 46 | -186M | #6.335 |
| I.D.M. KENNEDY GROUP CO SRL | 32.1M | 194 | 1.5M | #9.526 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | RUSTLER PROPERTY SERVICES RO SRL(you) | FACILITIES MANAGEMENT SERVICES SRL | GENESIS FM SRL | NHOOD SERVICES ROMANIA S.R.L. | TETAROM SA |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 40.1M | 42.6M | 34.4M | 51.6M | 44.4M |
| Profit | 1.1M | 74.8K | 4.1M | 9.8M | 1.1M |
| Margin | 2,7% | 0,2% | 11,8% | 19,0% | 2,4% |
| Employees | 93 | 126 | 74 | 71 | 67 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “RUSTLER PROPERTY SERVICES RO SRL”.