RUEN SRL
Revenue
1.4M
2024
Profit
355K
2024
Employees
5
2024
Margin
24,9%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
RUEN SRL este o companie mică din sectorul Activități profesionale, cu sediul în CLUJ, având o cifră de afaceri de 1.4M lei (date 2024). În industria de Activități profesionale (România), compania este #2.721 la cifra de afaceri, #3.213 la profit, #2.016 la număr angajați din 28.608 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 24.9%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- RUEN SRL este o companie mică din sectorul Activități profesionale, cu sediul în CLUJ, având o cifră de afaceri de 1.4M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 24.9%.
- Poziție în industrie
- În industria de Activități profesionale (România), compania este #2.721 la cifra de afaceri, #3.213 la profit, #2.016 la număr angajați din 28.608 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Activități profesionale (CAEN 71) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1M lei
- Marjă medie
- 16.2%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 1.4× față de media industriei
Compania este 1.5× față de media industriei
Compania este 1.8× față de media industriei
Industry intelligence
Activități profesionale (CAEN 71) — 2024
Industry size
29.5B
RON revenue
Total companies
28.608
Total employees
78.684
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| DETREI ARHITECTUR� SRL | 1.4M | 5 | Activități profesionale |
| ARHIDOM SRL | 1.4M | 5 | Activități profesionale |
| SQM ARCHITECTURE SRL | 1.5M | 5 | Activități profesionale |
| EKTRA STUDIO SRL | 1.3M | 5 | Activități profesionale |
| INFRA CAD SURVEYING S.R.L. | 1.6M | 5 | Activități profesionale |
| TOPO EXPLORER SRL | 1.3M | 5 | Activități profesionale |
| METAPOLIS ARCHITECTS S.R.L. | 1.6M | 5 | Activități profesionale |
| ACVADESIGN SRL | 1.3M | 5 | Activități profesionale |
| IROD M S.R.L. | 1.6M | 5 | Activități profesionale |
| RAICHMAN STUDIO S.R.L. | 1.4M | 5 | Activități profesionale |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ CLUJ
Industrie (CAEN 71)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 24.9%
- CA / angajat
- 285K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 13%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 1.4M
- Profit net
- 355K
- Angajați
- 5
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 1.4M | 355K | 5 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la RUEN SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- RUEN SRL(current)
- Revenue
- 1.4M
- Employees
- 5
- Profit
- 355K
- Rank RO
- #121.089
- DETREI ARHITECTUR� SRL
- Revenue
- 1.4M
- Employees
- 5
- Profit
- 444K
- Rank RO
- #121.312
- ARHIDOM SRL
- Revenue
- 1.4M
- Employees
- 5
- Profit
- 581K
- Rank RO
- #120.108
- SQM ARCHITECTURE SRL
- Revenue
- 1.5M
- Employees
- 5
- Profit
- 277K
- Rank RO
- #116.379
- EKTRA STUDIO SRL
- Revenue
- 1.3M
- Employees
- 5
- Profit
- 235K
- Rank RO
- #126.130
- INFRA CAD SURVEYING S.R.L.
- Revenue
- 1.6M
- Employees
- 5
- Profit
- 98K
- Rank RO
- #113.812
- TOPO EXPLORER SRL
- Revenue
- 1.3M
- Employees
- 5
- Profit
- 301K
- Rank RO
- #129.917
- METAPOLIS ARCHITECTS S.R.L.
- Revenue
- 1.6M
- Employees
- 5
- Profit
- 18.3K
- Rank RO
- #112.007
- ACVADESIGN SRL
- Revenue
- 1.3M
- Employees
- 5
- Profit
- 155K
- Rank RO
- #130.764
- IROD M S.R.L.
- Revenue
- 1.6M
- Employees
- 5
- Profit
- 14.3K
- Rank RO
- #110.355
- RAICHMAN STUDIO S.R.L.
- Revenue
- 1.4M
- Employees
- 5
- Profit
- 70.9K
- Rank RO
- #121.117
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| RUEN SRL(current) | 1.4M | 5 | 355K | #121.089 |
| DETREI ARHITECTUR� SRL | 1.4M | 5 | 444K | #121.312 |
| ARHIDOM SRL | 1.4M | 5 | 581K | #120.108 |
| SQM ARCHITECTURE SRL | 1.5M | 5 | 277K | #116.379 |
| EKTRA STUDIO SRL | 1.3M | 5 | 235K | #126.130 |
| INFRA CAD SURVEYING S.R.L. | 1.6M | 5 | 98K | #113.812 |
| TOPO EXPLORER SRL | 1.3M | 5 | 301K | #129.917 |
| METAPOLIS ARCHITECTS S.R.L. | 1.6M | 5 | 18.3K | #112.007 |
| ACVADESIGN SRL | 1.3M | 5 | 155K | #130.764 |
| IROD M S.R.L. | 1.6M | 5 | 14.3K | #110.355 |
| RAICHMAN STUDIO S.R.L. | 1.4M | 5 | 70.9K | #121.117 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | RUEN SRL(you) | DETREI ARHITECTUR� SRL | ARHIDOM SRL | SQM ARCHITECTURE SRL | EKTRA STUDIO SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 1.4M | 1.4M | 1.4M | 1.5M | 1.3M |
| Profit | 355K | 444K | 581K | 277K | 235K |
| Margin | 24,9% | 31,3% | 40,3% | 18,3% | 17,5% |
| Employees | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “RUEN SRL”.