Competitori și alternative la ROZICA IMPEX SRL
Companii similare cu ROZICA IMPEX SRL în România: aceeași industrie (CAEN 56), același județ (VALCEA), venituri și angajați în interval similar. Util pentru benchmarking și identificarea alternativelor.
Comparație venituri, profit și angajați (2024)
| Companie | Cifră de afaceri | Profit net | Angajați | Rank România | Rank industrie |
|---|---|---|---|---|---|
| ROZICA IMPEX SRL | 221K | 25K | 2 | #370.079 | #13.376 |
| GEORGE GAMES S.R.L. | 222K | 17K | 2 | #369.090 | #13.358 |
| NYROS COFFEE TO GO S.R.L. | 224K | 22.5K | 2 | #367.586 | #13.318 |
| CLARO FOOD S.R.L. | 226K | 11.5K | 2 | #365.346 | #13.231 |
| MALVINA SI IONUT SRL | 230K | 4.9K | 2 | #362.021 | #13.153 |
| LA DON OAIE S.R.L. | 234K | 28.6K | 2 | #359.380 | #13.063 |
| JAN S.R.L. | 239K | 4K | 2 | #355.781 | #12.932 |
| TRANS-PART S.R.L. | 202K | 1.2K | 2 | #385.370 | #13.838 |
| MAJAR S.R.L. | 246K | 408 lei | 2 | #349.820 | #12.770 |
| IONIC SRL | 197K | 41.2K | 2 | #390.175 | #14.001 |
| NECCI COMPLEX S.R.L. | 248K | -243K | 2 | #348.234 | #12.718 |
Top competitori în aceeași industrie
Companii din CAEN 56, județ VALCEA, cu venituri și angajați similari cu ROZICA IMPEX SRL.
- GEORGE GAMES S.R.L. · VALCEA · 222K · Rank #369.090
- NYROS COFFEE TO GO S.R.L. · VALCEA · 224K · Rank #367.586
- CLARO FOOD S.R.L. · VALCEA · 226K · Rank #365.346
- MALVINA SI IONUT SRL · VALCEA · 230K · Rank #362.021
- LA DON OAIE S.R.L. · VALCEA · 234K · Rank #359.380
- JAN S.R.L. · VALCEA · 239K · Rank #355.781
- TRANS-PART S.R.L. · VALCEA · 202K · Rank #385.370
- MAJAR S.R.L. · VALCEA · 246K · Rank #349.820
- IONIC SRL · VALCEA · 197K · Rank #390.175
- NECCI COMPLEX S.R.L. · VALCEA · 248K · Rank #348.234