Revenue

75.7K

2024

Profit

11.9K

2024

Employees

2024

Margin

15,7%

Growth

Raport companie (generat automat)

Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.

ROZA SERVICII S.R.L. este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în TIMIS, având o cifră de afaceri de 75.7K lei (date 2024). În industria de Activități profesionale (România), compania este #5.167 la cifra de afaceri, #4.396 la profit, #6.163 la număr angajați din 9.011 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 15.7%.

Detalii pe secțiuni
Prezentare
ROZA SERVICII S.R.L. este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în TIMIS, având o cifră de afaceri de 75.7K lei (date 2024).
Sănătate financiară
Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 15.7%.
Poziție în industrie
În industria de Activități profesionale (România), compania este #5.167 la cifra de afaceri, #4.396 la profit, #6.163 la număr angajați din 9.011 companii.
Context competitor
Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
Semnale de creștere
Date insuficiente pentru evoluția YoY.

Economic DNA

Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.

Etichete: 0–25 Low, 25–50 Medium, 50–75 High, 75–100 Very High.Risc: Low = stabil, Very High = riscant.

Evoluție financiară (ultimii 5 ani)

Show:

Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.

Poziție în industrie

În industria Activități profesionale (CAEN 81) — date 2024.

Clasament în industrie

După cifră de afaceri

#5.167 din 9.011 companii

Top 57.3%

Vezi clasamentul

După profit

#4.396 din 9.011 companii

Top 48.8%

Vezi clasamentul

După număr angajați

#6.163 din 9.011 companii

Top 68.4%

Vezi clasamentul

Medii industrie

CA medie
777K lei
Marjă medie
14.2%
Angajați medie
5

Companie vs medie industrie

Cifră afaceri75.7K lei vs medie industrie 777K lei

Compania este 0.1× față de media industriei

Marjă profit15.7% vs medie industrie 14.2%

Compania este 1.1× față de media industriei

Industry intelligence

Activități profesionale (CAEN 81) — 2024

Industry size

7B

RON revenue

Total companies

9.011

Total employees

42.829

Industry growth

YoY

Companii similare

Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.

CompanieCAAngajațiIndustrie
DOGALCLEAN S.R.L.76K1Activități profesionale
BIT CLEAN S.R.L.76K1Activități profesionale
CLEANPEX PRO S.R.L.76.4K1Activități profesionale
ESTERA & MARIUS CLEAN S.R.L.77K1Activități profesionale
BUONO-SERV SRL72.8K1Activități profesionale
FAMILY CLEAN SOLUTION S.R.L.79.5K1Activități profesionale
BUILDING D & L S.R.L.69.9K1Activități profesionale
CONCEPT DELUXE CLEANER S.R.L.69.9K1Activități profesionale
BIOCLEAN PROTECT S.R.L.82.3K1Activități profesionale
IMOCLEAN S.R.L.82.7K1Activități profesionale

Profil financiar (2024)

Indicatori cheie

Marjă profit
15.7%
Scor risc (0–100)
0
Percentil piață (CA)
Top 58%

Situație financiară

  • 2024

    Cifră afaceri
    75.7K
    Profit net
    11.9K
    Angajați

Harta peisajului competitorilor

Competitori și alternative la ROZA SERVICII S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.

Compare companies

Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.

MetricROZA SERVICII S.R.L.(you)DOGALCLEAN S.R.L.BIT CLEAN S.R.L.CLEANPEX PRO S.R.L.ESTERA & MARIUS CLEAN S.R.L.
Revenue
75.7K
76K
76K
76.4K
77K
Profit
11.9K
30.3K
-22.3K
-5.6K
-17.5K
Margin
15,7%
39,9%
-29,4%
-7,4%
-22,7%
Employees
0
1
1
1
1
Growth

Company news

No recent articles found mentioning “ROZA SERVICII S.R.L.”.