ROXICOM PERFECT SERVICES S.R.L.
Revenue
561K
2024
Profit
223K
2024
Employees
1
2024
Margin
39,8%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
ROXICOM PERFECT SERVICES S.R.L. este o companie mică din sectorul Fabricare, cu sediul în PRAHOVA, având o cifră de afaceri de 561K lei (date 2024). În industria de Fabricare (România), compania este #3.129 la cifra de afaceri, #1.509 la profit, #3.961 la număr angajați din 8.990 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 39.8%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- ROXICOM PERFECT SERVICES S.R.L. este o companie mică din sectorul Fabricare, cu sediul în PRAHOVA, având o cifră de afaceri de 561K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 39.8%.
- Poziție în industrie
- În industria de Fabricare (România), compania este #3.129 la cifra de afaceri, #1.509 la profit, #3.961 la număr angajați din 8.990 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Fabricare (CAEN 25) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 4.4M lei
- Marjă medie
- 5.8%
- Angajați medie
- 9
Companie vs medie industrie
Compania este 0.1× față de media industriei
Compania este 6.9× față de media industriei
Compania este 0.1× față de media industriei
Industry intelligence
Fabricare (CAEN 25) — 2024
Industry size
39.8B
RON revenue
Total companies
8.990
Total employees
81.031
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| FEROMAX-PROD S.R.L. | 556K | 1 | Fabricare |
| SEKAMET SRL | 551K | 1 | Fabricare |
| DRAGODA SPEDITION S.R.L. | 597K | 1 | Fabricare |
| MARUX CONSTRUCT SRL | 523K | 1 | Fabricare |
| COARMET ITALIA S.R.L. | 561K | 1 | Fabricare |
| INNOCOREX S.R.L. | 562K | 1 | Fabricare |
| MEK-MATEI S.R.L. | 560K | 1 | Fabricare |
| LAMELA IMPEX SRL | 560K | 1 | Fabricare |
| METAL STEEL CONFEXPERT SRL | 565K | 1 | Fabricare |
| METABAX LAZAR S.R.L. | 555K | 1 | Fabricare |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ PRAHOVA
Industrie (CAEN 25)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 39.8%
- CA / angajat
- 561K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 24%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 561K
- Profit net
- 223K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 561K | 223K | 1 |
Explore
Industry (CAEN 25)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la ROXICOM PERFECT SERVICES S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- ROXICOM PERFECT SERVICES S.R.L.(current)
- Revenue
- 561K
- Employees
- 1
- Profit
- 223K
- Rank RO
- #214.914
- FEROMAX-PROD S.R.L.
- Revenue
- 556K
- Employees
- 1
- Profit
- -113K
- Rank RO
- #216.116
- SEKAMET SRL
- Revenue
- 551K
- Employees
- 1
- Profit
- 1.4K
- Rank RO
- #217.037
- DRAGODA SPEDITION S.R.L.
- Revenue
- 597K
- Employees
- 1
- Profit
- 50.5K
- Rank RO
- #207.587
- MARUX CONSTRUCT SRL
- Revenue
- 523K
- Employees
- 1
- Profit
- 418K
- Rank RO
- #223.282
- COARMET ITALIA S.R.L.
- Revenue
- 561K
- Employees
- 1
- Profit
- 178K
- Rank RO
- #215.029
- INNOCOREX S.R.L.
- Revenue
- 562K
- Employees
- 1
- Profit
- 35.2K
- Rank RO
- #214.660
- MEK-MATEI S.R.L.
- Revenue
- 560K
- Employees
- 1
- Profit
- -1.3M
- Rank RO
- #215.169
- LAMELA IMPEX SRL
- Revenue
- 560K
- Employees
- 1
- Profit
- 7.2K
- Rank RO
- #215.194
- METAL STEEL CONFEXPERT SRL
- Revenue
- 565K
- Employees
- 1
- Profit
- -25.3K
- Rank RO
- #214.222
- METABAX LAZAR S.R.L.
- Revenue
- 555K
- Employees
- 1
- Profit
- 258K
- Rank RO
- #216.144
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| ROXICOM PERFECT SERVICES S.R.L.(current) | 561K | 1 | 223K | #214.914 |
| FEROMAX-PROD S.R.L. | 556K | 1 | -113K | #216.116 |
| SEKAMET SRL | 551K | 1 | 1.4K | #217.037 |
| DRAGODA SPEDITION S.R.L. | 597K | 1 | 50.5K | #207.587 |
| MARUX CONSTRUCT SRL | 523K | 1 | 418K | #223.282 |
| COARMET ITALIA S.R.L. | 561K | 1 | 178K | #215.029 |
| INNOCOREX S.R.L. | 562K | 1 | 35.2K | #214.660 |
| MEK-MATEI S.R.L. | 560K | 1 | -1.3M | #215.169 |
| LAMELA IMPEX SRL | 560K | 1 | 7.2K | #215.194 |
| METAL STEEL CONFEXPERT SRL | 565K | 1 | -25.3K | #214.222 |
| METABAX LAZAR S.R.L. | 555K | 1 | 258K | #216.144 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | ROXICOM PERFECT SERVICES S.R.L.(you) | FEROMAX-PROD S.R.L. | SEKAMET SRL | DRAGODA SPEDITION S.R.L. | MARUX CONSTRUCT SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 561K | 556K | 551K | 597K | 523K |
| Profit | 223K | -113K | 1.4K | 50.5K | 418K |
| Margin | 39,8% | -20,4% | 0,2% | 8,4% | 79,9% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “ROXICOM PERFECT SERVICES S.R.L.”.