ROMRIN TOTAL CONSTRUCT SRL
Revenue
40.8K
2024
Profit
21K
2024
Employees
—
2024
Margin
51,5%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
ROMRIN TOTAL CONSTRUCT SRL este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 40.8K lei (date 2024). În industria de Activități profesionale (România), compania este #20.754 la cifra de afaceri, #14.443 la profit, #20.939 la număr angajați din 28.608 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 51.5%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- ROMRIN TOTAL CONSTRUCT SRL este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 40.8K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 51.5%.
- Poziție în industrie
- În industria de Activități profesionale (România), compania este #20.754 la cifra de afaceri, #14.443 la profit, #20.939 la număr angajați din 28.608 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Activități profesionale (CAEN 71) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1M lei
- Marjă medie
- 16.2%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este 3.2× față de media industriei
Industry intelligence
Activități profesionale (CAEN 71) — 2024
Industry size
29.5B
RON revenue
Total companies
28.608
Total employees
78.684
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| ARHEXPERT STUDIO SRL | 41K | 1 | Activități profesionale |
| DOMOTERM S.R.L. | 40.6K | 1 | Activități profesionale |
| DIVERS CONSULT CONSTRUCT S.R.L. | 41.1K | 1 | Activități profesionale |
| CONTRAPUNCT DESIGN SRL | 40.5K | 1 | Activități profesionale |
| PARTNER CERT SRL | 40.5K | 1 | Activități profesionale |
| ARHIRATZE SRL | 40.4K | 1 | Activități profesionale |
| GLOBAL MAR CAD S.R.L. | 40.3K | 1 | Activități profesionale |
| COREX CONSTRUCTII S.R.L. | 40.3K | 1 | Activități profesionale |
| VENERA INSTAL SRL | 40.2K | 1 | Activități profesionale |
| BLUR ATELIER ARHITECTUR� S.R.L. | 40.2K | 1 | Activități profesionale |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BUCURESTI
Industrie (CAEN 71)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 51.5%
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 65%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 40.8K
- Profit net
- 21K
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 40.8K | 21K | — |
Explore
Industry (CAEN 71)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la ROMRIN TOTAL CONSTRUCT SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- ROMRIN TOTAL CONSTRUCT SRL(current)
- Revenue
- 40.8K
- Employees
- 0
- Profit
- 21K
- Rank RO
- #585.371
- ARHEXPERT STUDIO SRL
- Revenue
- 41K
- Employees
- 1
- Profit
- 10.3K
- Rank RO
- #585.026
- DOMOTERM S.R.L.
- Revenue
- 40.6K
- Employees
- 1
- Profit
- -10.8K
- Rank RO
- #585.778
- DIVERS CONSULT CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 41.1K
- Employees
- 1
- Profit
- 8.3K
- Rank RO
- #584.852
- CONTRAPUNCT DESIGN SRL
- Revenue
- 40.5K
- Employees
- 1
- Profit
- -16.9K
- Rank RO
- #586.101
- PARTNER CERT SRL
- Revenue
- 40.5K
- Employees
- 1
- Profit
- 17.7K
- Rank RO
- #586.109
- ARHIRATZE SRL
- Revenue
- 40.4K
- Employees
- 1
- Profit
- -13K
- Rank RO
- #586.241
- GLOBAL MAR CAD S.R.L.
- Revenue
- 40.3K
- Employees
- 1
- Profit
- 30.4K
- Rank RO
- #586.408
- COREX CONSTRUCTII S.R.L.
- Revenue
- 40.3K
- Employees
- 1
- Profit
- -8.1K
- Rank RO
- #586.442
- VENERA INSTAL SRL
- Revenue
- 40.2K
- Employees
- 1
- Profit
- -39.8K
- Rank RO
- #586.586
- BLUR ATELIER ARHITECTUR� S.R.L.
- Revenue
- 40.2K
- Employees
- 1
- Profit
- 1.9K
- Rank RO
- #586.610
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| ROMRIN TOTAL CONSTRUCT SRL(current) | 40.8K | 0 | 21K | #585.371 |
| ARHEXPERT STUDIO SRL | 41K | 1 | 10.3K | #585.026 |
| DOMOTERM S.R.L. | 40.6K | 1 | -10.8K | #585.778 |
| DIVERS CONSULT CONSTRUCT S.R.L. | 41.1K | 1 | 8.3K | #584.852 |
| CONTRAPUNCT DESIGN SRL | 40.5K | 1 | -16.9K | #586.101 |
| PARTNER CERT SRL | 40.5K | 1 | 17.7K | #586.109 |
| ARHIRATZE SRL | 40.4K | 1 | -13K | #586.241 |
| GLOBAL MAR CAD S.R.L. | 40.3K | 1 | 30.4K | #586.408 |
| COREX CONSTRUCTII S.R.L. | 40.3K | 1 | -8.1K | #586.442 |
| VENERA INSTAL SRL | 40.2K | 1 | -39.8K | #586.586 |
| BLUR ATELIER ARHITECTUR� S.R.L. | 40.2K | 1 | 1.9K | #586.610 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | ROMRIN TOTAL CONSTRUCT SRL(you) | ARHEXPERT STUDIO SRL | DOMOTERM S.R.L. | DIVERS CONSULT CONSTRUCT S.R.L. | CONTRAPUNCT DESIGN SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 40.8K | 41K | 40.6K | 41.1K | 40.5K |
| Profit | 21K | 10.3K | -10.8K | 8.3K | -16.9K |
| Margin | 51,5% | 25,1% | -26,5% | 20,1% | -41,9% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “ROMRIN TOTAL CONSTRUCT SRL”.