Competitori și alternative la ROMKALOR S.R.L.
Companii similare cu ROMKALOR S.R.L. în România: aceeași industrie (CAEN 43), același județ (SUCEAVA), venituri și angajați în interval similar. Util pentru benchmarking și identificarea alternativelor.
Comparație venituri, profit și angajați (2024)
| Companie | Cifră de afaceri | Profit net | Angajați | Rank România | Rank industrie |
|---|---|---|---|---|---|
| ROMKALOR S.R.L. | 507K | 163K | 4 | #227.095 | #10.875 |
| MONTAJ TERM SRL | 491K | 72.9K | 4 | #231.244 | #11.083 |
| BATER PREST SRL | 479K | 18.8K | 4 | #234.465 | #11.237 |
| CREANTIN SRL | 467K | 48.5K | 4 | #237.476 | #11.369 |
| MIXEDO PRESTSERV S.R.L. | 464K | 152K | 4 | #238.231 | #11.405 |
| INDUSTRIAL ELECTRICA COMPLET S.R.L. | 507K | 48.1K | 4 | #227.165 | #10.879 |
| FLORIS-92 SRL | 508K | 123K | 4 | #226.960 | #10.864 |
| IMOREX S.R.L. | 506K | 95.9K | 4 | #227.248 | #10.884 |
| FINISARI BETON PAVAJ SRL | 506K | 64K | 4 | #227.332 | #10.891 |
| ACCES MONTAJ ELECTRIC CONS SRL | 509K | 39K | 4 | #226.636 | #10.852 |
| ALCOS CONSTRUCT TEAM S.R.L. | 505K | 157K | 4 | #227.556 | #10.906 |
Top competitori în aceeași industrie
Companii din CAEN 43, județ SUCEAVA, cu venituri și angajați similari cu ROMKALOR S.R.L..
- MONTAJ TERM SRL · SUCEAVA · 491K · Rank #231.244
- BATER PREST SRL · SUCEAVA · 479K · Rank #234.465
- CREANTIN SRL · SUCEAVA · 467K · Rank #237.476
- MIXEDO PRESTSERV S.R.L. · SUCEAVA · 464K · Rank #238.231
- INDUSTRIAL ELECTRICA COMPLET S.R.L. · CONSTANTA · 507K · Rank #227.165
- FLORIS-92 SRL · PRAHOVA · 508K · Rank #226.960
- IMOREX S.R.L. · MURES · 506K · Rank #227.248
- FINISARI BETON PAVAJ SRL · BISTRITA-NASAUD · 506K · Rank #227.332
- ACCES MONTAJ ELECTRIC CONS SRL · PRAHOVA · 509K · Rank #226.636
- ALCOS CONSTRUCT TEAM S.R.L. · CONSTANTA · 505K · Rank #227.556