ROMEXPERT'S S.R.L.
Revenue
300K
2024
Profit
-83.8K
2024
Employees
2
2024
Margin
-28,0%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
ROMEXPERT'S S.R.L. este o companie micro din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în NEAMT, având o cifră de afaceri de 300K lei (date 2024). În industria de Comerț en-gros (România), compania este #11.442 la cifra de afaceri, #29.397 la profit, #6.612 la număr angajați din 31.269 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- ROMEXPERT'S S.R.L. este o companie micro din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în NEAMT, având o cifră de afaceri de 300K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -28.0%).
- Poziție în industrie
- În industria de Comerț en-gros (România), compania este #11.442 la cifra de afaceri, #29.397 la profit, #6.612 la număr angajați din 31.269 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Comerț en-gros (CAEN 45) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 3.3M lei
- Marjă medie
- 3.7%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 0.1× față de media industriei
Compania este -7.6× față de media industriei
Compania este 0.7× față de media industriei
Industry intelligence
Comerț en-gros (CAEN 45) — 2024
Industry size
102B
RON revenue
Total companies
31.269
Total employees
91.939
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| ECU REPAIR SRL | 298K | 2 | Comerț en-gros |
| BOGDAN AUTO SERVICE SRL | 288K | 2 | Comerț en-gros |
| FLACAR S.R.L. | 286K | 2 | Comerț en-gros |
| TIMISESCU SEBY SRL | 315K | 2 | Comerț en-gros |
| RADMAN WHEELS S.R.L. | 285K | 2 | Comerț en-gros |
| SERMICO TRANS SRL | 284K | 2 | Comerț en-gros |
| VALICONS AUTO SERVICE S.R.L. | 278K | 2 | Comerț en-gros |
| TANTOR SERV S.R.L. | 267K | 2 | Comerț en-gros |
| TURBO DIESEL KISS S.R.L. | 265K | 2 | Comerț en-gros |
| LERON CROSSCARS SRL | 262K | 2 | Comerț en-gros |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ NEAMT
Industrie (CAEN 45)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -28.0%
- CA / angajat
- 150K
- Scor risc (0–100)
- 64
- Percentil piață (CA)
- Top 33%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 300K
- Profit net
- -83.8K
- Angajați
- 2
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 300K | -83.8K | 2 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la ROMEXPERT'S S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- ROMEXPERT'S S.R.L.(current)
- Revenue
- 300K
- Employees
- 2
- Profit
- -83.8K
- Rank RO
- #298.100
- ECU REPAIR SRL
- Revenue
- 298K
- Employees
- 2
- Profit
- 44K
- Rank RO
- #302.625
- BOGDAN AUTO SERVICE SRL
- Revenue
- 288K
- Employees
- 2
- Profit
- 6.5K
- Rank RO
- #316.271
- FLACAR S.R.L.
- Revenue
- 286K
- Employees
- 2
- Profit
- 2.6K
- Rank RO
- #317.773
- TIMISESCU SEBY SRL
- Revenue
- 315K
- Employees
- 2
- Profit
- 54.3K
- Rank RO
- #289.746
- RADMAN WHEELS S.R.L.
- Revenue
- 285K
- Employees
- 2
- Profit
- 70.3K
- Rank RO
- #319.404
- SERMICO TRANS SRL
- Revenue
- 284K
- Employees
- 2
- Profit
- 17.2K
- Rank RO
- #320.200
- VALICONS AUTO SERVICE S.R.L.
- Revenue
- 278K
- Employees
- 2
- Profit
- 16.2K
- Rank RO
- #325.419
- TANTOR SERV S.R.L.
- Revenue
- 267K
- Employees
- 2
- Profit
- 73K
- Rank RO
- #334.386
- TURBO DIESEL KISS S.R.L.
- Revenue
- 265K
- Employees
- 2
- Profit
- -37.9K
- Rank RO
- #335.380
- LERON CROSSCARS SRL
- Revenue
- 262K
- Employees
- 2
- Profit
- 1.3K
- Rank RO
- #337.730
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| ROMEXPERT'S S.R.L.(current) | 300K | 2 | -83.8K | #298.100 |
| ECU REPAIR SRL | 298K | 2 | 44K | #302.625 |
| BOGDAN AUTO SERVICE SRL | 288K | 2 | 6.5K | #316.271 |
| FLACAR S.R.L. | 286K | 2 | 2.6K | #317.773 |
| TIMISESCU SEBY SRL | 315K | 2 | 54.3K | #289.746 |
| RADMAN WHEELS S.R.L. | 285K | 2 | 70.3K | #319.404 |
| SERMICO TRANS SRL | 284K | 2 | 17.2K | #320.200 |
| VALICONS AUTO SERVICE S.R.L. | 278K | 2 | 16.2K | #325.419 |
| TANTOR SERV S.R.L. | 267K | 2 | 73K | #334.386 |
| TURBO DIESEL KISS S.R.L. | 265K | 2 | -37.9K | #335.380 |
| LERON CROSSCARS SRL | 262K | 2 | 1.3K | #337.730 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | ROMEXPERT'S S.R.L.(you) | ECU REPAIR SRL | BOGDAN AUTO SERVICE SRL | FLACAR S.R.L. | TIMISESCU SEBY SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 300K | 298K | 288K | 286K | 315K |
| Profit | -83.8K | 44K | 6.5K | 2.6K | 54.3K |
| Margin | -28,0% | 14,8% | 2,3% | 0,9% | 17,2% |
| Employees | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “ROMEXPERT'S S.R.L.”.