ROLUCSIN SRL
Revenue
611K
2024
Profit
72K
2024
Employees
1
2024
Margin
11,6%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
ROLUCSIN SRL este o companie mică din sectorul Transport, cu sediul în ARAD, având o cifră de afaceri de 611K lei (date 2024). În industria de Transport (România), compania este #14.910 la cifra de afaceri, #10.885 la profit, #20.294 la număr angajați din 69.154 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 11.6%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- ROLUCSIN SRL este o companie mică din sectorul Transport, cu sediul în ARAD, având o cifră de afaceri de 611K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 11.6%.
- Poziție în industrie
- În industria de Transport (România), compania este #14.910 la cifra de afaceri, #10.885 la profit, #20.294 la număr angajați din 69.154 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Transport (CAEN 49) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.4M lei
- Marjă medie
- 4.3%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 0.4× față de media industriei
Compania este 2.7× față de media industriei
Compania este 0.3× față de media industriei
Industry intelligence
Transport (CAEN 49) — 2024
Industry size
96.4B
RON revenue
Total companies
69.154
Total employees
224.808
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| S.W.A.T. TRANS S.R.L. | 610K | 1 | Transport |
| DUO BOZY TRANSPEED SRL | 627K | 1 | Transport |
| MANFRED SPEED S.R.L. | 605K | 1 | Transport |
| JIDAVA TAXI SRL | 604K | 1 | Transport |
| DRIVE FYS 2019 S.R.L. | 634K | 1 | Transport |
| HIGH TUDOR SPEDITION S.R.L. | 602K | 1 | Transport |
| DAY & NIGHT CONSTRUCT SRL | 643K | 1 | Transport |
| D�NU� INTERNA�IONAL TRANS S.R.L. | 593K | 1 | Transport |
| NECO SPEED S.R.L. | 645K | 1 | Transport |
| BORN TO BE UNIQUE S.R.L. | 647K | 1 | Transport |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ ARAD
Industrie (CAEN 49)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 11.6%
- CA / angajat
- 618K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 23%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 611K
- Profit net
- 72K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 611K | 72K | 1 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la ROLUCSIN SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- ROLUCSIN SRL(current)
- Revenue
- 611K
- Employees
- 1
- Profit
- 72K
- Rank RO
- #203.486
- S.W.A.T. TRANS S.R.L.
- Revenue
- 610K
- Employees
- 1
- Profit
- -47.3K
- Rank RO
- #205.026
- DUO BOZY TRANSPEED SRL
- Revenue
- 627K
- Employees
- 1
- Profit
- 169K
- Rank RO
- #201.823
- MANFRED SPEED S.R.L.
- Revenue
- 605K
- Employees
- 1
- Profit
- 162K
- Rank RO
- #206.124
- JIDAVA TAXI SRL
- Revenue
- 604K
- Employees
- 1
- Profit
- 131K
- Rank RO
- #206.209
- DRIVE FYS 2019 S.R.L.
- Revenue
- 634K
- Employees
- 1
- Profit
- 183K
- Rank RO
- #200.498
- HIGH TUDOR SPEDITION S.R.L.
- Revenue
- 602K
- Employees
- 1
- Profit
- -13.1K
- Rank RO
- #206.582
- DAY & NIGHT CONSTRUCT SRL
- Revenue
- 643K
- Employees
- 1
- Profit
- 150K
- Rank RO
- #198.863
- D�NU� INTERNA�IONAL TRANS S.R.L.
- Revenue
- 593K
- Employees
- 1
- Profit
- 6.4K
- Rank RO
- #208.363
- NECO SPEED S.R.L.
- Revenue
- 645K
- Employees
- 1
- Profit
- -6.8K
- Rank RO
- #198.461
- BORN TO BE UNIQUE S.R.L.
- Revenue
- 647K
- Employees
- 1
- Profit
- 83.5K
- Rank RO
- #198.218
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| ROLUCSIN SRL(current) | 611K | 1 | 72K | #203.486 |
| S.W.A.T. TRANS S.R.L. | 610K | 1 | -47.3K | #205.026 |
| DUO BOZY TRANSPEED SRL | 627K | 1 | 169K | #201.823 |
| MANFRED SPEED S.R.L. | 605K | 1 | 162K | #206.124 |
| JIDAVA TAXI SRL | 604K | 1 | 131K | #206.209 |
| DRIVE FYS 2019 S.R.L. | 634K | 1 | 183K | #200.498 |
| HIGH TUDOR SPEDITION S.R.L. | 602K | 1 | -13.1K | #206.582 |
| DAY & NIGHT CONSTRUCT SRL | 643K | 1 | 150K | #198.863 |
| D�NU� INTERNA�IONAL TRANS S.R.L. | 593K | 1 | 6.4K | #208.363 |
| NECO SPEED S.R.L. | 645K | 1 | -6.8K | #198.461 |
| BORN TO BE UNIQUE S.R.L. | 647K | 1 | 83.5K | #198.218 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | ROLUCSIN SRL(you) | S.W.A.T. TRANS S.R.L. | DUO BOZY TRANSPEED SRL | MANFRED SPEED S.R.L. | JIDAVA TAXI SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 611K | 610K | 627K | 605K | 604K |
| Profit | 72K | -47.3K | 169K | 162K | 131K |
| Margin | 11,6% | -7,8% | 27,0% | 26,8% | 21,7% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “ROLUCSIN SRL”.