ROBVLA SERVICE S.R.L.
Revenue
216K
2024
Profit
112K
2024
Employees
—
2024
Margin
51,6%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
ROBVLA SERVICE S.R.L. este o companie micro din sectorul Fabricare, cu sediul în BRASOV, având o cifră de afaceri de 216K lei (date 2024). În industria de Fabricare (România), compania este #4.553 la cifra de afaceri, #2.158 la profit, #6.618 la număr angajați din 8.990 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 51.6%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- ROBVLA SERVICE S.R.L. este o companie micro din sectorul Fabricare, cu sediul în BRASOV, având o cifră de afaceri de 216K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 51.6%.
- Poziție în industrie
- În industria de Fabricare (România), compania este #4.553 la cifra de afaceri, #2.158 la profit, #6.618 la număr angajați din 8.990 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Fabricare (CAEN 25) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 4.4M lei
- Marjă medie
- 5.8%
- Angajați medie
- 9
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este 9.0× față de media industriei
Industry intelligence
Fabricare (CAEN 25) — 2024
Industry size
39.8B
RON revenue
Total companies
8.990
Total employees
81.031
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| DAVMET WELD SRL | 219K | 1 | Fabricare |
| HABUR INDUSTRIAL S.R.L. | 207K | 1 | Fabricare |
| DAMALY STEEL S.R.L. | 206K | 1 | Fabricare |
| MECH-TECH S.R.L. | 204K | 1 | Fabricare |
| LUTHE LT CONSTRUCT S.R.L. | 230K | 1 | Fabricare |
| FLUX CONTACT S.R.L. | 202K | 1 | Fabricare |
| BUTALI IMPEX SRL | 232K | 1 | Fabricare |
| GABRIEL GLOBAL SER S.R.L. | 240K | 1 | Fabricare |
| CORTEN INDUSTRIES S.R.L. | 241K | 1 | Fabricare |
| P&M METAL-IMOB S.R.L. | 242K | 1 | Fabricare |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BRASOV
Industrie (CAEN 25)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 51.6%
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 42%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 216K
- Profit net
- 112K
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 216K | 112K | — |
Explore
Industry (CAEN 25)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la ROBVLA SERVICE S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- ROBVLA SERVICE S.R.L.(current)
- Revenue
- 216K
- Employees
- 0
- Profit
- 112K
- Rank RO
- #373.707
- DAVMET WELD SRL
- Revenue
- 219K
- Employees
- 1
- Profit
- -31.9K
- Rank RO
- #371.396
- HABUR INDUSTRIAL S.R.L.
- Revenue
- 207K
- Employees
- 1
- Profit
- -7.6K
- Rank RO
- #381.080
- DAMALY STEEL S.R.L.
- Revenue
- 206K
- Employees
- 1
- Profit
- -2.9K
- Rank RO
- #382.156
- MECH-TECH S.R.L.
- Revenue
- 204K
- Employees
- 1
- Profit
- 129K
- Rank RO
- #383.322
- LUTHE LT CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 230K
- Employees
- 1
- Profit
- 10.7K
- Rank RO
- #362.080
- FLUX CONTACT S.R.L.
- Revenue
- 202K
- Employees
- 1
- Profit
- 64K
- Rank RO
- #385.447
- BUTALI IMPEX SRL
- Revenue
- 232K
- Employees
- 1
- Profit
- -6.3K
- Rank RO
- #360.547
- GABRIEL GLOBAL SER S.R.L.
- Revenue
- 240K
- Employees
- 1
- Profit
- 18.6K
- Rank RO
- #354.494
- CORTEN INDUSTRIES S.R.L.
- Revenue
- 241K
- Employees
- 1
- Profit
- 32.5K
- Rank RO
- #353.652
- P&M METAL-IMOB S.R.L.
- Revenue
- 242K
- Employees
- 1
- Profit
- -23K
- Rank RO
- #352.854
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| ROBVLA SERVICE S.R.L.(current) | 216K | 0 | 112K | #373.707 |
| DAVMET WELD SRL | 219K | 1 | -31.9K | #371.396 |
| HABUR INDUSTRIAL S.R.L. | 207K | 1 | -7.6K | #381.080 |
| DAMALY STEEL S.R.L. | 206K | 1 | -2.9K | #382.156 |
| MECH-TECH S.R.L. | 204K | 1 | 129K | #383.322 |
| LUTHE LT CONSTRUCT S.R.L. | 230K | 1 | 10.7K | #362.080 |
| FLUX CONTACT S.R.L. | 202K | 1 | 64K | #385.447 |
| BUTALI IMPEX SRL | 232K | 1 | -6.3K | #360.547 |
| GABRIEL GLOBAL SER S.R.L. | 240K | 1 | 18.6K | #354.494 |
| CORTEN INDUSTRIES S.R.L. | 241K | 1 | 32.5K | #353.652 |
| P&M METAL-IMOB S.R.L. | 242K | 1 | -23K | #352.854 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | ROBVLA SERVICE S.R.L.(you) | DAVMET WELD SRL | HABUR INDUSTRIAL S.R.L. | DAMALY STEEL S.R.L. | MECH-TECH S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 216K | 219K | 207K | 206K | 204K |
| Profit | 112K | -31.9K | -7.6K | -2.9K | 129K |
| Margin | 51,6% | -14,6% | -3,7% | -1,4% | 62,9% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “ROBVLA SERVICE S.R.L.”.