ROBO INTERNATIONAL SRL
Revenue
8.3M
2024
Profit
124K
2024
Employees
9
2024
Margin
1,4%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
ROBO INTERNATIONAL SRL este o companie de mărime medie din sectorul Transport, cu sediul în DOLJ, având o cifră de afaceri de 8.3M lei (date 2024). În industria de Transport (România), compania este #1.756 la cifra de afaceri, #7.394 la profit, #3.416 la număr angajați din 69.154 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 1.4%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- ROBO INTERNATIONAL SRL este o companie de mărime medie din sectorul Transport, cu sediul în DOLJ, având o cifră de afaceri de 8.3M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 1.4%.
- Poziție în industrie
- În industria de Transport (România), compania este #1.756 la cifra de afaceri, #7.394 la profit, #3.416 la număr angajați din 69.154 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Transport (CAEN 49) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.4M lei
- Marjă medie
- 4.3%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 6.0× față de media industriei
Compania este 0.3× față de media industriei
Compania este 2.8× față de media industriei
Industry intelligence
Transport (CAEN 49) — 2024
Industry size
96.4B
RON revenue
Total companies
69.154
Total employees
224.808
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| NACU SPEED SRL | 8.6M | 9 | Transport |
| BENONI SPEED S.R.L. | 8.5M | 9 | Transport |
| EUROBIS SRL | 8.9M | 9 | Transport |
| ROUTE R TRANS SRL | 8.3M | 9 | Transport |
| FILL&MORE CONCEPT S.R.L. | 8.2M | 9 | Transport |
| ZAGNIC TRANS S.R.L. | 8.2M | 9 | Transport |
| VASILE YVE SPEED S.R.L. | 8.2M | 9 | Transport |
| GRIGMAN SRL | 9.1M | 9 | Transport |
| ZAHEDY CARGO SPEED S.R.L. | 7.9M | 10 | Transport |
| IB AGREBET CONSTRUCT S.R.L. | 8M | 9 | Transport |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ DOLJ
Industrie (CAEN 49)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 1.4%
- CA / angajat
- 954K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 3%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 8.3M
- Profit net
- 124K
- Angajați
- 9
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 8.3M | 124K | 9 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la ROBO INTERNATIONAL SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- ROBO INTERNATIONAL SRL(current)
- Revenue
- 8.3M
- Employees
- 9
- Profit
- 124K
- Rank RO
- #29.496
- NACU SPEED SRL
- Revenue
- 8.6M
- Employees
- 9
- Profit
- 4.2M
- Rank RO
- #29.521
- BENONI SPEED S.R.L.
- Revenue
- 8.5M
- Employees
- 9
- Profit
- 2.3M
- Rank RO
- #29.847
- EUROBIS SRL
- Revenue
- 8.9M
- Employees
- 9
- Profit
- 1.4M
- Rank RO
- #28.688
- ROUTE R TRANS SRL
- Revenue
- 8.3M
- Employees
- 9
- Profit
- -107K
- Rank RO
- #30.333
- FILL&MORE CONCEPT S.R.L.
- Revenue
- 8.2M
- Employees
- 9
- Profit
- -7.6M
- Rank RO
- #30.527
- ZAGNIC TRANS S.R.L.
- Revenue
- 8.2M
- Employees
- 9
- Profit
- 257K
- Rank RO
- #30.554
- VASILE YVE SPEED S.R.L.
- Revenue
- 8.2M
- Employees
- 9
- Profit
- 1.4M
- Rank RO
- #30.659
- GRIGMAN SRL
- Revenue
- 9.1M
- Employees
- 9
- Profit
- 147K
- Rank RO
- #28.235
- ZAHEDY CARGO SPEED S.R.L.
- Revenue
- 7.9M
- Employees
- 10
- Profit
- 693K
- Rank RO
- #31.604
- IB AGREBET CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 8M
- Employees
- 9
- Profit
- 760K
- Rank RO
- #31.172
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| ROBO INTERNATIONAL SRL(current) | 8.3M | 9 | 124K | #29.496 |
| NACU SPEED SRL | 8.6M | 9 | 4.2M | #29.521 |
| BENONI SPEED S.R.L. | 8.5M | 9 | 2.3M | #29.847 |
| EUROBIS SRL | 8.9M | 9 | 1.4M | #28.688 |
| ROUTE R TRANS SRL | 8.3M | 9 | -107K | #30.333 |
| FILL&MORE CONCEPT S.R.L. | 8.2M | 9 | -7.6M | #30.527 |
| ZAGNIC TRANS S.R.L. | 8.2M | 9 | 257K | #30.554 |
| VASILE YVE SPEED S.R.L. | 8.2M | 9 | 1.4M | #30.659 |
| GRIGMAN SRL | 9.1M | 9 | 147K | #28.235 |
| ZAHEDY CARGO SPEED S.R.L. | 7.9M | 10 | 693K | #31.604 |
| IB AGREBET CONSTRUCT S.R.L. | 8M | 9 | 760K | #31.172 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | ROBO INTERNATIONAL SRL(you) | NACU SPEED SRL | BENONI SPEED S.R.L. | EUROBIS SRL | ROUTE R TRANS SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 8.3M | 8.6M | 8.5M | 8.9M | 8.3M |
| Profit | 124K | 4.2M | 2.3M | 1.4M | -107K |
| Margin | 1,4% | 49,0% | 26,9% | 15,8% | -1,3% |
| Employees | 9 | 9 | 9 | 9 | 9 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “ROBO INTERNATIONAL SRL”.