ROBMARLYK CONSTRUCT S.R.L.
Revenue
96.6K
2024
Profit
-61.3K
2024
Employees
2
2024
Margin
-42,1%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
ROBMARLYK CONSTRUCT S.R.L. este o companie micro din sectorul Fabricare, cu sediul în CLUJ, având o cifră de afaceri de 96.6K lei (date 2024). În industria de Fabricare (România), compania este #5.146 la cifra de afaceri, #7.986 la profit, #3.049 la număr angajați din 8.990 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- ROBMARLYK CONSTRUCT S.R.L. este o companie micro din sectorul Fabricare, cu sediul în CLUJ, având o cifră de afaceri de 96.6K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -42.1%).
- Poziție în industrie
- În industria de Fabricare (România), compania este #5.146 la cifra de afaceri, #7.986 la profit, #3.049 la număr angajați din 8.990 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Fabricare (CAEN 25) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 4.4M lei
- Marjă medie
- 5.8%
- Angajați medie
- 9
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este -7.3× față de media industriei
Compania este 0.2× față de media industriei
Industry intelligence
Fabricare (CAEN 25) — 2024
Industry size
39.8B
RON revenue
Total companies
8.990
Total employees
81.031
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| LASER CUTTING CLUJ S.R.L. | 139K | 2 | Fabricare |
| RAMINO CONSTRUCT S.R.L. | 155K | 2 | Fabricare |
| LOGIC VR S.R.L. | 130K | 2 | Fabricare |
| HEPHA WELDING S.R.L. | 168K | 2 | Fabricare |
| SORANA CREATIV CNC S.R.L. | 145K | 2 | Fabricare |
| COMATIMILL S.R.L. | 145K | 2 | Fabricare |
| WIGABRECH SRL | 147K | 2 | Fabricare |
| INDUSTRIE BEDARF SRL | 147K | 2 | Fabricare |
| INOXART CONSTRUCT SRL | 144K | 2 | Fabricare |
| PRES PEET SRL | 144K | 2 | Fabricare |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Industrie (CAEN 25)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -42.1%
- CA / angajat
- 72.8K
- Scor risc (0–100)
- 71
- Percentil piață (CA)
- Top 49%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 96.6K
- Profit net
- -61.3K
- Angajați
- 2
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 96.6K | -61.3K | 2 |
Explore
Industry (CAEN 25)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la ROBMARLYK CONSTRUCT S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- ROBMARLYK CONSTRUCT S.R.L.(current)
- Revenue
- 96.6K
- Employees
- 2
- Profit
- -61.3K
- Rank RO
- #437.886
- LASER CUTTING CLUJ S.R.L.
- Revenue
- 139K
- Employees
- 2
- Profit
- -98.7K
- Rank RO
- #444.475
- RAMINO CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 155K
- Employees
- 2
- Profit
- 39.4K
- Rank RO
- #428.790
- LOGIC VR S.R.L.
- Revenue
- 130K
- Employees
- 2
- Profit
- 12.5K
- Rank RO
- #454.373
- HEPHA WELDING S.R.L.
- Revenue
- 168K
- Employees
- 2
- Profit
- -20.7K
- Rank RO
- #416.203
- SORANA CREATIV CNC S.R.L.
- Revenue
- 145K
- Employees
- 2
- Profit
- -66.8K
- Rank RO
- #438.574
- COMATIMILL S.R.L.
- Revenue
- 145K
- Employees
- 2
- Profit
- 11.5K
- Rank RO
- #438.894
- WIGABRECH SRL
- Revenue
- 147K
- Employees
- 2
- Profit
- -42.2K
- Rank RO
- #436.368
- INDUSTRIE BEDARF SRL
- Revenue
- 147K
- Employees
- 2
- Profit
- -14.9K
- Rank RO
- #436.269
- INOXART CONSTRUCT SRL
- Revenue
- 144K
- Employees
- 2
- Profit
- 19K
- Rank RO
- #439.617
- PRES PEET SRL
- Revenue
- 144K
- Employees
- 2
- Profit
- -8.7K
- Rank RO
- #439.726
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| ROBMARLYK CONSTRUCT S.R.L.(current) | 96.6K | 2 | -61.3K | #437.886 |
| LASER CUTTING CLUJ S.R.L. | 139K | 2 | -98.7K | #444.475 |
| RAMINO CONSTRUCT S.R.L. | 155K | 2 | 39.4K | #428.790 |
| LOGIC VR S.R.L. | 130K | 2 | 12.5K | #454.373 |
| HEPHA WELDING S.R.L. | 168K | 2 | -20.7K | #416.203 |
| SORANA CREATIV CNC S.R.L. | 145K | 2 | -66.8K | #438.574 |
| COMATIMILL S.R.L. | 145K | 2 | 11.5K | #438.894 |
| WIGABRECH SRL | 147K | 2 | -42.2K | #436.368 |
| INDUSTRIE BEDARF SRL | 147K | 2 | -14.9K | #436.269 |
| INOXART CONSTRUCT SRL | 144K | 2 | 19K | #439.617 |
| PRES PEET SRL | 144K | 2 | -8.7K | #439.726 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | ROBMARLYK CONSTRUCT S.R.L.(you) | LASER CUTTING CLUJ S.R.L. | RAMINO CONSTRUCT S.R.L. | LOGIC VR S.R.L. | HEPHA WELDING S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 96.6K | 139K | 155K | 130K | 168K |
| Profit | -61.3K | -98.7K | 39.4K | 12.5K | -20.7K |
| Margin | -42,1% | -70,9% | 25,5% | 9,6% | -12,4% |
| Employees | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “ROBMARLYK CONSTRUCT S.R.L.”.