ROBERT SI CEZAR SRL
Revenue
57.6K
2024
Profit
-4.4K
2024
Employees
—
2024
Margin
-7,6%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
ROBERT SI CEZAR SRL este o companie micro din sectorul Fabricare produse textile, cu sediul în DOLJ, având o cifră de afaceri de 57.6K lei (date 2024). În industria de Fabricare produse textile (România), compania este #1.233 la cifra de afaceri, #1.486 la profit, #1.332 la număr angajați din 2.066 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- ROBERT SI CEZAR SRL este o companie micro din sectorul Fabricare produse textile, cu sediul în DOLJ, având o cifră de afaceri de 57.6K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -7.6%).
- Poziție în industrie
- În industria de Fabricare produse textile (România), compania este #1.233 la cifra de afaceri, #1.486 la profit, #1.332 la număr angajați din 2.066 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Fabricare produse textile (CAEN 13) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 4.5M lei
- Marjă medie
- 0.3%
- Angajați medie
- 11
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este -29.8× față de media industriei
Industry intelligence
Fabricare produse textile (CAEN 13) — 2024
Industry size
9.2B
RON revenue
Total companies
2.066
Total employees
22.902
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| TRIOCOBERTORES PROD S.R.L. | 61.3K | 1 | Fabricare produse textile |
| TOIANO SRL | 57.6K | 1 | Fabricare produse textile |
| SORE LUX SRL | 66.5K | 1 | Fabricare produse textile |
| EMC TOP PRINT S.R.L. | 57.9K | 1 | Fabricare produse textile |
| ATELIER DE CREA�II COLORATE S.R.L. | 57.3K | 1 | Fabricare produse textile |
| BABY BOO DISTRICT S.R.L. | 58.3K | 1 | Fabricare produse textile |
| PITROVIA PROD S.R.L. | 56.6K | 1 | Fabricare produse textile |
| PARASOLAR IMPEX SRL | 49.1K | 1 | Fabricare produse textile |
| BORANGICUL ART-DESIGN S.R.L. | 58.9K | 1 | Fabricare produse textile |
| VDR PRIMPOP S.R.L. | 59K | 1 | Fabricare produse textile |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Industrie (CAEN 13)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -7.6%
- Scor risc (0–100)
- 54
- Percentil piață (CA)
- Top 62%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 57.6K
- Profit net
- -4.4K
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 57.6K | -4.4K | — |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la ROBERT SI CEZAR SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- ROBERT SI CEZAR SRL(current)
- Revenue
- 57.6K
- Employees
- 0
- Profit
- -4.4K
- Rank RO
- #554.423
- TRIOCOBERTORES PROD S.R.L.
- Revenue
- 61.3K
- Employees
- 1
- Profit
- 2K
- Rank RO
- #547.744
- TOIANO SRL
- Revenue
- 57.6K
- Employees
- 1
- Profit
- -42.8K
- Rank RO
- #554.335
- SORE LUX SRL
- Revenue
- 66.5K
- Employees
- 1
- Profit
- 1.4K
- Rank RO
- #539.011
- EMC TOP PRINT S.R.L.
- Revenue
- 57.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -14K
- Rank RO
- #553.937
- ATELIER DE CREA�II COLORATE S.R.L.
- Revenue
- 57.3K
- Employees
- 1
- Profit
- 12.3K
- Rank RO
- #554.922
- BABY BOO DISTRICT S.R.L.
- Revenue
- 58.3K
- Employees
- 1
- Profit
- -32.2K
- Rank RO
- #553.108
- PITROVIA PROD S.R.L.
- Revenue
- 56.6K
- Employees
- 1
- Profit
- 728 lei
- Rank RO
- #556.053
- PARASOLAR IMPEX SRL
- Revenue
- 49.1K
- Employees
- 1
- Profit
- 4.4K
- Rank RO
- #569.465
- BORANGICUL ART-DESIGN S.R.L.
- Revenue
- 58.9K
- Employees
- 1
- Profit
- 49.7K
- Rank RO
- #552.100
- VDR PRIMPOP S.R.L.
- Revenue
- 59K
- Employees
- 1
- Profit
- -18.6K
- Rank RO
- #552.049
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| ROBERT SI CEZAR SRL(current) | 57.6K | 0 | -4.4K | #554.423 |
| TRIOCOBERTORES PROD S.R.L. | 61.3K | 1 | 2K | #547.744 |
| TOIANO SRL | 57.6K | 1 | -42.8K | #554.335 |
| SORE LUX SRL | 66.5K | 1 | 1.4K | #539.011 |
| EMC TOP PRINT S.R.L. | 57.9K | 1 | -14K | #553.937 |
| ATELIER DE CREA�II COLORATE S.R.L. | 57.3K | 1 | 12.3K | #554.922 |
| BABY BOO DISTRICT S.R.L. | 58.3K | 1 | -32.2K | #553.108 |
| PITROVIA PROD S.R.L. | 56.6K | 1 | 728 lei | #556.053 |
| PARASOLAR IMPEX SRL | 49.1K | 1 | 4.4K | #569.465 |
| BORANGICUL ART-DESIGN S.R.L. | 58.9K | 1 | 49.7K | #552.100 |
| VDR PRIMPOP S.R.L. | 59K | 1 | -18.6K | #552.049 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | ROBERT SI CEZAR SRL(you) | TRIOCOBERTORES PROD S.R.L. | TOIANO SRL | SORE LUX SRL | EMC TOP PRINT S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 57.6K | 61.3K | 57.6K | 66.5K | 57.9K |
| Profit | -4.4K | 2K | -42.8K | 1.4K | -14K |
| Margin | -7,6% | 3,3% | -74,3% | 2,1% | -24,2% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “ROBERT SI CEZAR SRL”.