RIA TOP SRL
Revenue
5.6K
2024
Profit
-2.5M
2024
Employees
—
2024
Margin
-44907,2%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
RIA TOP SRL este o companie micro din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în GALATI, având o cifră de afaceri de 5.6K lei (date 2024). În industria de Comerț en-gros (România), compania este #47.223 la cifra de afaceri, #62.841 la profit, #41.561 la număr angajați din 63.035 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- RIA TOP SRL este o companie micro din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în GALATI, având o cifră de afaceri de 5.6K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -44907.2%).
- Poziție în industrie
- În industria de Comerț en-gros (România), compania este #47.223 la cifra de afaceri, #62.841 la profit, #41.561 la număr angajați din 63.035 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Growth & risk signals
Risk
Margin below industry
-44907.2% vs -10274.8% avg
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Comerț en-gros (CAEN 46) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 8.1M lei
- Marjă medie
- 4.2%
- Angajați medie
- 5
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este -10703.3× față de media industriei
Industry intelligence
Comerț en-gros (CAEN 46) — 2024
Industry size
508B
RON revenue
Total companies
63.035
Total employees
317.294
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| MDN CLEAN PROFESIONAL SRL | 5.6K | 1 | Comerț en-gros |
| MARIET INSTAL SERV S.R.L. | 5.5K | 1 | Comerț en-gros |
| SHAULLIN FRUCTE S.R.L. | 6K | 1 | Comerț en-gros |
| EUROLAND COSMETICS SRL | 6.1K | 1 | Comerț en-gros |
| MIOLMA AMIS S.R.L. | 6.1K | 1 | Comerț en-gros |
| OGURKA ALBERT SRL | 6.3K | 1 | Comerț en-gros |
| OK VIOTRANSMIRAR S.R.L. | 6.4K | 1 | Comerț en-gros |
| CAT TEHNIC S.R.L. | 5.6K | 1 | Comerț en-gros |
| HOLZGAL SRL | 5.6K | 1 | Comerț en-gros |
| AGRIROM NORD-EST SRL | 5.6K | 1 | Comerț en-gros |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ GALATI
Industrie (CAEN 46)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -44907.2%
- Scor risc (0–100)
- 100
- Percentil piață (CA)
- Top 75%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 5.6K
- Profit net
- -2.5M
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 5.6K | -2.5M | — |
Explore
Industry (CAEN 46)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la RIA TOP SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- RIA TOP SRL(current)
- Revenue
- 5.6K
- Employees
- 0
- Profit
- -2.5M
- Rank RO
- #679.244
- MDN CLEAN PROFESIONAL SRL
- Revenue
- 5.6K
- Employees
- 1
- Profit
- -1.7K
- Rank RO
- #679.268
- MARIET INSTAL SERV S.R.L.
- Revenue
- 5.5K
- Employees
- 1
- Profit
- 1.5K
- Rank RO
- #679.494
- SHAULLIN FRUCTE S.R.L.
- Revenue
- 6K
- Employees
- 1
- Profit
- -14.6K
- Rank RO
- #677.836
- EUROLAND COSMETICS SRL
- Revenue
- 6.1K
- Employees
- 1
- Profit
- -9K
- Rank RO
- #677.213
- MIOLMA AMIS S.R.L.
- Revenue
- 6.1K
- Employees
- 1
- Profit
- 313 lei
- Rank RO
- #677.155
- OGURKA ALBERT SRL
- Revenue
- 6.3K
- Employees
- 1
- Profit
- -40.5K
- Rank RO
- #676.280
- OK VIOTRANSMIRAR S.R.L.
- Revenue
- 6.4K
- Employees
- 1
- Profit
- 3K
- Rank RO
- #675.946
- CAT TEHNIC S.R.L.
- Revenue
- 5.6K
- Employees
- 1
- Profit
- -3.9K
- Rank RO
- #679.273
- HOLZGAL SRL
- Revenue
- 5.6K
- Employees
- 1
- Profit
- 2.9K
- Rank RO
- #679.281
- AGRIROM NORD-EST SRL
- Revenue
- 5.6K
- Employees
- 1
- Profit
- 255 lei
- Rank RO
- #679.312
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| RIA TOP SRL(current) | 5.6K | 0 | -2.5M | #679.244 |
| MDN CLEAN PROFESIONAL SRL | 5.6K | 1 | -1.7K | #679.268 |
| MARIET INSTAL SERV S.R.L. | 5.5K | 1 | 1.5K | #679.494 |
| SHAULLIN FRUCTE S.R.L. | 6K | 1 | -14.6K | #677.836 |
| EUROLAND COSMETICS SRL | 6.1K | 1 | -9K | #677.213 |
| MIOLMA AMIS S.R.L. | 6.1K | 1 | 313 lei | #677.155 |
| OGURKA ALBERT SRL | 6.3K | 1 | -40.5K | #676.280 |
| OK VIOTRANSMIRAR S.R.L. | 6.4K | 1 | 3K | #675.946 |
| CAT TEHNIC S.R.L. | 5.6K | 1 | -3.9K | #679.273 |
| HOLZGAL SRL | 5.6K | 1 | 2.9K | #679.281 |
| AGRIROM NORD-EST SRL | 5.6K | 1 | 255 lei | #679.312 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | RIA TOP SRL(you) | MDN CLEAN PROFESIONAL SRL | MARIET INSTAL SERV S.R.L. | SHAULLIN FRUCTE S.R.L. | EUROLAND COSMETICS SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 5.6K | 5.6K | 5.5K | 6K | 6.1K |
| Profit | -2.5M | -1.7K | 1.5K | -14.6K | -9K |
| Margin | -44907,2% | -30,3% | 26,4% | -244,0% | -148,7% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “RIA TOP SRL”.