REPADO SERV-MAG S.R.L.
Revenue
97.3K
2024
Profit
7.3K
2024
Employees
2
2024
Margin
7,5%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
REPADO SERV-MAG S.R.L. este o companie micro din sectorul Fabricare, cu sediul în ARAD, având o cifră de afaceri de 97.3K lei (date 2024). În industria de Fabricare (România), compania este #5.648 la cifra de afaceri, #4.351 la profit, #3.049 la număr angajați din 8.990 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 7.5%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- REPADO SERV-MAG S.R.L. este o companie micro din sectorul Fabricare, cu sediul în ARAD, având o cifră de afaceri de 97.3K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 7.5%.
- Poziție în industrie
- În industria de Fabricare (România), compania este #5.648 la cifra de afaceri, #4.351 la profit, #3.049 la număr angajați din 8.990 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Fabricare (CAEN 25) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 4.4M lei
- Marjă medie
- 5.8%
- Angajați medie
- 9
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este 1.3× față de media industriei
Compania este 0.2× față de media industriei
Industry intelligence
Fabricare (CAEN 25) — 2024
Industry size
39.8B
RON revenue
Total companies
8.990
Total employees
81.031
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| BRIO SERV COMPANY SRL | 97.3K | 2 | Fabricare |
| OBLIO SRL | 96.9K | 2 | Fabricare |
| AMIC 7 PROD CONSTRUCT SRL | 96.9K | 2 | Fabricare |
| DCI INOX TOP EXPERT S.R.L. | 96.7K | 2 | Fabricare |
| EMETAL PLASMA DESIGN S.R.L. | 98.4K | 2 | Fabricare |
| PANDY CONFECTII METALICE S.R.L. | 98.5K | 2 | Fabricare |
| GOLD DINAMIC PARALELL S.R.L. | 98.5K | 2 | Fabricare |
| HD METAL 2022 S.R.L. | 95.6K | 2 | Fabricare |
| LOWPOWDERCOATING S.R.L. | 82.9K | 2 | Fabricare |
| LALA ACCENT DESIGN & TECHNOLOGIES S.R.L. | 95.2K | 2 | Fabricare |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Industrie (CAEN 25)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 7.5%
- CA / angajat
- 48.6K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 55%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 97.3K
- Profit net
- 7.3K
- Angajați
- 2
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 97.3K | 7.3K | 2 |
Explore
Industry (CAEN 25)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la REPADO SERV-MAG S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- REPADO SERV-MAG S.R.L.(current)
- Revenue
- 97.3K
- Employees
- 2
- Profit
- 7.3K
- Rank RO
- #494.158
- BRIO SERV COMPANY SRL
- Revenue
- 97.3K
- Employees
- 2
- Profit
- -111K
- Rank RO
- #494.156
- OBLIO SRL
- Revenue
- 96.9K
- Employees
- 2
- Profit
- -79.9K
- Rank RO
- #494.595
- AMIC 7 PROD CONSTRUCT SRL
- Revenue
- 96.9K
- Employees
- 2
- Profit
- -22.5K
- Rank RO
- #494.641
- DCI INOX TOP EXPERT S.R.L.
- Revenue
- 96.7K
- Employees
- 2
- Profit
- 10.1K
- Rank RO
- #494.933
- EMETAL PLASMA DESIGN S.R.L.
- Revenue
- 98.4K
- Employees
- 2
- Profit
- 452 lei
- Rank RO
- #492.583
- PANDY CONFECTII METALICE S.R.L.
- Revenue
- 98.5K
- Employees
- 2
- Profit
- 13.5K
- Rank RO
- #492.509
- GOLD DINAMIC PARALELL S.R.L.
- Revenue
- 98.5K
- Employees
- 2
- Profit
- -77K
- Rank RO
- #492.492
- HD METAL 2022 S.R.L.
- Revenue
- 95.6K
- Employees
- 2
- Profit
- -65K
- Rank RO
- #496.325
- LOWPOWDERCOATING S.R.L.
- Revenue
- 82.9K
- Employees
- 2
- Profit
- 4.8K
- Rank RO
- #514.086
- LALA ACCENT DESIGN & TECHNOLOGIES S.R.L.
- Revenue
- 95.2K
- Employees
- 2
- Profit
- -83.4K
- Rank RO
- #496.860
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| REPADO SERV-MAG S.R.L.(current) | 97.3K | 2 | 7.3K | #494.158 |
| BRIO SERV COMPANY SRL | 97.3K | 2 | -111K | #494.156 |
| OBLIO SRL | 96.9K | 2 | -79.9K | #494.595 |
| AMIC 7 PROD CONSTRUCT SRL | 96.9K | 2 | -22.5K | #494.641 |
| DCI INOX TOP EXPERT S.R.L. | 96.7K | 2 | 10.1K | #494.933 |
| EMETAL PLASMA DESIGN S.R.L. | 98.4K | 2 | 452 lei | #492.583 |
| PANDY CONFECTII METALICE S.R.L. | 98.5K | 2 | 13.5K | #492.509 |
| GOLD DINAMIC PARALELL S.R.L. | 98.5K | 2 | -77K | #492.492 |
| HD METAL 2022 S.R.L. | 95.6K | 2 | -65K | #496.325 |
| LOWPOWDERCOATING S.R.L. | 82.9K | 2 | 4.8K | #514.086 |
| LALA ACCENT DESIGN & TECHNOLOGIES S.R.L. | 95.2K | 2 | -83.4K | #496.860 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | REPADO SERV-MAG S.R.L.(you) | BRIO SERV COMPANY SRL | OBLIO SRL | AMIC 7 PROD CONSTRUCT SRL | DCI INOX TOP EXPERT S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 97.3K | 97.3K | 96.9K | 96.9K | 96.7K |
| Profit | 7.3K | -111K | -79.9K | -22.5K | 10.1K |
| Margin | 7,5% | -113,9% | -82,4% | -23,3% | 10,4% |
| Employees | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “REPADO SERV-MAG S.R.L.”.