REP GINAGRO S.R.L.

CUI 8676556·Reparații bunuri personale·Hunedoara·Founded 2024

Revenue

546 lei

2024

Profit

-18.1K

2024

Employees

2024

Margin

-3320,5%

Growth

Raport companie (generat automat)

Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.

REP GINAGRO S.R.L. este o companie micro din sectorul Reparații bunuri personale, cu sediul în HUNEDOARA, având o cifră de afaceri de 546 lei lei (date 2024). În industria de Reparații bunuri personale (România), compania este #3.941 la cifra de afaceri, #4.206 la profit, #2.937 la număr angajați din 4.768 companii.

Detalii pe secțiuni
Prezentare
REP GINAGRO S.R.L. este o companie micro din sectorul Reparații bunuri personale, cu sediul în HUNEDOARA, având o cifră de afaceri de 546 lei lei (date 2024).
Sănătate financiară
Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -3320.5%).
Poziție în industrie
În industria de Reparații bunuri personale (România), compania este #3.941 la cifra de afaceri, #4.206 la profit, #2.937 la număr angajați din 4.768 companii.
Context competitor
Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
Semnale de creștere
Date insuficiente pentru evoluția YoY.

Growth & risk signals

Risk

Margin below industry

-3320.5% vs -2665.1% avg

Economic DNA

Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.

Etichete: 0–25 Low, 25–50 Medium, 50–75 High, 75–100 Very High.Risc: Low = stabil, Very High = riscant.

Evoluție financiară (ultimii 5 ani)

Show:

Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.

Poziție în industrie

În industria Reparații bunuri personale (CAEN 95) — date 2024.

Clasament în industrie

După cifră de afaceri

#3.941 din 4.768 companii

Top 82.6%

Vezi clasamentul

După profit

#4.206 din 4.768 companii

Top 88.2%

Vezi clasamentul

După număr angajați

#2.937 din 4.768 companii

Top 61.6%

Vezi clasamentul

Medii industrie

CA medie
511K lei
Marjă medie
12.1%
Angajați medie
2

Companie vs medie industrie

Cifră afaceri546 lei lei vs medie industrie 511K lei

Compania este 0.0× față de media industriei

Marjă profit-3320.5% vs medie industrie 12.1%

Compania este -274.8× față de media industriei

Industry intelligence

Reparații bunuri personale (CAEN 95) — 2024

Industry size

2.4B

RON revenue

Total companies

4.768

Total employees

7.438

Industry growth

YoY

Companii similare

Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.

CompanieCAAngajațiIndustrie
GRIMAR PROMOTION SRL535 lei1Reparații bunuri personale
SNOW & FIRE S.R.L.565 lei1Reparații bunuri personale
ARMIGEO SMART IT SRL575 lei1Reparații bunuri personale
Firma (CUI 50638448)518 lei1Reparații bunuri personale
PC&SPY ZONE S.R.L.500 lei1Reparații bunuri personale
ELECTRONIC PARTENER SRL600 lei1Reparații bunuri personale
EVISAR CONSULTING S.R.L.600 lei1Reparații bunuri personale
QUICK PRINT SERVICES SRL495 lei1Reparații bunuri personale
PRIMERSHOP SRL630 lei1Reparații bunuri personale
EURODIVA IMPORT-EXPORT SRL466 lei1Reparații bunuri personale

Profil financiar (2024)

Indicatori cheie

Marjă profit
-3320.5%
Scor risc (0–100)
100
Percentil piață (CA)
Top 79%

Situație financiară

  • 2024

    Cifră afaceri
    546 lei
    Profit net
    -18.1K
    Angajați

Harta peisajului competitorilor

Competitori și alternative la REP GINAGRO S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.

Compare companies

Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.

MetricREP GINAGRO S.R.L.(you)GRIMAR PROMOTION SRLSNOW & FIRE S.R.L.ARMIGEO SMART IT SRLFirma (CUI 50638448)
Revenue
546 lei
535 lei
565 lei
575 lei
518 lei
Profit
-18.1K
-564 lei
-191 lei
-1.4K
-139 lei
Margin
-3320,5%
-105,4%
-33,8%
-251,1%
-26,8%
Employees
0
1
1
1
1
Growth

Company news

No recent articles found mentioning “REP GINAGRO S.R.L.”.