REGALIS FORCE S.R.L.
Revenue
859K
2024
Profit
-103K
2024
Employees
5
2024
Margin
-12,0%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
REGALIS FORCE S.R.L. este o companie mică din sectorul Comerț cu amănuntul, cu sediul în IASI, având o cifră de afaceri de 859K lei (date 2024). În industria de Comerț cu amănuntul (România), compania este #23.898 la cifra de afaceri, #125.986 la profit, #9.846 la număr angajați din 130.296 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- REGALIS FORCE S.R.L. este o companie mică din sectorul Comerț cu amănuntul, cu sediul în IASI, având o cifră de afaceri de 859K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -12.0%).
- Poziție în industrie
- În industria de Comerț cu amănuntul (România), compania este #23.898 la cifra de afaceri, #125.986 la profit, #9.846 la număr angajați din 130.296 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Comerț cu amănuntul (CAEN 47) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 3M lei
- Marjă medie
- 3.7%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 0.3× față de media industriei
Compania este -3.3× față de media industriei
Compania este 1.6× față de media industriei
Industry intelligence
Comerț cu amănuntul (CAEN 47) — 2024
Industry size
389B
RON revenue
Total companies
130.296
Total employees
418.868
Industry growth
—
YoY
Top companies
- LIDL DISCOUNT SRL24.7B
- OMV PETROM MARKETING SRL24.6B
- KAUFLAND ROMANIA SCS19.7B
- PROFI ROM FOOD SRL14.9B
- CARREFOUR ROMANIA SA12.7B
- DEDEMAN SRL12.4B
- DR.MAX S.R.L.10.9B
- MEGA IMAGE SRL10.7B
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| EDERA MODA SRL | 814K | 5 | Comerț cu amănuntul |
| AVA TRADE SRL | 776K | 5 | Comerț cu amănuntul |
| WONDERBERG KRYSTALL S.R.L. | 951K | 5 | Comerț cu amănuntul |
| IRCO TEAM SRL | 763K | 5 | Comerț cu amănuntul |
| ATENEU-TRIUMF SRL | 760K | 5 | Comerț cu amănuntul |
| MISTER DADY SRL | 858K | 5 | Comerț cu amănuntul |
| TOMA PLUS STS SRL | 860K | 5 | Comerț cu amănuntul |
| DALIADOR SRL | 860K | 5 | Comerț cu amănuntul |
| BALGIN COM S.R.L. | 861K | 5 | Comerț cu amănuntul |
| MUSICBOXSOUND SRL | 745K | 5 | Comerț cu amănuntul |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Industrie (CAEN 47)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -12.0%
- CA / angajat
- 172K
- Scor risc (0–100)
- 56
- Percentil piață (CA)
- Top 19%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 859K
- Profit net
- -103K
- Angajați
- 5
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 859K | -103K | 5 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la REGALIS FORCE S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- REGALIS FORCE S.R.L.(current)
- Revenue
- 859K
- Employees
- 5
- Profit
- -103K
- Rank RO
- #167.964
- EDERA MODA SRL
- Revenue
- 814K
- Employees
- 5
- Profit
- 72.1K
- Rank RO
- #173.453
- AVA TRADE SRL
- Revenue
- 776K
- Employees
- 5
- Profit
- -19.1K
- Rank RO
- #178.249
- WONDERBERG KRYSTALL S.R.L.
- Revenue
- 951K
- Employees
- 5
- Profit
- 260K
- Rank RO
- #157.887
- IRCO TEAM SRL
- Revenue
- 763K
- Employees
- 5
- Profit
- -145K
- Rank RO
- #180.119
- ATENEU-TRIUMF SRL
- Revenue
- 760K
- Employees
- 5
- Profit
- 286K
- Rank RO
- #180.574
- MISTER DADY SRL
- Revenue
- 858K
- Employees
- 5
- Profit
- -80.4K
- Rank RO
- #168.006
- TOMA PLUS STS SRL
- Revenue
- 860K
- Employees
- 5
- Profit
- 218K
- Rank RO
- #167.853
- DALIADOR SRL
- Revenue
- 860K
- Employees
- 5
- Profit
- 13.7K
- Rank RO
- #167.842
- BALGIN COM S.R.L.
- Revenue
- 861K
- Employees
- 5
- Profit
- 9.2K
- Rank RO
- #167.734
- MUSICBOXSOUND SRL
- Revenue
- 745K
- Employees
- 5
- Profit
- 57.5K
- Rank RO
- #182.655
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| REGALIS FORCE S.R.L.(current) | 859K | 5 | -103K | #167.964 |
| EDERA MODA SRL | 814K | 5 | 72.1K | #173.453 |
| AVA TRADE SRL | 776K | 5 | -19.1K | #178.249 |
| WONDERBERG KRYSTALL S.R.L. | 951K | 5 | 260K | #157.887 |
| IRCO TEAM SRL | 763K | 5 | -145K | #180.119 |
| ATENEU-TRIUMF SRL | 760K | 5 | 286K | #180.574 |
| MISTER DADY SRL | 858K | 5 | -80.4K | #168.006 |
| TOMA PLUS STS SRL | 860K | 5 | 218K | #167.853 |
| DALIADOR SRL | 860K | 5 | 13.7K | #167.842 |
| BALGIN COM S.R.L. | 861K | 5 | 9.2K | #167.734 |
| MUSICBOXSOUND SRL | 745K | 5 | 57.5K | #182.655 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | REGALIS FORCE S.R.L.(you) | EDERA MODA SRL | AVA TRADE SRL | WONDERBERG KRYSTALL S.R.L. | IRCO TEAM SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 859K | 814K | 776K | 951K | 763K |
| Profit | -103K | 72.1K | -19.1K | 260K | -145K |
| Margin | -12,0% | 8,9% | -2,5% | 27,3% | -19,0% |
| Employees | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “REGALIS FORCE S.R.L.”.