REDINMED S.R.L.
Revenue
0 lei
2024
Profit
-2.3K
2024
Employees
—
2024
Margin
-117,2%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
REDINMED S.R.L. este o companie din sectorul Sănătate, cu sediul în MARAMURES (date 2024). În industria de Sănătate (România), compania este #28.304 la cifra de afaceri, #26.578 la profit, #24.129 la număr angajați din 32.469 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- REDINMED S.R.L. este o companie din sectorul Sănătate, cu sediul în MARAMURES (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -117.2%).
- Poziție în industrie
- În industria de Sănătate (România), compania este #28.304 la cifra de afaceri, #26.578 la profit, #24.129 la număr angajați din 32.469 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Sănătate (CAEN 86) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1000K lei
- Marjă medie
- 15.6%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este -7.5× față de media industriei
Industry intelligence
Sănătate (CAEN 86) — 2024
Industry size
32.5B
RON revenue
Total companies
32.469
Total employees
98.239
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| DUDADENT S.R.L. | 1.9K | 1 | Sănătate |
| CENTRUL DARUL TERAPIEI S.R.L. | 1.9K | 1 | Sănătate |
| GRAMA PLUS SRL | 1.7K | 1 | Sănătate |
| DENTSCAN CBCT S.R.L. | 2K | 1 | Sănătate |
| OMNIA DENTALMED S.R.L. | 1.9K | 1 | Sănătate |
| OMNIAMED HEALTH & CARE S.R.L.-D. | 1.9K | 1 | Sănătate |
| PROUD TRIBE S.R.L. | 1.9K | 1 | Sănătate |
| TAM-MI TERAPII S.R.L. | 2K | 1 | Sănătate |
| TERAPIE CU ARMONIE S.R.L. | 2K | 1 | Sănătate |
| EINSTEIN DENTAL CLINIC S.R.L. | 1.9K | 1 | Sănătate |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ MARAMURES
Industrie (CAEN 86)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -117.2%
- Scor risc (0–100)
- 100
- Percentil piață (CA)
- Top 78%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 0 lei
- Profit net
- -2.3K
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 0 lei | -2.3K | — |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la REDINMED S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- DUDADENT S.R.L.
- Revenue
- 1.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -304 lei
- Rank RO
- #698.005
- CENTRUL DARUL TERAPIEI S.R.L.
- Revenue
- 1.9K
- Employees
- 1
- Profit
- 431 lei
- Rank RO
- #697.968
- GRAMA PLUS SRL
- Revenue
- 1.7K
- Employees
- 1
- Profit
- 591 lei
- Rank RO
- #699.621
- DENTSCAN CBCT S.R.L.
- Revenue
- 2K
- Employees
- 1
- Profit
- -33.2K
- Rank RO
- #697.932
- OMNIA DENTALMED S.R.L.
- Revenue
- 1.9K
- Employees
- 1
- Profit
- 460 lei
- Rank RO
- #698.193
- OMNIAMED HEALTH & CARE S.R.L.-D.
- Revenue
- 1.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -5.9K
- Rank RO
- #698.193
- PROUD TRIBE S.R.L.
- Revenue
- 1.9K
- Employees
- 1
- Profit
- 38 lei
- Rank RO
- #698.193
- TAM-MI TERAPII S.R.L.
- Revenue
- 2K
- Employees
- 1
- Profit
- 626 lei
- Rank RO
- #697.858
- TERAPIE CU ARMONIE S.R.L.
- Revenue
- 2K
- Employees
- 1
- Profit
- -1K
- Rank RO
- #697.858
- EINSTEIN DENTAL CLINIC S.R.L.
- Revenue
- 1.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -48.8K
- Rank RO
- #698.323
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| DUDADENT S.R.L. | 1.9K | 1 | -304 lei | #698.005 |
| CENTRUL DARUL TERAPIEI S.R.L. | 1.9K | 1 | 431 lei | #697.968 |
| GRAMA PLUS SRL | 1.7K | 1 | 591 lei | #699.621 |
| DENTSCAN CBCT S.R.L. | 2K | 1 | -33.2K | #697.932 |
| OMNIA DENTALMED S.R.L. | 1.9K | 1 | 460 lei | #698.193 |
| OMNIAMED HEALTH & CARE S.R.L.-D. | 1.9K | 1 | -5.9K | #698.193 |
| PROUD TRIBE S.R.L. | 1.9K | 1 | 38 lei | #698.193 |
| TAM-MI TERAPII S.R.L. | 2K | 1 | 626 lei | #697.858 |
| TERAPIE CU ARMONIE S.R.L. | 2K | 1 | -1K | #697.858 |
| EINSTEIN DENTAL CLINIC S.R.L. | 1.9K | 1 | -48.8K | #698.323 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | REDINMED S.R.L.(you) | DUDADENT S.R.L. | CENTRUL DARUL TERAPIEI S.R.L. | GRAMA PLUS SRL | DENTSCAN CBCT S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 0 lei | 1.9K | 1.9K | 1.7K | 2K |
| Profit | -2.3K | -304 lei | 431 lei | 591 lei | -33.2K |
| Margin | -117,2% | -15,6% | 22,1% | 35,5% | -1692,7% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “REDINMED S.R.L.”.