REDEC S.R.L.
Revenue
1.5M
2024
Profit
-1.6M
2024
Employees
13
2024
Margin
-100,1%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
REDEC S.R.L. este o companie mică din sectorul Activități profesionale, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 1.5M lei (date 2024). În industria de Activități profesionale (România), compania este #2.524 la cifra de afaceri, #28.555 la profit, #688 la număr angajați din 28.608 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- REDEC S.R.L. este o companie mică din sectorul Activități profesionale, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 1.5M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -100.1%).
- Poziție în industrie
- În industria de Activități profesionale (România), compania este #2.524 la cifra de afaceri, #28.555 la profit, #688 la număr angajați din 28.608 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Activități profesionale (CAEN 71) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1M lei
- Marjă medie
- 16.2%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 1.5× față de media industriei
Compania este -6.2× față de media industriei
Compania este 4.7× față de media industriei
Industry intelligence
Activități profesionale (CAEN 71) — 2024
Industry size
29.5B
RON revenue
Total companies
28.608
Total employees
78.684
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| DRUM CONSTRUCT SRL | 1.6M | 13 | Activități profesionale |
| STAR PROJECT SRL | 1.6M | 13 | Activități profesionale |
| EXCLUSIVE TELECOMMUNICATION SOLUTIONS SRL | 1.6M | 11 | Activități profesionale |
| KOREKT CONCEPT SRL | 1.6M | 11 | Activități profesionale |
| TPMR SIMULATION SRL | 1.6M | 11 | Activități profesionale |
| UNIQUE MODERN CONCEPT S.R.L. | 1.8M | 12 | Activități profesionale |
| CORAL D.A. CONSULTING SRL | 2M | 13 | Activități profesionale |
| BELEVION GEOTOPO SRL | 1.5M | 14 | Activități profesionale |
| EPTISA SERVICIOS DE INGENIERIA SL MADRID SUCURSALA BUCURESTI - SEDIU PERMANENT DESEMNAT | 1.3M | 12 | Activități profesionale |
| MED ID AUTOMOTIVE S.R.L. | 1.7M | 11 | Activități profesionale |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BUCURESTI
Industrie (CAEN 71)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -100.1%
- CA / angajat
- 120K
- Scor risc (0–100)
- 100
- Percentil piață (CA)
- Top 13%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 1.5M
- Profit net
- -1.6M
- Angajați
- 13
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 1.5M | -1.6M | 13 |
Explore
Industry (CAEN 71)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la REDEC S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- REDEC S.R.L.(current)
- Revenue
- 1.5M
- Employees
- 13
- Profit
- -1.6M
- Rank RO
- #113.992
- DRUM CONSTRUCT SRL
- Revenue
- 1.6M
- Employees
- 13
- Profit
- -528K
- Rank RO
- #111.291
- STAR PROJECT SRL
- Revenue
- 1.6M
- Employees
- 13
- Profit
- -692K
- Rank RO
- #110.994
- EXCLUSIVE TELECOMMUNICATION SOLUTIONS SRL
- Revenue
- 1.6M
- Employees
- 11
- Profit
- 177K
- Rank RO
- #111.767
- KOREKT CONCEPT SRL
- Revenue
- 1.6M
- Employees
- 11
- Profit
- -1.8M
- Rank RO
- #111.454
- TPMR SIMULATION SRL
- Revenue
- 1.6M
- Employees
- 11
- Profit
- 5.6K
- Rank RO
- #111.378
- UNIQUE MODERN CONCEPT S.R.L.
- Revenue
- 1.8M
- Employees
- 12
- Profit
- 85.8K
- Rank RO
- #105.010
- CORAL D.A. CONSULTING SRL
- Revenue
- 2M
- Employees
- 13
- Profit
- -57K
- Rank RO
- #96.855
- BELEVION GEOTOPO SRL
- Revenue
- 1.5M
- Employees
- 14
- Profit
- -59.2K
- Rank RO
- #114.915
- EPTISA SERVICIOS DE INGENIERIA SL MADRID SUCURSALA BUCURESTI - SEDIU PERMANENT DESEMNAT
- Revenue
- 1.3M
- Employees
- 12
- Profit
- -95.6K
- Rank RO
- #125.694
- MED ID AUTOMOTIVE S.R.L.
- Revenue
- 1.7M
- Employees
- 11
- Profit
- 18.2K
- Rank RO
- #108.841
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| REDEC S.R.L.(current) | 1.5M | 13 | -1.6M | #113.992 |
| DRUM CONSTRUCT SRL | 1.6M | 13 | -528K | #111.291 |
| STAR PROJECT SRL | 1.6M | 13 | -692K | #110.994 |
| EXCLUSIVE TELECOMMUNICATION SOLUTIONS SRL | 1.6M | 11 | 177K | #111.767 |
| KOREKT CONCEPT SRL | 1.6M | 11 | -1.8M | #111.454 |
| TPMR SIMULATION SRL | 1.6M | 11 | 5.6K | #111.378 |
| UNIQUE MODERN CONCEPT S.R.L. | 1.8M | 12 | 85.8K | #105.010 |
| CORAL D.A. CONSULTING SRL | 2M | 13 | -57K | #96.855 |
| BELEVION GEOTOPO SRL | 1.5M | 14 | -59.2K | #114.915 |
| EPTISA SERVICIOS DE INGENIERIA SL MADRID SUCURSALA BUCURESTI - SEDIU PERMANENT DESEMNAT | 1.3M | 12 | -95.6K | #125.694 |
| MED ID AUTOMOTIVE S.R.L. | 1.7M | 11 | 18.2K | #108.841 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | REDEC S.R.L.(you) | DRUM CONSTRUCT SRL | STAR PROJECT SRL | EXCLUSIVE TELECOMMUNICATION SOLUTIONS SRL | KOREKT CONCEPT SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 1.5M | 1.6M | 1.6M | 1.6M | 1.6M |
| Profit | -1.6M | -528K | -692K | 177K | -1.8M |
| Margin | -100,1% | -32,7% | -42,7% | 11,0% | -112,3% |
| Employees | 13 | 13 | 13 | 11 | 11 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “REDEC S.R.L.”.