RECOM SERVICE SRL
Revenue
16.2K
2024
Profit
4.9K
2024
Employees
0
2024
Margin
30,3%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
RECOM SERVICE SRL este o companie micro din sectorul Fabricare produse din sticlă și alte minerale, cu sediul în HUNEDOARA, având o cifră de afaceri de 16.2K lei (date 2024). În industria de Fabricare produse din sticlă și alte minerale (România), compania este #2.557 la cifra de afaceri, #1.546 la profit, #2.331 la număr angajați din 3.567 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 30.3%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- RECOM SERVICE SRL este o companie micro din sectorul Fabricare produse din sticlă și alte minerale, cu sediul în HUNEDOARA, având o cifră de afaceri de 16.2K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 30.3%.
- Poziție în industrie
- În industria de Fabricare produse din sticlă și alte minerale (România), compania este #2.557 la cifra de afaceri, #1.546 la profit, #2.331 la număr angajați din 3.567 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Fabricare produse din sticlă și alte minerale (CAEN 23) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 7.4M lei
- Marjă medie
- 8.5%
- Angajați medie
- 10
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este 3.6× față de media industriei
Industry intelligence
Fabricare produse din sticlă și alte minerale (CAEN 23) — 2024
Industry size
26.5B
RON revenue
Total companies
3.567
Total employees
35.195
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| ARAS & AROD BUILD S.R.L. | 16.2K | 1 | Fabricare produse din sticlă și alte minerale |
| FLAVIUS PREFABRICATE DIN BETON S.R.L. | 16.2K | 1 | Fabricare produse din sticlă și alte minerale |
| BILOV PAVAJE S.R.L. | 16.2K | 1 | Fabricare produse din sticlă și alte minerale |
| SEBASTIAN PAVAJE S.R.L. | 16.3K | 1 | Fabricare produse din sticlă și alte minerale |
| PAVELE DECOR DIACONU S.R.L. | 16.1K | 1 | Fabricare produse din sticlă și alte minerale |
| POSTER PLACE SRL | 16K | 1 | Fabricare produse din sticlă și alte minerale |
| MARIPOP CERAMICS S.R.L. | 16K | 1 | Fabricare produse din sticlă și alte minerale |
| MONUMENTE FUNERARE LA NEA'DINU S.R.L. | 16.4K | 1 | Fabricare produse din sticlă și alte minerale |
| ASOALEXDAMIAN S.R.L. | 16K | 1 | Fabricare produse din sticlă și alte minerale |
| IPSOSCRIS ROCKACRIS S.R.L. | 13.8K | 1 | Fabricare produse din sticlă și alte minerale |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ HUNEDOARA
Industrie (CAEN 23)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 30.3%
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 71%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 16.2K
- Profit net
- 4.9K
- Angajați
- 0
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 16.2K | 4.9K | 0 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la RECOM SERVICE SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- RECOM SERVICE SRL(current)
- Revenue
- 16.2K
- Employees
- 0
- Profit
- 4.9K
- Rank RO
- #643.083
- ARAS & AROD BUILD S.R.L.
- Revenue
- 16.2K
- Employees
- 1
- Profit
- 0 lei
- Rank RO
- #643.092
- FLAVIUS PREFABRICATE DIN BETON S.R.L.
- Revenue
- 16.2K
- Employees
- 1
- Profit
- -43.5K
- Rank RO
- #643.039
- BILOV PAVAJE S.R.L.
- Revenue
- 16.2K
- Employees
- 1
- Profit
- 0 lei
- Rank RO
- #642.951
- SEBASTIAN PAVAJE S.R.L.
- Revenue
- 16.3K
- Employees
- 1
- Profit
- -28.9K
- Rank RO
- #642.876
- PAVELE DECOR DIACONU S.R.L.
- Revenue
- 16.1K
- Employees
- 1
- Profit
- 5.9K
- Rank RO
- #643.428
- POSTER PLACE SRL
- Revenue
- 16K
- Employees
- 1
- Profit
- -2.7K
- Rank RO
- #643.473
- MARIPOP CERAMICS S.R.L.
- Revenue
- 16K
- Employees
- 1
- Profit
- -10.4K
- Rank RO
- #643.596
- MONUMENTE FUNERARE LA NEA'DINU S.R.L.
- Revenue
- 16.4K
- Employees
- 1
- Profit
- -16.7K
- Rank RO
- #642.536
- ASOALEXDAMIAN S.R.L.
- Revenue
- 16K
- Employees
- 1
- Profit
- -67.1K
- Rank RO
- #643.802
- IPSOSCRIS ROCKACRIS S.R.L.
- Revenue
- 13.8K
- Employees
- 1
- Profit
- -9.4K
- Rank RO
- #650.223
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| RECOM SERVICE SRL(current) | 16.2K | 0 | 4.9K | #643.083 |
| ARAS & AROD BUILD S.R.L. | 16.2K | 1 | 0 lei | #643.092 |
| FLAVIUS PREFABRICATE DIN BETON S.R.L. | 16.2K | 1 | -43.5K | #643.039 |
| BILOV PAVAJE S.R.L. | 16.2K | 1 | 0 lei | #642.951 |
| SEBASTIAN PAVAJE S.R.L. | 16.3K | 1 | -28.9K | #642.876 |
| PAVELE DECOR DIACONU S.R.L. | 16.1K | 1 | 5.9K | #643.428 |
| POSTER PLACE SRL | 16K | 1 | -2.7K | #643.473 |
| MARIPOP CERAMICS S.R.L. | 16K | 1 | -10.4K | #643.596 |
| MONUMENTE FUNERARE LA NEA'DINU S.R.L. | 16.4K | 1 | -16.7K | #642.536 |
| ASOALEXDAMIAN S.R.L. | 16K | 1 | -67.1K | #643.802 |
| IPSOSCRIS ROCKACRIS S.R.L. | 13.8K | 1 | -9.4K | #650.223 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | RECOM SERVICE SRL(you) | ARAS & AROD BUILD S.R.L. | FLAVIUS PREFABRICATE DIN BETON S.R.L. | BILOV PAVAJE S.R.L. | SEBASTIAN PAVAJE S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 16.2K | 16.2K | 16.2K | 16.2K | 16.3K |
| Profit | 4.9K | 0 lei | -43.5K | 0 lei | -28.9K |
| Margin | 30,3% | 0,0% | -268,4% | 0,0% | -177,7% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “RECOM SERVICE SRL”.