REAL BUCOV SA
Revenue
0 lei
2024
Profit
-7.3K
2024
Employees
2
2024
Margin
-1,4%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
REAL BUCOV SA este o companie din sectorul Fabricare produse din sticlă și alte minerale, cu sediul în PRAHOVA (date 2024). În industria de Fabricare produse din sticlă și alte minerale (România), compania este #1.063 la cifra de afaceri, #2.602 la profit, #1.121 la număr angajați din 3.567 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- REAL BUCOV SA este o companie din sectorul Fabricare produse din sticlă și alte minerale, cu sediul în PRAHOVA (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -1.4%).
- Poziție în industrie
- În industria de Fabricare produse din sticlă și alte minerale (România), compania este #1.063 la cifra de afaceri, #2.602 la profit, #1.121 la număr angajați din 3.567 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Fabricare produse din sticlă și alte minerale (CAEN 23) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 7.4M lei
- Marjă medie
- 8.5%
- Angajați medie
- 10
Companie vs medie industrie
Compania este -0.2× față de media industriei
Compania este 0.2× față de media industriei
Industry intelligence
Fabricare produse din sticlă și alte minerale (CAEN 23) — 2024
Industry size
26.5B
RON revenue
Total companies
3.567
Total employees
35.195
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| CURCA - BALENA S.R.L. | 529K | 2 | Fabricare produse din sticlă și alte minerale |
| SORTSTONE IRIM S.R.L. | 537K | 2 | Fabricare produse din sticlă și alte minerale |
| FISH ROYAL GLASS S.R.L. | 540K | 2 | Fabricare produse din sticlă și alte minerale |
| NACOSTONE CONSTRUCT SRL | 541K | 2 | Fabricare produse din sticlă și alte minerale |
| ANDEZIT CUBIC TRANS SRL | 542K | 2 | Fabricare produse din sticlă și alte minerale |
| STONE PROVIDING COMPANY S.R.L. | 514K | 2 | Fabricare produse din sticlă și alte minerale |
| DENIMARM PIATRA NATURALA PROJECT S.R.L. | 551K | 2 | Fabricare produse din sticlă și alte minerale |
| SZK & EMI INELE S.R.L. | 552K | 2 | Fabricare produse din sticlă și alte minerale |
| MARMURA SRL | 509K | 2 | Fabricare produse din sticlă și alte minerale |
| MARMO GRANIT VEST S.R.L. | 499K | 2 | Fabricare produse din sticlă și alte minerale |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ PRAHOVA
Industrie (CAEN 23)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -1.4%
- CA / angajat
- 265K
- Scor risc (0–100)
- 51
- Percentil piață (CA)
- Top 25%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 0 lei
- Profit net
- -7.3K
- Angajați
- 2
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 0 lei | -7.3K | 2 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la REAL BUCOV SA — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- REAL BUCOV SA(current)
- Revenue
- 0 lei
- Employees
- 2
- Profit
- -7.3K
- Rank RO
- #221.800
- CURCA - BALENA S.R.L.
- Revenue
- 529K
- Employees
- 2
- Profit
- 109K
- Rank RO
- #221.981
- SORTSTONE IRIM S.R.L.
- Revenue
- 537K
- Employees
- 2
- Profit
- 326K
- Rank RO
- #220.266
- FISH ROYAL GLASS S.R.L.
- Revenue
- 540K
- Employees
- 2
- Profit
- 215K
- Rank RO
- #219.587
- NACOSTONE CONSTRUCT SRL
- Revenue
- 541K
- Employees
- 2
- Profit
- 193K
- Rank RO
- #219.418
- ANDEZIT CUBIC TRANS SRL
- Revenue
- 542K
- Employees
- 2
- Profit
- -23.1K
- Rank RO
- #219.187
- STONE PROVIDING COMPANY S.R.L.
- Revenue
- 514K
- Employees
- 2
- Profit
- 80.4K
- Rank RO
- #225.537
- DENIMARM PIATRA NATURALA PROJECT S.R.L.
- Revenue
- 551K
- Employees
- 2
- Profit
- 16.9K
- Rank RO
- #217.127
- SZK & EMI INELE S.R.L.
- Revenue
- 552K
- Employees
- 2
- Profit
- 66.4K
- Rank RO
- #216.994
- MARMURA SRL
- Revenue
- 509K
- Employees
- 2
- Profit
- -31.7K
- Rank RO
- #226.632
- MARMO GRANIT VEST S.R.L.
- Revenue
- 499K
- Employees
- 2
- Profit
- -23.1K
- Rank RO
- #229.022
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| REAL BUCOV SA(current) | 0 lei | 2 | -7.3K | #221.800 |
| CURCA - BALENA S.R.L. | 529K | 2 | 109K | #221.981 |
| SORTSTONE IRIM S.R.L. | 537K | 2 | 326K | #220.266 |
| FISH ROYAL GLASS S.R.L. | 540K | 2 | 215K | #219.587 |
| NACOSTONE CONSTRUCT SRL | 541K | 2 | 193K | #219.418 |
| ANDEZIT CUBIC TRANS SRL | 542K | 2 | -23.1K | #219.187 |
| STONE PROVIDING COMPANY S.R.L. | 514K | 2 | 80.4K | #225.537 |
| DENIMARM PIATRA NATURALA PROJECT S.R.L. | 551K | 2 | 16.9K | #217.127 |
| SZK & EMI INELE S.R.L. | 552K | 2 | 66.4K | #216.994 |
| MARMURA SRL | 509K | 2 | -31.7K | #226.632 |
| MARMO GRANIT VEST S.R.L. | 499K | 2 | -23.1K | #229.022 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | REAL BUCOV SA(you) | CURCA - BALENA S.R.L. | SORTSTONE IRIM S.R.L. | FISH ROYAL GLASS S.R.L. | NACOSTONE CONSTRUCT SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 0 lei | 529K | 537K | 540K | 541K |
| Profit | -7.3K | 109K | 326K | 215K | 193K |
| Margin | -1,4% | 20,6% | 60,8% | 39,8% | 35,7% |
| Employees | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “REAL BUCOV SA”.