RAZVAN & MIHAELA S.R.L.
Revenue
404K
2024
Profit
-149K
2024
Employees
2
2024
Margin
-24,3%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
RAZVAN & MIHAELA S.R.L. este o companie micro din sectorul Agricultură, silvicultură și pescuit, cu sediul în MEHEDINTI, având o cifră de afaceri de 404K lei (date 2024). În industria de Agricultură, silvicultură și pescuit (România), compania este #8.634 la cifra de afaceri, #19.080 la profit, #5.798 la număr angajați din 21.135 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- RAZVAN & MIHAELA S.R.L. este o companie micro din sectorul Agricultură, silvicultură și pescuit, cu sediul în MEHEDINTI, având o cifră de afaceri de 404K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -24.3%).
- Poziție în industrie
- În industria de Agricultură, silvicultură și pescuit (România), compania este #8.634 la cifra de afaceri, #19.080 la profit, #5.798 la număr angajați din 21.135 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Agricultură, silvicultură și pescuit (CAEN 01) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 3M lei
- Marjă medie
- 3.0%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.1× față de media industriei
Compania este -8.0× față de media industriei
Compania este 0.5× față de media industriei
Industry intelligence
Agricultură, silvicultură și pescuit (CAEN 01) — 2024
Industry size
64.3B
RON revenue
Total companies
21.135
Total employees
80.618
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| AGRO DANUBIUS DROBETA SRL | 607K | 2 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| AGROCHIOAR SRL | 612K | 2 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| AGRO CEREAL T�TARU COOPERATIV� AGRICOL� | 612K | 2 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| VICTOR & IOANA INTERMED SRL | 611K | 2 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| AGROPROD EMB MARKET SRL | 610K | 2 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| FERMA COSMA S.R.L. | 614K | 2 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| SMART AGROTEHNIK SRL | 609K | 2 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| AGROCAD MARCU S.R.L. | 608K | 2 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| CASA AGRIS DEVELOPMENT SRL | 615K | 2 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| SFERAMUN SRL | 616K | 2 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ MEHEDINTI
Industrie (CAEN 01)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -24.3%
- CA / angajat
- 306K
- Scor risc (0–100)
- 62
- Percentil piață (CA)
- Top 23%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 404K
- Profit net
- -149K
- Angajați
- 2
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 404K | -149K | 2 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la RAZVAN & MIHAELA S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- RAZVAN & MIHAELA S.R.L.(current)
- Revenue
- 404K
- Employees
- 2
- Profit
- -149K
- Rank RO
- #204.755
- AGRO DANUBIUS DROBETA SRL
- Revenue
- 607K
- Employees
- 2
- Profit
- -19.9K
- Rank RO
- #205.691
- AGROCHIOAR SRL
- Revenue
- 612K
- Employees
- 2
- Profit
- 5.1K
- Rank RO
- #204.747
- AGRO CEREAL T�TARU COOPERATIV� AGRICOL�
- Revenue
- 612K
- Employees
- 2
- Profit
- -15.8K
- Rank RO
- #204.677
- VICTOR & IOANA INTERMED SRL
- Revenue
- 611K
- Employees
- 2
- Profit
- 266K
- Rank RO
- #204.939
- AGROPROD EMB MARKET SRL
- Revenue
- 610K
- Employees
- 2
- Profit
- 242K
- Rank RO
- #205.166
- FERMA COSMA S.R.L.
- Revenue
- 614K
- Employees
- 2
- Profit
- -219K
- Rank RO
- #204.286
- SMART AGROTEHNIK SRL
- Revenue
- 609K
- Employees
- 2
- Profit
- -115K
- Rank RO
- #205.346
- AGROCAD MARCU S.R.L.
- Revenue
- 608K
- Employees
- 2
- Profit
- 322K
- Rank RO
- #205.381
- CASA AGRIS DEVELOPMENT SRL
- Revenue
- 615K
- Employees
- 2
- Profit
- 112K
- Rank RO
- #204.053
- SFERAMUN SRL
- Revenue
- 616K
- Employees
- 2
- Profit
- 81.3K
- Rank RO
- #204.004
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| RAZVAN & MIHAELA S.R.L.(current) | 404K | 2 | -149K | #204.755 |
| AGRO DANUBIUS DROBETA SRL | 607K | 2 | -19.9K | #205.691 |
| AGROCHIOAR SRL | 612K | 2 | 5.1K | #204.747 |
| AGRO CEREAL T�TARU COOPERATIV� AGRICOL� | 612K | 2 | -15.8K | #204.677 |
| VICTOR & IOANA INTERMED SRL | 611K | 2 | 266K | #204.939 |
| AGROPROD EMB MARKET SRL | 610K | 2 | 242K | #205.166 |
| FERMA COSMA S.R.L. | 614K | 2 | -219K | #204.286 |
| SMART AGROTEHNIK SRL | 609K | 2 | -115K | #205.346 |
| AGROCAD MARCU S.R.L. | 608K | 2 | 322K | #205.381 |
| CASA AGRIS DEVELOPMENT SRL | 615K | 2 | 112K | #204.053 |
| SFERAMUN SRL | 616K | 2 | 81.3K | #204.004 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | RAZVAN & MIHAELA S.R.L.(you) | AGRO DANUBIUS DROBETA SRL | AGROCHIOAR SRL | AGRO CEREAL T�TARU COOPERATIV� AGRICOL� | VICTOR & IOANA INTERMED SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 404K | 607K | 612K | 612K | 611K |
| Profit | -149K | -19.9K | 5.1K | -15.8K | 266K |
| Margin | -24,3% | -3,3% | 0,8% | -2,6% | 43,5% |
| Employees | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “RAZVAN & MIHAELA S.R.L.”.