RAMPALET S.R.L.
Revenue
0 lei
2024
Profit
177 lei
2024
Employees
1
2024
Margin
2,2%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
RAMPALET S.R.L. este o companie din sectorul Lemn și produse din lemn, cu sediul în HARGHITA (date 2024). În industria de Lemn și produse din lemn (România), compania este #4.592 la cifra de afaceri, #2.936 la profit, #2.488 la număr angajați din 6.535 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 2.2%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- RAMPALET S.R.L. este o companie din sectorul Lemn și produse din lemn, cu sediul în HARGHITA (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 2.2%.
- Poziție în industrie
- În industria de Lemn și produse din lemn (România), compania este #4.592 la cifra de afaceri, #2.936 la profit, #2.488 la număr angajați din 6.535 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Lemn și produse din lemn (CAEN 16) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 2.8M lei
- Marjă medie
- 0.7%
- Angajați medie
- 5
Companie vs medie industrie
Compania este 3.4× față de media industriei
Compania este 0.2× față de media industriei
Industry intelligence
Lemn și produse din lemn (CAEN 16) — 2024
Industry size
18.2B
RON revenue
Total companies
6.535
Total employees
34.322
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| SYBEL BATIBOIS SRL | 8.4K | 1 | Lemn și produse din lemn |
| STEFFI-COM S.R.L. | 7.2K | 1 | Lemn și produse din lemn |
| MASCOTT FOREST S.R.L. | 8K | 1 | Lemn și produse din lemn |
| MOB MASIV DESIGN S.R.L. | 8K | 1 | Lemn și produse din lemn |
| �GAS-BOGAS FA B�TOR SRL | 9.2K | 1 | Lemn și produse din lemn |
| HARMONIE EXPANSION ROMANIA SRL | 8.1K | 1 | Lemn și produse din lemn |
| RAANDRECRAFTS S.R.L. | 7.9K | 1 | Lemn și produse din lemn |
| NEAMA FOREST S.R.L. | 8.1K | 1 | Lemn și produse din lemn |
| DAVED NEAM� SRL | 8.1K | 1 | Lemn și produse din lemn |
| IODA ORIGINAL DECO S.R.L. | 7.8K | 1 | Lemn și produse din lemn |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ HARGHITA
Industrie (CAEN 16)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 2.2%
- CA / angajat
- 8K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 74%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 0 lei
- Profit net
- 177 lei
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 0 lei | 177 lei | 1 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la RAMPALET S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- RAMPALET S.R.L.(current)
- Revenue
- 0 lei
- Employees
- 1
- Profit
- 177 lei
- Rank RO
- #669.753
- SYBEL BATIBOIS SRL
- Revenue
- 8.4K
- Employees
- 1
- Profit
- -2.2K
- Rank RO
- #668.224
- STEFFI-COM S.R.L.
- Revenue
- 7.2K
- Employees
- 1
- Profit
- -2.2K
- Rank RO
- #672.971
- MASCOTT FOREST S.R.L.
- Revenue
- 8K
- Employees
- 1
- Profit
- 2.7K
- Rank RO
- #669.753
- MOB MASIV DESIGN S.R.L.
- Revenue
- 8K
- Employees
- 1
- Profit
- 325 lei
- Rank RO
- #669.753
- �GAS-BOGAS FA B�TOR SRL
- Revenue
- 9.2K
- Employees
- 1
- Profit
- -15.8K
- Rank RO
- #665.623
- HARMONIE EXPANSION ROMANIA SRL
- Revenue
- 8.1K
- Employees
- 1
- Profit
- 251 lei
- Rank RO
- #669.557
- RAANDRECRAFTS S.R.L.
- Revenue
- 7.9K
- Employees
- 1
- Profit
- 3.6K
- Rank RO
- #670.198
- NEAMA FOREST S.R.L.
- Revenue
- 8.1K
- Employees
- 1
- Profit
- 3.4K
- Rank RO
- #669.459
- DAVED NEAM� SRL
- Revenue
- 8.1K
- Employees
- 1
- Profit
- 6K
- Rank RO
- #669.368
- IODA ORIGINAL DECO S.R.L.
- Revenue
- 7.8K
- Employees
- 1
- Profit
- 1.8K
- Rank RO
- #670.500
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| RAMPALET S.R.L.(current) | 0 lei | 1 | 177 lei | #669.753 |
| SYBEL BATIBOIS SRL | 8.4K | 1 | -2.2K | #668.224 |
| STEFFI-COM S.R.L. | 7.2K | 1 | -2.2K | #672.971 |
| MASCOTT FOREST S.R.L. | 8K | 1 | 2.7K | #669.753 |
| MOB MASIV DESIGN S.R.L. | 8K | 1 | 325 lei | #669.753 |
| �GAS-BOGAS FA B�TOR SRL | 9.2K | 1 | -15.8K | #665.623 |
| HARMONIE EXPANSION ROMANIA SRL | 8.1K | 1 | 251 lei | #669.557 |
| RAANDRECRAFTS S.R.L. | 7.9K | 1 | 3.6K | #670.198 |
| NEAMA FOREST S.R.L. | 8.1K | 1 | 3.4K | #669.459 |
| DAVED NEAM� SRL | 8.1K | 1 | 6K | #669.368 |
| IODA ORIGINAL DECO S.R.L. | 7.8K | 1 | 1.8K | #670.500 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | RAMPALET S.R.L.(you) | SYBEL BATIBOIS SRL | STEFFI-COM S.R.L. | MASCOTT FOREST S.R.L. | MOB MASIV DESIGN S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 0 lei | 8.4K | 7.2K | 8K | 8K |
| Profit | 177 lei | -2.2K | -2.2K | 2.7K | 325 lei |
| Margin | 2,2% | -26,6% | -31,2% | 34,0% | 4,1% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “RAMPALET S.R.L.”.