RAM SERVICII SRL
Revenue
18.5K
2024
Profit
-43.7K
2024
Employees
—
2024
Margin
-168,1%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
RAM SERVICII SRL este o companie micro din sectorul Industria alimentară, cu sediul în CLUJ, având o cifră de afaceri de 18.5K lei (date 2024). În industria de Industria alimentară (România), compania este #9.232 la cifra de afaceri, #11.552 la profit, #9.400 la număr angajați din 13.660 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- RAM SERVICII SRL este o companie micro din sectorul Industria alimentară, cu sediul în CLUJ, având o cifră de afaceri de 18.5K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -168.1%).
- Poziție în industrie
- În industria de Industria alimentară (România), compania este #9.232 la cifra de afaceri, #11.552 la profit, #9.400 la număr angajați din 13.660 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Industria alimentară (CAEN 10) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 6.2M lei
- Marjă medie
- 4.9%
- Angajați medie
- 12
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este -34.4× față de media industriei
Industry intelligence
Industria alimentară (CAEN 10) — 2024
Industry size
84.9B
RON revenue
Total companies
13.660
Total employees
158.407
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| VILLAGE PRODUCTION SRL | 25.7K | 1 | Industria alimentară |
| PODCAST ROD S.R.L. | 26.3K | 1 | Industria alimentară |
| CASA PASTASINI SRL | 26.4K | 1 | Industria alimentară |
| ATELIERUL FRUTIS NATURIS SRL | 25.1K | 1 | Industria alimentară |
| SILOR SRL | 24.8K | 1 | Industria alimentară |
| TODO BUENO S.R.L. | 24.8K | 1 | Industria alimentară |
| DELICII NATURALE INVEST S.R.L. | 24.7K | 1 | Industria alimentară |
| PAIZINO PATISERIE S.R.L. | 24.7K | 1 | Industria alimentară |
| SUC PRESAT RECE SRL-D | 23.7K | 1 | Industria alimentară |
| DELIGHTBYMADRIONE S.R.L. | 28.5K | 1 | Industria alimentară |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Industrie (CAEN 10)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -168.1%
- Scor risc (0–100)
- 100
- Percentil piață (CA)
- Top 69%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 18.5K
- Profit net
- -43.7K
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 18.5K | -43.7K | — |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la RAM SERVICII SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- RAM SERVICII SRL(current)
- Revenue
- 18.5K
- Employees
- 0
- Profit
- -43.7K
- Rank RO
- #617.178
- VILLAGE PRODUCTION SRL
- Revenue
- 25.7K
- Employees
- 1
- Profit
- -3.2K
- Rank RO
- #617.769
- PODCAST ROD S.R.L.
- Revenue
- 26.3K
- Employees
- 1
- Profit
- -6.1K
- Rank RO
- #616.303
- CASA PASTASINI SRL
- Revenue
- 26.4K
- Employees
- 1
- Profit
- -9.5K
- Rank RO
- #616.026
- ATELIERUL FRUTIS NATURIS SRL
- Revenue
- 25.1K
- Employees
- 1
- Profit
- -351 lei
- Rank RO
- #619.143
- SILOR SRL
- Revenue
- 24.8K
- Employees
- 1
- Profit
- -6.4K
- Rank RO
- #620.190
- TODO BUENO S.R.L.
- Revenue
- 24.8K
- Employees
- 1
- Profit
- -29.3K
- Rank RO
- #620.258
- DELICII NATURALE INVEST S.R.L.
- Revenue
- 24.7K
- Employees
- 1
- Profit
- -57.8K
- Rank RO
- #620.376
- PAIZINO PATISERIE S.R.L.
- Revenue
- 24.7K
- Employees
- 1
- Profit
- -64.9K
- Rank RO
- #620.499
- SUC PRESAT RECE SRL-D
- Revenue
- 23.7K
- Employees
- 1
- Profit
- 3.4K
- Rank RO
- #622.902
- DELIGHTBYMADRIONE S.R.L.
- Revenue
- 28.5K
- Employees
- 1
- Profit
- -25.4K
- Rank RO
- #611.419
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| RAM SERVICII SRL(current) | 18.5K | 0 | -43.7K | #617.178 |
| VILLAGE PRODUCTION SRL | 25.7K | 1 | -3.2K | #617.769 |
| PODCAST ROD S.R.L. | 26.3K | 1 | -6.1K | #616.303 |
| CASA PASTASINI SRL | 26.4K | 1 | -9.5K | #616.026 |
| ATELIERUL FRUTIS NATURIS SRL | 25.1K | 1 | -351 lei | #619.143 |
| SILOR SRL | 24.8K | 1 | -6.4K | #620.190 |
| TODO BUENO S.R.L. | 24.8K | 1 | -29.3K | #620.258 |
| DELICII NATURALE INVEST S.R.L. | 24.7K | 1 | -57.8K | #620.376 |
| PAIZINO PATISERIE S.R.L. | 24.7K | 1 | -64.9K | #620.499 |
| SUC PRESAT RECE SRL-D | 23.7K | 1 | 3.4K | #622.902 |
| DELIGHTBYMADRIONE S.R.L. | 28.5K | 1 | -25.4K | #611.419 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | RAM SERVICII SRL(you) | VILLAGE PRODUCTION SRL | PODCAST ROD S.R.L. | CASA PASTASINI SRL | ATELIERUL FRUTIS NATURIS SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 18.5K | 25.7K | 26.3K | 26.4K | 25.1K |
| Profit | -43.7K | -3.2K | -6.1K | -9.5K | -351 lei |
| Margin | -168,1% | -12,5% | -23,3% | -35,9% | -1,4% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “RAM SERVICII SRL”.