Revenue

66.9K

2024

Profit

172K

2024

Employees

4

2024

Margin

30,6%

Growth

Raport companie (generat automat)

Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.

RADU-VET SRL este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în DOLJ, având o cifră de afaceri de 66.9K lei (date 2024). În industria de Activități profesionale (România), compania este #882 la cifra de afaceri, #429 la profit, #432 la număr angajați din 3.673 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 30.6%.

Detalii pe secțiuni
Prezentare
RADU-VET SRL este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în DOLJ, având o cifră de afaceri de 66.9K lei (date 2024).
Sănătate financiară
Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 30.6%.
Poziție în industrie
În industria de Activități profesionale (România), compania este #882 la cifra de afaceri, #429 la profit, #432 la număr angajați din 3.673 companii.
Context competitor
Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
Semnale de creștere
Date insuficiente pentru evoluția YoY.

Economic DNA

Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.

Etichete: 0–25 Low, 25–50 Medium, 50–75 High, 75–100 Very High.Risc: Low = stabil, Very High = riscant.

Evoluție financiară (ultimii 5 ani)

Show:

Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.

Poziție în industrie

În industria Activități profesionale (CAEN 75) — date 2024.

Clasament în industrie

După cifră de afaceri

#882 din 3.673 companii

Top 24.0%

Vezi clasamentul

După profit

#429 din 3.673 companii

Top 11.7%

Vezi clasamentul

După număr angajați

#432 din 3.673 companii

Top 11.7%

Vezi clasamentul

Medii industrie

CA medie
869K lei
Marjă medie
8.4%
Angajați medie
3

Companie vs medie industrie

Cifră afaceri66.9K lei vs medie industrie 869K lei

Compania este 0.1× față de media industriei

Marjă profit30.6% vs medie industrie 8.4%

Compania este 3.6× față de media industriei

Angajați4 vs medie industrie 3

Compania este 1.5× față de media industriei

Industry intelligence

Activități profesionale (CAEN 75) — 2024

Industry size

3.2B

RON revenue

Total companies

3.673

Total employees

9.821

Industry growth

YoY

Companii similare

Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.

CompanieCAAngajațiIndustrie
SWEET BULLYVET S.R.L.563K4Activități profesionale
CLINIC LIFE MEDVET SRL567K4Activități profesionale
BANSUF VET S.R.L.556K4Activități profesionale
GEOVET S.R.L.555K4Activități profesionale
IOVANVETERY SRL571K4Activități profesionale
ANIMATERRA VET S.R.L.571K4Activități profesionale
ALMAVET SRL576K4Activități profesionale
VL�DUVET SRL580K4Activități profesionale
ANIMAVET SRL543K4Activități profesionale
BEN DOKY VET S.R.L.581K4Activități profesionale

Profil financiar (2024)

Indicatori cheie

Marjă profit
30.6%
CA / angajat
140K
Scor risc (0–100)
0
Percentil piață (CA)
Top 24%

Situație financiară

  • 2024

    Cifră afaceri
    66.9K
    Profit net
    172K
    Angajați
    4

Harta peisajului competitorilor

Competitori și alternative la RADU-VET SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.

Compare companies

Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.

MetricRADU-VET SRL(you)SWEET BULLYVET S.R.L.CLINIC LIFE MEDVET SRLBANSUF VET S.R.L.GEOVET S.R.L.
Revenue
66.9K
563K
567K
556K
555K
Profit
172K
-52K
51K
35.4K
65K
Margin
30,6%
-9,2%
9,0%
6,4%
11,7%
Employees
4
4
4
4
4
Growth

Company news

No recent articles found mentioning “RADU-VET SRL”.