RADIN IMPEX COM SRL
Revenue
812K
2024
Profit
-138K
2024
Employees
6
2024
Margin
-17,0%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
RADIN IMPEX COM SRL este o companie mică din sectorul Cazare, cu sediul în CALARASI, având o cifră de afaceri de 812K lei (date 2024). În industria de Cazare (România), compania este #2.033 la cifra de afaceri, #11.407 la profit, #1.256 la număr angajați din 11.968 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- RADIN IMPEX COM SRL este o companie mică din sectorul Cazare, cu sediul în CALARASI, având o cifră de afaceri de 812K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -17.0%).
- Poziție în industrie
- În industria de Cazare (România), compania este #2.033 la cifra de afaceri, #11.407 la profit, #1.256 la număr angajați din 11.968 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Cazare (CAEN 55) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.1M lei
- Marjă medie
- 8.4%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.8× față de media industriei
Compania este -2.0× față de media industriei
Compania este 1.6× față de media industriei
Industry intelligence
Cazare (CAEN 55) — 2024
Industry size
12.6B
RON revenue
Total companies
11.968
Total employees
45.375
Industry growth
—
YoY
Top companies
- ANA HOTELS S.R.L.230M
- SOCIETATEA COMPANIILOR HOTELIERE GRAND SRL198M
- CONTINENTAL HOTELS S.A.186M
- NEMO INVESTMENT VEHICLE S.A.178M
- SOCIETATEA DE TRATAMENT BALNEAR �I RECUPERARE A CAPACIT��II DE MUNC� "T.B.R.C.M." S.A.171M
- CALIMANESTI CACIULATA SA113M
- PHOENICIA EXPRESS S.R.L.94.6M
- M.W.IMPORT EXPORT SRL89.1M
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| DALIANA TURISM SRL | 830K | 6 | Cazare |
| LIMANN MCI - TEOHAUSE S.R.L. | 781K | 6 | Cazare |
| HOLZ PREST S.R.L. | 781K | 6 | Cazare |
| AMIAND HOME SRL | 776K | 6 | Cazare |
| DENTA SUPORT BUSINESS S.R.L. | 860K | 6 | Cazare |
| CARINA COOL SRL | 873K | 6 | Cazare |
| SELECT SILVER S.R.L. | 877K | 6 | Cazare |
| EUROTURISM CONSULT SRL | 881K | 6 | Cazare |
| ALEX-ELA SRL | 747K | 6 | Cazare |
| CENTRUL DE AFACERI GREEN PARK SRL | 885K | 6 | Cazare |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ CALARASI
Industrie (CAEN 55)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -17.0%
- CA / angajat
- 135K
- Scor risc (0–100)
- 59
- Percentil piață (CA)
- Top 19%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 812K
- Profit net
- -138K
- Angajați
- 6
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 812K | -138K | 6 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la RADIN IMPEX COM SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- RADIN IMPEX COM SRL(current)
- Revenue
- 812K
- Employees
- 6
- Profit
- -138K
- Rank RO
- #173.582
- DALIANA TURISM SRL
- Revenue
- 830K
- Employees
- 6
- Profit
- 149K
- Rank RO
- #171.420
- LIMANN MCI - TEOHAUSE S.R.L.
- Revenue
- 781K
- Employees
- 6
- Profit
- 6.1K
- Rank RO
- #177.646
- HOLZ PREST S.R.L.
- Revenue
- 781K
- Employees
- 6
- Profit
- 126K
- Rank RO
- #177.705
- AMIAND HOME SRL
- Revenue
- 776K
- Employees
- 6
- Profit
- 136K
- Rank RO
- #178.306
- DENTA SUPORT BUSINESS S.R.L.
- Revenue
- 860K
- Employees
- 6
- Profit
- 80.2K
- Rank RO
- #167.787
- CARINA COOL SRL
- Revenue
- 873K
- Employees
- 6
- Profit
- 85.5K
- Rank RO
- #166.363
- SELECT SILVER S.R.L.
- Revenue
- 877K
- Employees
- 6
- Profit
- 202K
- Rank RO
- #165.838
- EUROTURISM CONSULT SRL
- Revenue
- 881K
- Employees
- 6
- Profit
- 30.4K
- Rank RO
- #165.385
- ALEX-ELA SRL
- Revenue
- 747K
- Employees
- 6
- Profit
- 5.6K
- Rank RO
- #182.322
- CENTRUL DE AFACERI GREEN PARK SRL
- Revenue
- 885K
- Employees
- 6
- Profit
- 37.5K
- Rank RO
- #164.927
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| RADIN IMPEX COM SRL(current) | 812K | 6 | -138K | #173.582 |
| DALIANA TURISM SRL | 830K | 6 | 149K | #171.420 |
| LIMANN MCI - TEOHAUSE S.R.L. | 781K | 6 | 6.1K | #177.646 |
| HOLZ PREST S.R.L. | 781K | 6 | 126K | #177.705 |
| AMIAND HOME SRL | 776K | 6 | 136K | #178.306 |
| DENTA SUPORT BUSINESS S.R.L. | 860K | 6 | 80.2K | #167.787 |
| CARINA COOL SRL | 873K | 6 | 85.5K | #166.363 |
| SELECT SILVER S.R.L. | 877K | 6 | 202K | #165.838 |
| EUROTURISM CONSULT SRL | 881K | 6 | 30.4K | #165.385 |
| ALEX-ELA SRL | 747K | 6 | 5.6K | #182.322 |
| CENTRUL DE AFACERI GREEN PARK SRL | 885K | 6 | 37.5K | #164.927 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | RADIN IMPEX COM SRL(you) | DALIANA TURISM SRL | LIMANN MCI - TEOHAUSE S.R.L. | HOLZ PREST S.R.L. | AMIAND HOME SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 812K | 830K | 781K | 781K | 776K |
| Profit | -138K | 149K | 6.1K | 126K | 136K |
| Margin | -17,0% | 17,9% | 0,8% | 16,1% | 17,5% |
| Employees | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “RADIN IMPEX COM SRL”.