R�ZVAN ANDREI CONS SRL
Revenue
168K
2024
Profit
-71.2K
2024
Employees
2
2024
Margin
-42,3%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
R�ZVAN ANDREI CONS SRL este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în CLUJ, având o cifră de afaceri de 168K lei (date 2024). În industria de Construcții (România), compania este #19.857 la cifra de afaceri, #36.690 la profit, #10.500 la număr angajați din 39.568 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- R�ZVAN ANDREI CONS SRL este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în CLUJ, având o cifră de afaceri de 168K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -42.3%).
- Poziție în industrie
- În industria de Construcții (România), compania este #19.857 la cifra de afaceri, #36.690 la profit, #10.500 la număr angajați din 39.568 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Construcții (CAEN 43) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.4M lei
- Marjă medie
- 11.2%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.1× față de media industriei
Compania este -3.8× față de media industriei
Compania este 0.6× față de media industriei
Industry intelligence
Construcții (CAEN 43) — 2024
Industry size
56.4B
RON revenue
Total companies
39.568
Total employees
143.570
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| SANBARCONSTRUCT S.R.L. | 168K | 2 | Construcții |
| TPA TOP INSTALATII SRL | 168K | 2 | Construcții |
| VICOTERM S.R.L. | 169K | 2 | Construcții |
| LDF CONSTRUCT TIGER SRL | 170K | 2 | Construcții |
| SHIFT SYSTEMS SOLUTIONS S.R.L. | 165K | 2 | Construcții |
| MACSOM S.R.L. | 173K | 2 | Construcții |
| ROBERT ENERGY S.R.L. | 173K | 2 | Construcții |
| DIACOVMAR S.R.L. | 173K | 2 | Construcții |
| GABRIEL NEGREA INSTAL SRL | 164K | 2 | Construcții |
| VARGAS ACOPERI�URI S.R.L. | 163K | 2 | Construcții |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Industrie (CAEN 43)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -42.3%
- CA / angajat
- 84.1K
- Scor risc (0–100)
- 71
- Percentil piață (CA)
- Top 46%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 168K
- Profit net
- -71.2K
- Angajați
- 2
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 168K | -71.2K | 2 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la R�ZVAN ANDREI CONS SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- R�ZVAN ANDREI CONS SRL(current)
- Revenue
- 168K
- Employees
- 2
- Profit
- -71.2K
- Rank RO
- #415.628
- SANBARCONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 168K
- Employees
- 2
- Profit
- 19K
- Rank RO
- #415.601
- TPA TOP INSTALATII SRL
- Revenue
- 168K
- Employees
- 2
- Profit
- 28.1K
- Rank RO
- #415.951
- VICOTERM S.R.L.
- Revenue
- 169K
- Employees
- 2
- Profit
- -96.3K
- Rank RO
- #415.279
- LDF CONSTRUCT TIGER SRL
- Revenue
- 170K
- Employees
- 2
- Profit
- 51.7K
- Rank RO
- #413.552
- SHIFT SYSTEMS SOLUTIONS S.R.L.
- Revenue
- 165K
- Employees
- 2
- Profit
- -19.8K
- Rank RO
- #418.275
- MACSOM S.R.L.
- Revenue
- 173K
- Employees
- 2
- Profit
- 3.8K
- Rank RO
- #411.492
- ROBERT ENERGY S.R.L.
- Revenue
- 173K
- Employees
- 2
- Profit
- 33.6K
- Rank RO
- #411.323
- DIACOVMAR S.R.L.
- Revenue
- 173K
- Employees
- 2
- Profit
- -2.7K
- Rank RO
- #411.080
- GABRIEL NEGREA INSTAL SRL
- Revenue
- 164K
- Employees
- 2
- Profit
- -36K
- Rank RO
- #420.133
- VARGAS ACOPERI�URI S.R.L.
- Revenue
- 163K
- Employees
- 2
- Profit
- -33.4K
- Rank RO
- #420.254
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| R�ZVAN ANDREI CONS SRL(current) | 168K | 2 | -71.2K | #415.628 |
| SANBARCONSTRUCT S.R.L. | 168K | 2 | 19K | #415.601 |
| TPA TOP INSTALATII SRL | 168K | 2 | 28.1K | #415.951 |
| VICOTERM S.R.L. | 169K | 2 | -96.3K | #415.279 |
| LDF CONSTRUCT TIGER SRL | 170K | 2 | 51.7K | #413.552 |
| SHIFT SYSTEMS SOLUTIONS S.R.L. | 165K | 2 | -19.8K | #418.275 |
| MACSOM S.R.L. | 173K | 2 | 3.8K | #411.492 |
| ROBERT ENERGY S.R.L. | 173K | 2 | 33.6K | #411.323 |
| DIACOVMAR S.R.L. | 173K | 2 | -2.7K | #411.080 |
| GABRIEL NEGREA INSTAL SRL | 164K | 2 | -36K | #420.133 |
| VARGAS ACOPERI�URI S.R.L. | 163K | 2 | -33.4K | #420.254 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | R�ZVAN ANDREI CONS SRL(you) | SANBARCONSTRUCT S.R.L. | TPA TOP INSTALATII SRL | VICOTERM S.R.L. | LDF CONSTRUCT TIGER SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 168K | 168K | 168K | 169K | 170K |
| Profit | -71.2K | 19K | 28.1K | -96.3K | 51.7K |
| Margin | -42,3% | 11,3% | 16,7% | -57,1% | 30,3% |
| Employees | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “R�ZVAN ANDREI CONS SRL”.