QUATTRO DESIGN SRL
Revenue
1.1M
2024
Profit
599K
2024
Employees
6
2024
Margin
29,8%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
QUATTRO DESIGN SRL este o companie mică din sectorul Activități profesionale, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 1.1M lei (date 2024). În industria de Activități profesionale (România), compania este #1.999 la cifra de afaceri, #1.872 la profit, #1.641 la număr angajați din 28.608 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 29.8%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- QUATTRO DESIGN SRL este o companie mică din sectorul Activități profesionale, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 1.1M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 29.8%.
- Poziție în industrie
- În industria de Activități profesionale (România), compania este #1.999 la cifra de afaceri, #1.872 la profit, #1.641 la număr angajați din 28.608 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Activități profesionale (CAEN 71) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1M lei
- Marjă medie
- 16.2%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 1.1× față de media industriei
Compania este 1.8× față de media industriei
Compania este 2.2× față de media industriei
Industry intelligence
Activități profesionale (CAEN 71) — 2024
Industry size
29.5B
RON revenue
Total companies
28.608
Total employees
78.684
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| TOPO TEAM MC SRL | 2M | 6 | Activități profesionale |
| SAIDEL GEOTECHNICS S.R.L. | 2M | 6 | Activități profesionale |
| DANUBIAN ENERGY CONSULTING S.R.L. | 2M | 6 | Activități profesionale |
| SMART DESIGN INSTALATII S.R.L. | 1.9M | 6 | Activități profesionale |
| PRO PLASTIC ENGINEERING S.R.L. | 1.9M | 6 | Activități profesionale |
| SOLID INSTALL GROUP SRL | 2.1M | 6 | Activități profesionale |
| ENVIROMAG SRL | 1.9M | 6 | Activități profesionale |
| CUSTOM ENGINEERING S.R.L. | 1.8M | 6 | Activități profesionale |
| B.C.P.C. BIROUL DE CONSULTANTA PROIECTARE IN CONSTRUCTII SRL | 1.8M | 6 | Activități profesionale |
| MICRONETICS SRL | 2.2M | 6 | Activități profesionale |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BUCURESTI
Industrie (CAEN 71)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 29.8%
- CA / angajat
- 335K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 11%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 1.1M
- Profit net
- 599K
- Angajați
- 6
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 1.1M | 599K | 6 |
Explore
Industry (CAEN 71)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la QUATTRO DESIGN SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- QUATTRO DESIGN SRL(current)
- Revenue
- 1.1M
- Employees
- 6
- Profit
- 599K
- Rank RO
- #95.092
- TOPO TEAM MC SRL
- Revenue
- 2M
- Employees
- 6
- Profit
- 1.4M
- Rank RO
- #95.652
- SAIDEL GEOTECHNICS S.R.L.
- Revenue
- 2M
- Employees
- 6
- Profit
- 649K
- Rank RO
- #94.280
- DANUBIAN ENERGY CONSULTING S.R.L.
- Revenue
- 2M
- Employees
- 6
- Profit
- 1.2M
- Rank RO
- #96.735
- SMART DESIGN INSTALATII S.R.L.
- Revenue
- 1.9M
- Employees
- 6
- Profit
- 1.3M
- Rank RO
- #98.763
- PRO PLASTIC ENGINEERING S.R.L.
- Revenue
- 1.9M
- Employees
- 6
- Profit
- 188K
- Rank RO
- #99.281
- SOLID INSTALL GROUP SRL
- Revenue
- 2.1M
- Employees
- 6
- Profit
- 702K
- Rank RO
- #90.519
- ENVIROMAG SRL
- Revenue
- 1.9M
- Employees
- 6
- Profit
- 629K
- Rank RO
- #100.958
- CUSTOM ENGINEERING S.R.L.
- Revenue
- 1.8M
- Employees
- 6
- Profit
- 846K
- Rank RO
- #101.476
- B.C.P.C. BIROUL DE CONSULTANTA PROIECTARE IN CONSTRUCTII SRL
- Revenue
- 1.8M
- Employees
- 6
- Profit
- 346K
- Rank RO
- #102.301
- MICRONETICS SRL
- Revenue
- 2.2M
- Employees
- 6
- Profit
- 505K
- Rank RO
- #87.851
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| QUATTRO DESIGN SRL(current) | 1.1M | 6 | 599K | #95.092 |
| TOPO TEAM MC SRL | 2M | 6 | 1.4M | #95.652 |
| SAIDEL GEOTECHNICS S.R.L. | 2M | 6 | 649K | #94.280 |
| DANUBIAN ENERGY CONSULTING S.R.L. | 2M | 6 | 1.2M | #96.735 |
| SMART DESIGN INSTALATII S.R.L. | 1.9M | 6 | 1.3M | #98.763 |
| PRO PLASTIC ENGINEERING S.R.L. | 1.9M | 6 | 188K | #99.281 |
| SOLID INSTALL GROUP SRL | 2.1M | 6 | 702K | #90.519 |
| ENVIROMAG SRL | 1.9M | 6 | 629K | #100.958 |
| CUSTOM ENGINEERING S.R.L. | 1.8M | 6 | 846K | #101.476 |
| B.C.P.C. BIROUL DE CONSULTANTA PROIECTARE IN CONSTRUCTII SRL | 1.8M | 6 | 346K | #102.301 |
| MICRONETICS SRL | 2.2M | 6 | 505K | #87.851 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | QUATTRO DESIGN SRL(you) | TOPO TEAM MC SRL | SAIDEL GEOTECHNICS S.R.L. | DANUBIAN ENERGY CONSULTING S.R.L. | SMART DESIGN INSTALATII S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 1.1M | 2M | 2M | 2M | 1.9M |
| Profit | 599K | 1.4M | 649K | 1.2M | 1.3M |
| Margin | 29,8% | 70,5% | 31,9% | 62,3% | 67,4% |
| Employees | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “QUATTRO DESIGN SRL”.