Competitori și alternative la PVX COLLECTABLES S.R.L.
Companii similare cu PVX COLLECTABLES S.R.L. în România: aceeași industrie (CAEN 18), același județ (VALCEA), venituri și angajați în interval similar. Util pentru benchmarking și identificarea alternativelor.
Comparație venituri, profit și angajați (2024)
| Companie | Cifră de afaceri | Profit net | Angajați | Rank România | Rank industrie |
|---|---|---|---|---|---|
| PVX COLLECTABLES S.R.L. | 20.8K | -10.3K | 1 | #630.438 | #2.168 |
| MAAIS MEDIAPUB S.R.L. | 23.2K | 2.5K | — | #624.076 | #2.139 |
| HARTIE LUCIOASA S.R.L. | 20.7K | -18.1K | 1 | #630.642 | #2.169 |
| INTIMEDESIGN SOLUTIONS SRL | 20.9K | 12.9K | — | #630.064 | #2.167 |
| GRAFICOR SRL | 20.6K | 2.5K | — | #630.854 | #2.170 |
| M & S-TIPO SRL | 20.5K | 6K | 1 | #631.049 | #2.171 |
| RETROTEMATIC SRL | 21.1K | -1.3K | 1 | #629.598 | #2.166 |
| PRAEMIUM S.R.L. | 21.1K | -3.7K | — | #629.562 | #2.165 |
| BIGPRINT ROMANIA S.A. | 21.1K | -424K | — | #629.504 | #2.164 |
| GRAPHIC ART CREATIVE S.R.L. | 20.5K | 7.3K | — | #631.245 | #2.172 |
| NELLYS IMAX PEARL PRINT S.R.L. | 20.4K | -11.1K | 1 | #631.332 | #2.173 |
Top competitori în aceeași industrie
Companii din CAEN 18, județ VALCEA, cu venituri și angajați similari cu PVX COLLECTABLES S.R.L..
- MAAIS MEDIAPUB S.R.L. · VALCEA · 23.2K · Rank #624.076
- HARTIE LUCIOASA S.R.L. · TULCEA · 20.7K · Rank #630.642
- INTIMEDESIGN SOLUTIONS SRL · ARAD · 20.9K · Rank #630.064
- GRAFICOR SRL · BIHOR · 20.6K · Rank #630.854
- M & S-TIPO SRL · PRAHOVA · 20.5K · Rank #631.049
- RETROTEMATIC SRL · GALATI · 21.1K · Rank #629.598
- PRAEMIUM S.R.L. · CLUJ · 21.1K · Rank #629.562
- BIGPRINT ROMANIA S.A. · BUCURESTI · 21.1K · Rank #629.504
- GRAPHIC ART CREATIVE S.R.L. · BUCURESTI · 20.5K · Rank #631.245
- NELLYS IMAX PEARL PRINT S.R.L. · GALATI · 20.4K · Rank #631.332