PURE CREATIVE FACTORY S.R.L.
Revenue
0 lei
2024
Profit
-4.4K
2024
Employees
—
2024
Margin
-42,8%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
PURE CREATIVE FACTORY S.R.L. este o companie din sectorul Alte industrii de fabricație, cu sediul în ILFOV (date 2024). În industria de Alte industrii de fabricație (România), compania este #3.460 la cifra de afaceri, #3.518 la profit, #2.986 la număr angajați din 4.647 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- PURE CREATIVE FACTORY S.R.L. este o companie din sectorul Alte industrii de fabricație, cu sediul în ILFOV (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -42.8%).
- Poziție în industrie
- În industria de Alte industrii de fabricație (România), compania este #3.460 la cifra de afaceri, #3.518 la profit, #2.986 la număr angajați din 4.647 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Alte industrii de fabricație (CAEN 32) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.1M lei
- Marjă medie
- 10.7%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este -4.0× față de media industriei
Industry intelligence
Alte industrii de fabricație (CAEN 32) — 2024
Industry size
5B
RON revenue
Total companies
4.647
Total employees
16.937
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| PREMIUM STUFF S.R.L. | 10.2K | 1 | Alte industrii de fabricație |
| TECHNICAL GLOBAL BUSINESS COMPANY SRL | 10.3K | 1 | Alte industrii de fabricație |
| BOLUS CANDLES S.R.L. | 10.1K | 1 | Alte industrii de fabricație |
| FLOWERS OF JOY SRL | 10.1K | 1 | Alte industrii de fabricație |
| POLNAN COM S.R.L. | 10.1K | 1 | Alte industrii de fabricație |
| EVART CREATIV S.R.L. | 10.1K | 1 | Alte industrii de fabricație |
| BLANCO-DUOVEST S.R.L. | 10.4K | 1 | Alte industrii de fabricație |
| RALPH PROJECT DESIGN SRL | 10K | 1 | Alte industrii de fabricație |
| ATELIERUL BUBU S.R.L. | 10K | 1 | Alte industrii de fabricație |
| EXQUISITE ART CRAFT S.R.L. | 12.1K | 1 | Alte industrii de fabricație |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ ILFOV
Industrie (CAEN 32)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -42.8%
- Scor risc (0–100)
- 71
- Percentil piață (CA)
- Top 74%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 0 lei
- Profit net
- -4.4K
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 0 lei | -4.4K | — |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la PURE CREATIVE FACTORY S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- PREMIUM STUFF S.R.L.
- Revenue
- 10.2K
- Employees
- 1
- Profit
- 2.2K
- Rank RO
- #661.601
- TECHNICAL GLOBAL BUSINESS COMPANY SRL
- Revenue
- 10.3K
- Employees
- 1
- Profit
- -23.1K
- Rank RO
- #661.486
- BOLUS CANDLES S.R.L.
- Revenue
- 10.1K
- Employees
- 1
- Profit
- 1.8K
- Rank RO
- #661.846
- FLOWERS OF JOY SRL
- Revenue
- 10.1K
- Employees
- 1
- Profit
- -169 lei
- Rank RO
- #661.860
- POLNAN COM S.R.L.
- Revenue
- 10.1K
- Employees
- 1
- Profit
- -12.9K
- Rank RO
- #662.037
- EVART CREATIV S.R.L.
- Revenue
- 10.1K
- Employees
- 1
- Profit
- 1.2K
- Rank RO
- #662.075
- BLANCO-DUOVEST S.R.L.
- Revenue
- 10.4K
- Employees
- 1
- Profit
- 7.1K
- Rank RO
- #660.989
- RALPH PROJECT DESIGN SRL
- Revenue
- 10K
- Employees
- 1
- Profit
- 7K
- Rank RO
- #662.208
- ATELIERUL BUBU S.R.L.
- Revenue
- 10K
- Employees
- 1
- Profit
- -98.5K
- Rank RO
- #662.361
- EXQUISITE ART CRAFT S.R.L.
- Revenue
- 12.1K
- Employees
- 1
- Profit
- 1.6K
- Rank RO
- #655.373
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| PREMIUM STUFF S.R.L. | 10.2K | 1 | 2.2K | #661.601 |
| TECHNICAL GLOBAL BUSINESS COMPANY SRL | 10.3K | 1 | -23.1K | #661.486 |
| BOLUS CANDLES S.R.L. | 10.1K | 1 | 1.8K | #661.846 |
| FLOWERS OF JOY SRL | 10.1K | 1 | -169 lei | #661.860 |
| POLNAN COM S.R.L. | 10.1K | 1 | -12.9K | #662.037 |
| EVART CREATIV S.R.L. | 10.1K | 1 | 1.2K | #662.075 |
| BLANCO-DUOVEST S.R.L. | 10.4K | 1 | 7.1K | #660.989 |
| RALPH PROJECT DESIGN SRL | 10K | 1 | 7K | #662.208 |
| ATELIERUL BUBU S.R.L. | 10K | 1 | -98.5K | #662.361 |
| EXQUISITE ART CRAFT S.R.L. | 12.1K | 1 | 1.6K | #655.373 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | PURE CREATIVE FACTORY S.R.L.(you) | PREMIUM STUFF S.R.L. | TECHNICAL GLOBAL BUSINESS COMPANY SRL | BOLUS CANDLES S.R.L. | FLOWERS OF JOY SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 0 lei | 10.2K | 10.3K | 10.1K | 10.1K |
| Profit | -4.4K | 2.2K | -23.1K | 1.8K | -169 lei |
| Margin | -42,8% | 21,3% | -225,5% | 17,4% | -1,7% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “PURE CREATIVE FACTORY S.R.L.”.