PT STRUCTURES CLASS S.R.L.
Revenue
86.8K
2024
Profit
3.8K
2024
Employees
1
2024
Margin
4,4%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
PT STRUCTURES CLASS S.R.L. este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în HUNEDOARA, având o cifră de afaceri de 86.8K lei (date 2024). În industria de Activități profesionale (România), compania este #18.096 la cifra de afaceri, #17.553 la profit, #8.469 la număr angajați din 28.608 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 4.4%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- PT STRUCTURES CLASS S.R.L. este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în HUNEDOARA, având o cifră de afaceri de 86.8K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 4.4%.
- Poziție în industrie
- În industria de Activități profesionale (România), compania este #18.096 la cifra de afaceri, #17.553 la profit, #8.469 la număr angajați din 28.608 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Activități profesionale (CAEN 71) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1M lei
- Marjă medie
- 16.2%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 0.1× față de media industriei
Compania este 0.3× față de media industriei
Compania este 0.4× față de media industriei
Industry intelligence
Activități profesionale (CAEN 71) — 2024
Industry size
29.5B
RON revenue
Total companies
28.608
Total employees
78.684
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| LEEA'S ROOM S.R.L. | 86K | 1 | Activități profesionale |
| TOPO RAR S.R.L. | 85.8K | 1 | Activități profesionale |
| MERIDIONAL MINCONSULT S.R.L. | 88.5K | 1 | Activități profesionale |
| CONMAPA DESIGN S.R.L. | 88.7K | 1 | Activități profesionale |
| PROJECT EVOLUTION BUSINESS 05 S.R.L. | 92.5K | 1 | Activități profesionale |
| INFRA VIALIS S.R.L. | 92.6K | 1 | Activități profesionale |
| TEHNOINSTALATII SRL | 92.8K | 1 | Activități profesionale |
| INCPROT SRL | 93K | 1 | Activități profesionale |
| TERRA EXIM S.R.L. | 93.9K | 1 | Activități profesionale |
| MCL TOPO CAD 2000 S.R.L. | 94K | 1 | Activități profesionale |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ HUNEDOARA
Industrie (CAEN 71)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 4.4%
- CA / angajat
- 86.8K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 56%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 86.8K
- Profit net
- 3.8K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 86.8K | 3.8K | 1 |
Explore
Industry (CAEN 71)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la PT STRUCTURES CLASS S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- PT STRUCTURES CLASS S.R.L.(current)
- Revenue
- 86.8K
- Employees
- 1
- Profit
- 3.8K
- Rank RO
- #508.478
- LEEA'S ROOM S.R.L.
- Revenue
- 86K
- Employees
- 1
- Profit
- 0 lei
- Rank RO
- #509.640
- TOPO RAR S.R.L.
- Revenue
- 85.8K
- Employees
- 1
- Profit
- 40.6K
- Rank RO
- #509.919
- MERIDIONAL MINCONSULT S.R.L.
- Revenue
- 88.5K
- Employees
- 1
- Profit
- 4.2K
- Rank RO
- #506.279
- CONMAPA DESIGN S.R.L.
- Revenue
- 88.7K
- Employees
- 1
- Profit
- 60K
- Rank RO
- #505.932
- PROJECT EVOLUTION BUSINESS 05 S.R.L.
- Revenue
- 92.5K
- Employees
- 1
- Profit
- 8.1K
- Rank RO
- #500.493
- INFRA VIALIS S.R.L.
- Revenue
- 92.6K
- Employees
- 1
- Profit
- -10.1K
- Rank RO
- #500.367
- TEHNOINSTALATII SRL
- Revenue
- 92.8K
- Employees
- 1
- Profit
- 20.1K
- Rank RO
- #500.037
- INCPROT SRL
- Revenue
- 93K
- Employees
- 1
- Profit
- 49.7K
- Rank RO
- #499.860
- TERRA EXIM S.R.L.
- Revenue
- 93.9K
- Employees
- 1
- Profit
- 6.3K
- Rank RO
- #498.580
- MCL TOPO CAD 2000 S.R.L.
- Revenue
- 94K
- Employees
- 1
- Profit
- 28.6K
- Rank RO
- #498.438
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| PT STRUCTURES CLASS S.R.L.(current) | 86.8K | 1 | 3.8K | #508.478 |
| LEEA'S ROOM S.R.L. | 86K | 1 | 0 lei | #509.640 |
| TOPO RAR S.R.L. | 85.8K | 1 | 40.6K | #509.919 |
| MERIDIONAL MINCONSULT S.R.L. | 88.5K | 1 | 4.2K | #506.279 |
| CONMAPA DESIGN S.R.L. | 88.7K | 1 | 60K | #505.932 |
| PROJECT EVOLUTION BUSINESS 05 S.R.L. | 92.5K | 1 | 8.1K | #500.493 |
| INFRA VIALIS S.R.L. | 92.6K | 1 | -10.1K | #500.367 |
| TEHNOINSTALATII SRL | 92.8K | 1 | 20.1K | #500.037 |
| INCPROT SRL | 93K | 1 | 49.7K | #499.860 |
| TERRA EXIM S.R.L. | 93.9K | 1 | 6.3K | #498.580 |
| MCL TOPO CAD 2000 S.R.L. | 94K | 1 | 28.6K | #498.438 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | PT STRUCTURES CLASS S.R.L.(you) | LEEA'S ROOM S.R.L. | TOPO RAR S.R.L. | MERIDIONAL MINCONSULT S.R.L. | CONMAPA DESIGN S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 86.8K | 86K | 85.8K | 88.5K | 88.7K |
| Profit | 3.8K | 0 lei | 40.6K | 4.2K | 60K |
| Margin | 4,4% | 0,0% | 47,3% | 4,7% | 67,6% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “PT STRUCTURES CLASS S.R.L.”.