PROURBIX S.R.L.
Revenue
16.5K
2024
Profit
-38.2K
2024
Employees
—
2024
Margin
-231,3%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
PROURBIX S.R.L. este o companie micro din sectorul Confecții articole îmbrăcăminte, cu sediul în BACAU, având o cifră de afaceri de 16.5K lei (date 2024). În industria de Confecții articole îmbrăcăminte (România), compania este #3.746 la cifra de afaceri, #4.766 la profit, #3.574 la număr angajați din 5.699 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- PROURBIX S.R.L. este o companie micro din sectorul Confecții articole îmbrăcăminte, cu sediul în BACAU, având o cifră de afaceri de 16.5K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -231.3%).
- Poziție în industrie
- În industria de Confecții articole îmbrăcăminte (România), compania este #3.746 la cifra de afaceri, #4.766 la profit, #3.574 la număr angajați din 5.699 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Confecții articole îmbrăcăminte (CAEN 14) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.6M lei
- Marjă medie
- 3.1%
- Angajați medie
- 10
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este -73.6× față de media industriei
Industry intelligence
Confecții articole îmbrăcăminte (CAEN 14) — 2024
Industry size
9.1B
RON revenue
Total companies
5.699
Total employees
57.643
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| TMD MEDIA GROUP S.R.L. | 16.5K | 1 | Confecții articole îmbrăcăminte |
| CLAU ENTERPRISES SRL | 16K | 1 | Confecții articole îmbrăcăminte |
| RONTESA COM S.R.L. | 15.6K | 1 | Confecții articole îmbrăcăminte |
| TRIBURI CREATIVE S.R.L. | 15K | 1 | Confecții articole îmbrăcăminte |
| SUMANDRI SRL | 14.4K | 1 | Confecții articole îmbrăcăminte |
| �TEFANA TAILOR S.R.L. | 16.5K | 1 | Confecții articole îmbrăcăminte |
| VIO CONSULT GRUP SRL | 16.6K | 1 | Confecții articole îmbrăcăminte |
| DATINI ATELIERR SRL | 16.6K | 1 | Confecții articole îmbrăcăminte |
| GABRINIELLE S.R.L. | 16.4K | 1 | Confecții articole îmbrăcăminte |
| VIVACE TEXTIL SRL | 16.4K | 1 | Confecții articole îmbrăcăminte |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BACAU
Industrie (CAEN 14)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -231.3%
- Scor risc (0–100)
- 100
- Percentil piață (CA)
- Top 71%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 16.5K
- Profit net
- -38.2K
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 16.5K | -38.2K | — |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la PROURBIX S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- PROURBIX S.R.L.(current)
- Revenue
- 16.5K
- Employees
- 0
- Profit
- -38.2K
- Rank RO
- #642.227
- TMD MEDIA GROUP S.R.L.
- Revenue
- 16.5K
- Employees
- 1
- Profit
- -1.7K
- Rank RO
- #642.171
- CLAU ENTERPRISES SRL
- Revenue
- 16K
- Employees
- 1
- Profit
- 12.2K
- Rank RO
- #643.559
- RONTESA COM S.R.L.
- Revenue
- 15.6K
- Employees
- 1
- Profit
- -164K
- Rank RO
- #644.930
- TRIBURI CREATIVE S.R.L.
- Revenue
- 15K
- Employees
- 1
- Profit
- 1.1K
- Rank RO
- #646.851
- SUMANDRI SRL
- Revenue
- 14.4K
- Employees
- 1
- Profit
- 4.2K
- Rank RO
- #648.423
- �TEFANA TAILOR S.R.L.
- Revenue
- 16.5K
- Employees
- 1
- Profit
- -544 lei
- Rank RO
- #642.114
- VIO CONSULT GRUP SRL
- Revenue
- 16.6K
- Employees
- 1
- Profit
- -23.9K
- Rank RO
- #642.090
- DATINI ATELIERR SRL
- Revenue
- 16.6K
- Employees
- 1
- Profit
- -4.6K
- Rank RO
- #642.043
- GABRINIELLE S.R.L.
- Revenue
- 16.4K
- Employees
- 1
- Profit
- -18K
- Rank RO
- #642.495
- VIVACE TEXTIL SRL
- Revenue
- 16.4K
- Employees
- 1
- Profit
- -12.5K
- Rank RO
- #642.504
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| PROURBIX S.R.L.(current) | 16.5K | 0 | -38.2K | #642.227 |
| TMD MEDIA GROUP S.R.L. | 16.5K | 1 | -1.7K | #642.171 |
| CLAU ENTERPRISES SRL | 16K | 1 | 12.2K | #643.559 |
| RONTESA COM S.R.L. | 15.6K | 1 | -164K | #644.930 |
| TRIBURI CREATIVE S.R.L. | 15K | 1 | 1.1K | #646.851 |
| SUMANDRI SRL | 14.4K | 1 | 4.2K | #648.423 |
| �TEFANA TAILOR S.R.L. | 16.5K | 1 | -544 lei | #642.114 |
| VIO CONSULT GRUP SRL | 16.6K | 1 | -23.9K | #642.090 |
| DATINI ATELIERR SRL | 16.6K | 1 | -4.6K | #642.043 |
| GABRINIELLE S.R.L. | 16.4K | 1 | -18K | #642.495 |
| VIVACE TEXTIL SRL | 16.4K | 1 | -12.5K | #642.504 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | PROURBIX S.R.L.(you) | TMD MEDIA GROUP S.R.L. | CLAU ENTERPRISES SRL | RONTESA COM S.R.L. | TRIBURI CREATIVE S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 16.5K | 16.5K | 16K | 15.6K | 15K |
| Profit | -38.2K | -1.7K | 12.2K | -164K | 1.1K |
| Margin | -231,3% | -10,6% | 76,3% | -1052,4% | 7,2% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “PROURBIX S.R.L.”.