PROFI MALUC S.R.L.
Revenue
2.2M
2024
Profit
810K
2024
Employees
2
2024
Margin
35,7%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
PROFI MALUC S.R.L. este o companie mică din sectorul Comerț cu amănuntul, cu sediul în SATU MARE, având o cifră de afaceri de 2.2M lei (date 2024). În industria de Comerț cu amănuntul (România), compania este #11.420 la cifra de afaceri, #2.119 la profit, #22.303 la număr angajați din 130.296 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 35.7%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- PROFI MALUC S.R.L. este o companie mică din sectorul Comerț cu amănuntul, cu sediul în SATU MARE, având o cifră de afaceri de 2.2M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 35.7%.
- Poziție în industrie
- În industria de Comerț cu amănuntul (România), compania este #11.420 la cifra de afaceri, #2.119 la profit, #22.303 la număr angajați din 130.296 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Comerț cu amănuntul (CAEN 47) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 3M lei
- Marjă medie
- 3.7%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 0.7× față de media industriei
Compania este 9.8× față de media industriei
Compania este 0.6× față de media industriei
Industry intelligence
Comerț cu amănuntul (CAEN 47) — 2024
Industry size
389B
RON revenue
Total companies
130.296
Total employees
418.868
Industry growth
—
YoY
Top companies
- LIDL DISCOUNT SRL24.7B
- OMV PETROM MARKETING SRL24.6B
- KAUFLAND ROMANIA SCS19.7B
- PROFI ROM FOOD SRL14.9B
- CARREFOUR ROMANIA SA12.7B
- DEDEMAN SRL12.4B
- DR.MAX S.R.L.10.9B
- MEGA IMAGE SRL10.7B
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| GAIA STEEL WTB S.R.L. | 2.2M | 2 | Comerț cu amănuntul |
| BAVY EXPRESS INVEST S.R.L. | 2.3M | 2 | Comerț cu amănuntul |
| LUMEN FULL SRL | 2.2M | 2 | Comerț cu amănuntul |
| T L TIN DESIGN SRL | 2.4M | 2 | Comerț cu amănuntul |
| EDIGITALIZARE S.R.L. | 2.4M | 2 | Comerț cu amănuntul |
| BPI FILL & GO S.R.L. | 2.1M | 2 | Comerț cu amănuntul |
| ARIANA STORE S.R.L. | 2.1M | 2 | Comerț cu amănuntul |
| ELECTRIC TEHNIC & LIGHTING SRL | 2.3M | 2 | Comerț cu amănuntul |
| SHIZUKA SRL | 2.3M | 2 | Comerț cu amănuntul |
| SWISS DIAMOND SRL | 2.3M | 2 | Comerț cu amănuntul |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ SATU MARE
Industrie (CAEN 47)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 35.7%
- CA / angajat
- 1.1M
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 10%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 2.2M
- Profit net
- 810K
- Angajați
- 2
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 2.2M | 810K | 2 |
Explore
Industry (CAEN 47)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la PROFI MALUC S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- PROFI MALUC S.R.L.(current)
- Revenue
- 2.2M
- Employees
- 2
- Profit
- 810K
- Rank RO
- #86.500
- GAIA STEEL WTB S.R.L.
- Revenue
- 2.2M
- Employees
- 2
- Profit
- 70.9K
- Rank RO
- #88.312
- BAVY EXPRESS INVEST S.R.L.
- Revenue
- 2.3M
- Employees
- 2
- Profit
- 2.3K
- Rank RO
- #84.589
- LUMEN FULL SRL
- Revenue
- 2.2M
- Employees
- 2
- Profit
- 245K
- Rank RO
- #88.819
- T L TIN DESIGN SRL
- Revenue
- 2.4M
- Employees
- 2
- Profit
- 355K
- Rank RO
- #83.417
- EDIGITALIZARE S.R.L.
- Revenue
- 2.4M
- Employees
- 2
- Profit
- 580K
- Rank RO
- #83.200
- BPI FILL & GO S.R.L.
- Revenue
- 2.1M
- Employees
- 2
- Profit
- -139K
- Rank RO
- #91.899
- ARIANA STORE S.R.L.
- Revenue
- 2.1M
- Employees
- 2
- Profit
- 212K
- Rank RO
- #93.337
- ELECTRIC TEHNIC & LIGHTING SRL
- Revenue
- 2.3M
- Employees
- 2
- Profit
- 314K
- Rank RO
- #86.509
- SHIZUKA SRL
- Revenue
- 2.3M
- Employees
- 2
- Profit
- 1.4M
- Rank RO
- #86.550
- SWISS DIAMOND SRL
- Revenue
- 2.3M
- Employees
- 2
- Profit
- 304K
- Rank RO
- #86.569
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| PROFI MALUC S.R.L.(current) | 2.2M | 2 | 810K | #86.500 |
| GAIA STEEL WTB S.R.L. | 2.2M | 2 | 70.9K | #88.312 |
| BAVY EXPRESS INVEST S.R.L. | 2.3M | 2 | 2.3K | #84.589 |
| LUMEN FULL SRL | 2.2M | 2 | 245K | #88.819 |
| T L TIN DESIGN SRL | 2.4M | 2 | 355K | #83.417 |
| EDIGITALIZARE S.R.L. | 2.4M | 2 | 580K | #83.200 |
| BPI FILL & GO S.R.L. | 2.1M | 2 | -139K | #91.899 |
| ARIANA STORE S.R.L. | 2.1M | 2 | 212K | #93.337 |
| ELECTRIC TEHNIC & LIGHTING SRL | 2.3M | 2 | 314K | #86.509 |
| SHIZUKA SRL | 2.3M | 2 | 1.4M | #86.550 |
| SWISS DIAMOND SRL | 2.3M | 2 | 304K | #86.569 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | PROFI MALUC S.R.L.(you) | GAIA STEEL WTB S.R.L. | BAVY EXPRESS INVEST S.R.L. | LUMEN FULL SRL | T L TIN DESIGN SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 2.2M | 2.2M | 2.3M | 2.2M | 2.4M |
| Profit | 810K | 70.9K | 2.3K | 245K | 355K |
| Margin | 35,7% | 3,2% | 0,1% | 11,1% | 15,0% |
| Employees | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “PROFI MALUC S.R.L.”.